TELEVISIE 23
Veronica
RTL7/
Life story
De voortplanting en de opvoeding
gaat ook in de natuur niet altijd
van een leien dakje. De zangvogel
drongo maakt het zichzelf gemak
kelijk: haar kroost wordt gedumpt
bij andere vogels.
Door het oog van de naald
Victoria Koblenko wil graag een
nieuwe kokerrok. Maar is ze te
spreken over de voor haar ontwor
pen creaties van de overgebleven
naaisetjes? Wie mag er blijven?
RTL 4, 20.30 uur
Hoeveel ben je waard?
Viktor Brand op bezoek bij Paula
en Jan, die een voedselbank voor
dieren runnen. Mensen die geen
voer of andere zaken voor hun
dier kunnen betalen, kunnen bij
het Groningse stel hulp krijgen.
SBS 6, 21.25 uur
Syn Droom
Johnny de Mol komt in actie om
de dromen, ambities en fantasie
ën van verstandelijk gehandicap
ten te verwezenlijken.
Buitenland
WOENSDAG 11 MAART 2015
06:15 Teleshop 7: CarTracks
07:00 Teleshop 7: Willie.nl
07:30 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:30-08:50 RTL
Z Voorbeurs 09:00-09:05
RTL Nieuws, RTL Z Nieuws
09:20-12:25 programma als
09:00 12:40 Campagne op Z
13:00-13:05 programma als
09:00 13:20 Ondernemers
zaken 13:40-14:20 program
ma als 09:00 14:30 RTL Z Ope
ning Wall Street 14:35 Special:
De kijker aan zet 14:50 RTL Z
Opening Wall Street 15:00-
16:45 programma als 09:00
17:00 RTL Nieuws 17:10 Cam
pagne op Z 17:30-17:45 RTL Z
Nieuws
08:10 Minikids: Chuggington
08:21 The Adventures of Chuck
Friends 08:34 Minikids: Wie
len van de bus 08:45 Minikids:
Wolleke 08:54 Minikids: Mus-
ti 09:00 Minikids: Boom Reds
09:06 Minikids: Fien en Teun
09:13 Minikids: Jokie 09:18 Mi
nikids: TiTaToverfeest 09:33
Minikids: Sprookjes van Klaas
Vaak 09:43 Minikids: Bibaboer-
derij 09:57 Minikids: 2 kleine
kleutertjes 10:00 Tommy Te
leshopping 15:00 Sprookjes!
15:13 Het mysterie van... 15:43
Minuscule 15:48 Super 4 15:59
Doodle 16:03 Robin Hood
16:14 Doodle 16:16 Keets Vlog
16:20 De schatkamer 16:52 De
Daltons 17:00 Judge Judy 17:30
Goede tijden, slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Born2Cook 14:35 Surf Rescue
15:05 Ons leven met 17 kinde
ren 16:00 Achter gesloten deu
ren 16:55 Achter gesloten deu
ren 17:50 Navy NCIS
COMEDY
07:55 Kick Buttowski 08:20
Pac-Man 08:45 Packages from
Planet X 09:05 Scaredy Squir
rel 09:30 Caspers Griezelschool
09:50 Rekkit 10:20 Randy Cun
ningham 10:40 Dude, That's
My Ghost! 10:50 Matt Hat
ter 11:15 The Emperor's New
School 11:40 Wanders Wereld
12:00 Lanfeust Quest 12:30
Inazuma Eleven 12:50 Zeke
and Luther13:15 Pair of Kings
13:40 Kickin' It 14:05 Pokemon
14:25 Star Wars Rebels 14:50
Lanfeust Quest 15:15 Ultima
te Spiderman 15:40 The Empe
ror's New School 16:00 Numb
Chucks 16:25 Les 7N 16:50
Wanders Wereld 17:10 Kick
Buttowski 17:35 American Dra
gon: Jake Long
1VM1N3D
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:25 Verslaafd aan verza
melen 09:10 Ons leven met 18
kinderen 09:50 Ready Steady
Cook 10:35 The Biggest Loser
Holland 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 15:00
Ready Steady Cook 15:45 Ons
leven met 18 kinderen 16:25
The Biggest Loser Holland
16:50 Robs grote tuinverbou-
wing 17:35 Fix This Kitchen
07:40 That 70s Show 08:00
That 70s Show 08:20 That
70s Show 08:45 Married with
Children 09:05 Married with
Children 09:25 Anger manage
ment 09:45 Anger manage
ment 10:05 That 70s Show
10:25 About a Boy 10:45 That
70s Show 11:05 That 70s
Show 11:30 That 70s Show
11:55 That 70s Show 12:20
Bob's Burger 12:45 South Park
13:10 That 70s Show 13:35
That 70s Show 14:00 That 70s
Show 14:25 American Dad!
