Familieberichten Jannetje de Kok-Dekker Wim Giezen 30 maandag 9 maart 2015 kükookop fflensenlinq.nl Jannetje de Kok-Dekker Jannetje de Kok-Dekker Johanna Catharina van Gorsel - Meijer Joannes (Jan) Oosthoek Jan Bastiaan Zuijdwegt Jan Bastiaan Zuijdwegt Leen Wisse Je was moe, erg moe, heel erg moe. Je mag nu rusten, welterusten. Van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en ouwe-oma sinds 22 april 2004 weduwe van Johannis de Kok *20-12-1924 17-3-2015 Lelystad: Jozien en Gerrie de Hamer Martin en Marleen Evelien en Martijn Ruiger en Anne-Marie Lewedoip: Sjaak en Corrie de Kok Daniëlle en Roelof Niels en Bettie 's-H. Hendrikskinderen: Janny en Rinus van Deutekom Marjanka en Bob Yannik, Bodil, Sazet Vincent en Esther Fenna Véronique en Elan Boaz, Tycho Lewedorp: Wim en Suus de Kok Tommie Lianne en Ronald Correspondentieadres: Nieuwe Kraayertsedijk 13 4458 NK 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 11 maart om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Zandkreekstraat 31 te Lewedorp. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Protestantse Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegen heid tot ontmoeting en samenzijn. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 90 jaar. M.J. Dekker-Goedegebure C. Dekker M.M. Dekker-Paardekooper J. Dekker L. Dekker-Koppejan I.A. Goedegebure-Dekker H. Goedegebure Neven en nichten Nieuwdorp. 7 maart 2015 In liefde gedenken wij degenen die haar zijn voorgegaan. Op 7 maart 2015 is in haar woonplaats Lewedorp op 90-jarige leeftijd overleden onze schoonzuster Zij was getrouwd met onze broer en zwager Johannis de Kok (f 2004) We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte, nu ze moeten verder leven zonder moeder, oma en overoma. Familie De Kok Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven, van nu aan. Openbaring 14 13 b De Heere heeft tot Zich genomen sinds 22 juni 1996 weduwe van Dingenus Cornelis van Gorsel 9 april 1936 t 5 maart 2015 Amersfoort: Peter van Gorsel Hanny van Gorsel - de Korne Santpoort: Trudy Bolle - van Gorsel Leo Bolle Hulst: Paul van Gorsel Tanja van Gorsel - Duijnhouwer Papendrecht: Wim van Gorsel Corry van Gorsel - Luteijn Dordrecht: Hennie van der Knijff - van Gorsel Daan van der Knijff (in herinnering) Vlaardingen: Riet Westerdijk - van Gorsel Thijs Westerdijk Heinkenszand: Rudi van Gorsel Jeannette van Gorsel - Ermerins Klein- en achterkleinkinderen Biezelingsestraat 70c 4421 BT Kapelle Correspondentieadres: R.H. van Gorsel Oude Zanddijk 20 4451 RV Heinkenszand D.V. dinsdag 10 maart van 19.00 tot 21.00 uur is er gelegenheid tot condoleren aan huis, Biezelingsestraat 70c te Kapelle. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op donderdag 12 maart om 13.15 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Goessestraatweg te Kapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk. Geen bloemen A Enige en algemene kennisgeving. Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd om het verlies, delen wij u mede dat, is overleden mijn broer, onze oom en oud-oom 's-Heerenhoek, 26-11-1939 75 jaar Goes, 6-3-2015 Maatje Smulder - Oosthoek Jan Smulder (in liefdevolle herinnering) Wim Maat Eleen Smulder (in liefdevolle herinnering) André en Hannelore Smulder Joyce Steven Onze dank gaat uit naar allen van 'Ter Valcke' die hebben bijgedragen aan de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Heinkenszandseweg 3,4453 VE 's-Heerenhoek De eucharistieviering wordt gehouden op dinsdag 10 maart om 13.30 uur in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'de Jeugdhoeve'. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Verdrietig om zijn afscheid en omdat we hem moeten missen, geven wij u kennis van het overlijden van onze Wolphaartsdijk 17 maart 1955 f Middelburg 6 maart 2015 Persoonlijk assistent: Jeannette van der Linde medebewoners en medewerkers van de "Oude Vlissingseweg" Correspondentieadres Oude Vlissingseweg 103 4336 AC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Wim op woensdag 11 maart om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst begeleiden we Wim naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenkomst in de ontvangkamer van de begraafplaats. 'Veilig in Jezus armen Moegestreden en uitziende naar het Huis met de vele woningen, is nog vrij onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa A 22 augustus 1927 t 7 maart 2015 Mina Zuijdwegt-Bakker Kees en Ellen Zuijdwegt Geertjan en Liesbeth, Kees, Anna Daniël en Petra, Noa, Eva Marit [an Zuijdwegt Corry (in liefdevolle herinnering) John. Tygo, Yenthe, Levy René en Rianne Wim en Elise Zuijdwegt Antoin Lisanne Kerkhoekstraat 7 4401 GB Yerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. B. Kooistra, wordt donderdag 12 maart om 14.30 uur gehouden in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd nam God tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom In liefde gedenken wij Laura, Dina en Bas die hem zijn voorgegaan. Jan Schrijver Lenie Zuijdwegt Jo en Kees Smallegange Sannie Zuijdwegt Lina Hoebeke Neven en nichten Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer Hij was vele jaren een zeer gewaardeerd lid van onze vereniging. We wensen de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur en leden van "Ons Boeregoed" te Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59