14:50 Family Guy 15:10That
70s Show 15:35 Married with
Children 16:00 Married with
Children 16:30 Friends 17:00
Friends 17:30 Bob's Burger
17:55 American Dad!
18:00 Cops, Docusoap
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
18:00 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:25 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:55 JAG, Actieserie
19:55 De Pfaffs, Docusoap
18:40 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 Navy NCIS, Misdaadserie
18:00 Ranking the Cars
18:15 According to Jim (h)
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 The Big Bang Theory
18:05 Huizenjacht, Life-style-
magazine
19:00 Drukte in de dierentuin,
Reality-show
19:30 Surf Rescue, Reality-show
18:20 South Park, Animatiereeks O
18:50 That 70s Show, Comedy
19:10 That 70s Show, Comedy
19:35 Bob's Burger, Comedy
20:30 Mission Impossible III,
Actiefilm
20:30 Witness, Thriller
20:30 Sweet Home Alabama,
Romantische komedie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Criminal Minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds, Misdaad
serie
23:00 End of Days, Actiefilm
22:45 Drop Dead Diva, Comedy
22:40 Monte Carlo, Romanti
22:15 Criminal Minds, Misdaad
23:40 Dr. Phil, Praatprogramma
sche komedie
serie
23:10 Criminal Minds, Misdaad
serie
20:00 Surf Rescue, Reality-show
20:30 First Strike, Actiefilm
22:10 Until Death, Actiefilm
20:00 American Dad!, Anima
tiereeks
20:25 South Park, Animatiereeks
20:50 About a Boy, Sitcom
21:10 Community, Comedy
21:35 Anger management, Co
medy
22:00 Anger management, Co
medy
22:25 Friends, Comedy
22:55 Friends, Comedy
23:25 Married with Children,
Comedy
23:55 Married with Children,
Comedy
01:25 Caught on Camera, Re
portage
02:10 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
02:30 Teleshop 7: Willie.nl,
Homeshoppingprogramma
actualiteiten sport film
00:30 Letrz, Taalspel
00:45 Whitney, Comedy
01:10 Whitney, Comedy
01:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:55 Grey's Anatomy (h), Dra
maserie
01:50 Astro TV, Magazine
02:50 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:05 Lizard Lick Towing, Rea
lity-show
00:35 Lizard Lick Towing, Rea
lity-show
01:00 Astro TV, Magazine
03:00 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:30 Nachtprogramma's, Ma
gazine
00:10 Detroit 1-8-7 (h), Mis
daadserie
00:55 Surf Rescue, Reality-show
01:15 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:45 Astro TV, Magazine
03:10 Married with Children,
Comedy
03:30 Married with Children,
Comedy
03:50 That 70s Show, Comedy
04:15 That 70s Show, Comedy
04:35 That 70s Show, Comedy
04:55 That 70s Show, Comedy
TIPS
NP O 1, 20.30 uur
RTL 4, 21.30 uur
EH TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, Stemmenjacht,
Zeeland Nu, Verzeeuwigd 08:00 pro
gramma als 07:00 09:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 17:00 Zeeland Nu,
Het Weer, Stemmenjacht, De canon
van Zeeland, Verzeeuwigd, Zeeland
Nu, Het Weer 18:21 Stemmenjacht
18:49 De canon van Zeeland 18:54
Verzeeuwigd 19:00 programma als
17:00 23:21 Stemmenjacht 23:49 De
canon van Zeeland 23:54 Verzeeu
wigd 00:00 Zeeland Nu
09:00 Radio 2 op één 12:00 Winter-
beelden 12:20 Dagelijkse kost 12:35
Blokken 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 ledereen beroemd
13:55 Clips 14:00 Sporza: Parijs -
Nice 15:55 Sporza: Tirreno - Adriatico
17:30 Clips 17:35 Buren 18:00 Het
Journaal 18:10 Het Weer 18:15 Dage
lijkse kost 18:30 Blokken 19:00 Het
Journaal 19:40 ledereen beroemd
20:00 Joker+ en Lotto 20:05 Het
Weer 20:10 Thuis 20:40 Luchthaven
24/7 21:10 De schuur van Scheire
21:55 We're Going to Ibiza 22:45 Het
Journaal 23:00 The Last Ship 23:41
Winst Joker+ Lotto 23:42 Keno
23:43 Euromillions winstverdeling
23:45 Het Weer 23:50 Dagelijkse
kost 00:05 ledereen beroemd 00:25
Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Reyers Laat
10:20 Winterbeelden 12:30 Rolkrant
15:00 Villa Politica 16:30 Rolkrant
18:05 MeMotv 19:05 De werkende
mens 20:00 Terzake 20:40 Beeldge
heimen 21:05 12 in 40 21:35 Twinti
gers 22:25 Reyers Laat 23:05 Silent
Witness 23:55 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 The Legalizer 12:45 Watchdog
Test House 13:15 Bargain Hunt 14:00
BBC News - Weather 14:42 BBC Re
gional News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Wpc 56 16:00 The Link
16:45 Escape to the Country 17:30
Put Your Money Where Your Mouth
Is 18:15 Pointless 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 BBC Regional
News Programmes 19:57 Weather
20:00 The One Show 20:30 Mas-
terChef 21:27 BBC News and Region
al News 21:30 EastEnders 22:00 The
People's Strictly for Comic Relief
23:00 BBC News 23:25 BBC Regional
News and Weather 23:42 The Na
tional Lottery Update 23:45 A Ques
tion of Sport 00:15 Duel of the Silver
Arrows 2014 01:25 Shifty
BBC2
07:00 Perfection 07:45 Homes Under
the Hammer 08:45 An Island Parish
09:15 Sign Zone: Countryside 999
10:00 Sign Zone: Eat Well for Less
11:00 Sign Zone: Great Antiques
Map of Britain 11:30 Sign Zone: See
Hear 12:00 BBC News 12:30 Daily
Politics 14:00 The A to Z of TV Cook
ing 14:05 Cagney St Lacey 14:50 The
World at War 15:45 Frozen Planet
16:45 Some Mothers Do 'Ave 'Em
17:15 Three Up, Two Down 17:45 Hi-
de-hi18:15 Flog It! 19:00 Two Tribes
19:30 Eggheads 20:00 Nature's
Weirdest Events 21:00 Suffragettes
Forever! The Story of Women and
Power 22:00 Secrets of Mexico's
Drug War 23:00 Rhod Gilbert's Work
Experience 23:30 Newsnight 00:15
Weather 00:20 Horizon: Aftershock -
The Hunt for Gravitational Waves
01:20 Sign Zone: See Hear 01:50
Sign Zone: Suffragettes Forever! The
Story of Women and Power
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Urn Himmels Willen
11:35 Giraffe, Erdmannchen St Co.
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:05 Sportschau
live 18:50 Heiter bis tödlich: Hubert
und Staller 19:45 Wissen vor acht -
Werkstatt 19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht 20:00 Tages
schau 20:15 FilmMittwoch im Ersten:
Am Ende des Sommers 21:45 Plusmi
nus 22:15 Tagesthemen 22:45 Anne
Will 00:00 Nachtmagazin 00:20 Film
Mittwoch im Ersten: Am Ende des
Sommers 01:53 Tagesschau 01:55 An
Ihrer Seite
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 Heute -
in Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Wismar 18:54
Lotto am Mittwoch - Die Gewinnzah-
len 19:00 Heute 19:19 Wetter 19:20
UEFA Champions League Magazin
19:35 Heldt 20:25 UEFA Champions
League 23:15 Auslandsjournal 23:45
Markus Lanz 00:55 Heute Nacht
01:10 UEFA Champions League
WDR
07:20 Schulfernsehen: 2 durch
Deutschland 08:20 Planet Wissen
09:20 Eins zu eins - Gesprach aus Ber
lin 09:45 Hier und Heute 10:30 Aktu-
elle Stunde 11:10 Elefant, Tiger St Co
12:00 Wolf, Bar St Co. 12:45 WDR ak-
tuell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 L'Afrique des ties
et des airs 15:00 Planet Wissen 16:00
WDRaktuell 16:15 Daheim unter-
wegs 18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und
Heute 18:20 Servicezeit 18:50 Aktu-
elle Stunde 20:00 Tagesschau 20:15
Das NRW-Duell 21:00 Alle Augen auf
21:45 WDR aktuell 22:00 Henker
Richter 22:50 Mistresses - Aus Lust
und Leidenschaft 23:40 SK Kölsch
00:25 Die StralSenfeger vom Kiez
01:00 Domian
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Wari 09:05
Flash Info 09:10 Pique-assiette invite
les chefs 09:35 Une brique dans le
ventre 10:00 Flash Info 10:05 Littoral
10:30 Epicerie fine 10:55 Une minute
au musée 11:00 The Cut 11:25 Kaa-
melott 11:35 Plus belle la vie 12:00
Flash Info 12:05 Le design est partout
12:30 Bye bye la Suisse 13:15 Itinéris
13:30 Journal RTBF 14:00 La poubelle
province 14:55 Québec grandeur na
ture 15:45 Un gars, un chef 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash Info 17:05 Mon Envoyé spécial
17:40 Géopolitis 17:55 Good France
18:00 64', Ie monde en francais, 1 re
partie 18:20 Le journal de l'éco 18:25
Météo 18:30 TV5, l'invité 18:40 L'es-
prit de familie 20:15 Nouvo 20:25
Good France 20:30 Journal France 2
20:55 Météo 21:00 Le grand tour
23:00 Journal TSR 23:25 Tv5monde,
le journal Afrique 23:45 TV5, l'invité
23:55 Météo 00:00 Clash 01:40
Temps présent
Discovery
07:40 Mythbusters 08:30 Fast N'
Loud 09:20 Moonshiners 10:10 Bag
gage Battles 11:00 Heavy Metal Mon
sters 11:50 How It's Made 12:40
Deadliest Catch 13:30 How It's Made
13:55 Food Factory 14:20 World's
Top 5 15:10 Ice Cold Gold 16:05 Sal
vage Hunters 17:00 Overhaulin'
18:00 Baggage Battles 19:00 Moon
shiners 20:00 Cafe Racer 21:00
Catching Hell 22:00 Battle on the Bay
23:00 Catching Hell 00:00 Battle on
the Bay 00:55 Wheeler Dealers 01:45
Catching Hell
National Geographic
07:35 Science of Stupid 08:25 The
Dog Whisperer 09:10 Ultimate Air
port Dubai 10:00 Locked Up Abroad
10:50 Filthy Riches 11:40 Wicked
Tuna 12:30 Known Universe 13:20 D-
DayTo Paris 14:10 Ultimate Airport
Dubai 15:05 Air Crash Investigation
16:00 Highway Thru Hell 17:00 To
Catch a Smuggler 18:00 Science of
Stupid 19:00 Ultimate Survival Alaska
20:00 Wicked Tuna 21:00 Nazi
Megastructures 22:00 WWII's Great
est Raids 23:00 Nazi Megastructures
00:00 Highway Thru Hell 01:00 Nazi
Megastructures
Animal Planet /TLC
07:15 Queens of the Savannah 08:10
Call of the Wildman 09:05 Gator Boys
10:00 Too Cute! 10:55 Queens of the
Savannah 11:50 Treehouse Masters
12:45 Secret Life of Pets 13:40
Tanked 14:35 Queens of the Savan
nah 15:30 Monster Hammerhead
16:25 Treehouse Masters 17:00 Say
Yes to the Dress 17:25 Choccywoccy-
doodah Starstruck 18:15 Sister Wives
19:05 Pregnant in Heels 20:00 Say
Yes to the Dress 21:00 Choccywoccy-
doodah Starstruck 22:00 Little Peo
ple, Big World 22:55 My Big Fat Fabu
lous Life 23:45 Find Our Missing
00:35 True Crime with Aphrodite
Jones 01:25 Choccywoccydoodah
Starstruck
Nickelodeon
07:23 Cheeese 07:35 Zoey 101
08:02 Sam St Cat 08:23 Oggy and the
Cockroaches 08:31 Paw Patrol 08:43
Dora and Friends 09:08 Bubble Gup-
pies 09:31 Wanda and the Alien
09:42 Dora 10:07 Peppa Pig 10:17
Zack St Quack 10:28 De avonturen
van Pirn en Pom 10:39 Postman Pat
Special Delivery 10:54 Thomas And
Friends 11:05 Tickety Toe 11:17 Lala-
loopsy 11:42 My Little Pony 12:05
Life with Boys 12:27 Henry Danger
12:50 Nicky, Ricky, Dicky St Dawn
13:13 The Thundermans 13:37 The
Haunted Hathaways 14:01 Max
Shred 14:23 Nick in de Box 15:11 To
tally Spies 15:35 Pinguïns van Mada
gascar 16:00 Oggy and the Cock
roaches 16:21 George of the Jungle
16:45 Sanjay St Craig 17:09 Sponge-
bob Squarepants 17:37 Breadwinners
18:03 The Haunted Hathaways 18:25
Every Witch Way 18:51 ChicaVam-
piro 19:17 Sam St Cat 19:40 Cheeese
19:54 The Thundermans 20:20 How
to Rock 20:46 Ned's Survivalgids
21:00 Big Time Rush 21:24 See Dad
Run 21:45 Sam St Cat 22:09 The Next
Step 22:33 Degrassi 22:57 Instant
Mom 23:18 Zoey 101 23:42 Big Time
Rush 00:05 See Dad Run 00:27 Victo
rious 00:51 The Next Step 01:12
H20: Just Add Water 01:35 The Hills
01:55 Sam St Cat