Overladen Familieberichten lükooiop mensen inq.nl Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende gedachten en krachten door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma Christina de Goffau-Brouwer sinds 12 april 2007 weduwe van Adriaan Bartel de Goffau in de leeftijd van 86 jaar. Krabbendijke: Kees en Magda de Goffau-van Burg Yerseke: Ko en Paula de Goffau-Boers Yerseke: Ria en Tom Rottier-de Goffau Barendrecht: Jan en Jakelien de Goffau-Zandijk Waarde: Mart en Leny de Goffau-Harthoorn Vlissingen: Han en Willy de Goffau-van Duin Waarde: Lenie en Leen Ruissen-de Goffau Bleskensgraaf: Leenard en Gerda de Goffau-Terlouw Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 6 maart 2015 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Doelstraat 40 4413 BJ Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van de Adullamkerk, Meezeweg 2-a te Waarde. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 10 maart van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 12 maart om 10.00 uur gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis om 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in genoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij zijn de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met ontroering hebben we kennisgenomen dat op 6 maart onze lieve Oma de Goffau is gestorven. In dankbaarheid denken we terug aan haar liefde en betrokkenheid met ons als klein- en achterkleinkinderen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze schoonzus, tante en oud-tante Christina de Goffau-Brouwer Namens de familie de Goffau Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Nely Matthijsse weduwe sinds 1988 van Pieter Willem van den Broeke Middelburg f Middelburg 23 mei 1931 6 maart 2015 Heerlen: Kees en Corry Matthijsse-Kluijfhout Utrecht: Wieneke Matthijsse Montreal (Canada): Chris en Robert van Atten-Matthijsse Middelburg: Ineke Matthijsse Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 324 4335 JK Middelburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 11 maart 2015 om 09.30 uur in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Nely van den Broeke-Matthijsse Johannes Hendrik Bonarius Henk Wij zijn verdrietig omdat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve Opa van der Have Iedereen die hem heeft gekend, zal beseffen wat wij in hem verliezen. Linda en Jan Joost Nick en Amanda Naómi en Bernie Rachelle en Marius Marit Jos en Arianne Ruben Levi Ruud en Thamara Marco en Anneke Pete Shannen Bryan Sabine en Gerard Romy ]oey Perry Kimberly Corine en Mauk Nicolas Patricia en Anton Jesse Ralph Mathieu en Paula Lennart Carina en Jaap Niels Mirte Sindy Karin en Wim Wim Franklin Marvin Marieke en Adrian Dylan Fayenna Richard en Wivina Klazien en Jordi Demi Dion Chloë Johan Silvia en Jan-Kees Esmée Davy Amy Willeke en Arie Jens Myrna Jacqueline Marina en Peter Julian Louise Arjan en Caroline Loran Jorèns Ellis en Coen Jurrian Ricardo Hanneke en Ben John Maurice Jeanne Hans de Koeijer Neeltje Jacomina Westveer Tineke en Martijn Maaike en Thes Danny, Sven Alice en Ad Linda en Coen Marlieke Michelle, Brian, Carlijn Paul en Jacobineke Jeanien Richard en Corine Christa en Jimmy Joas, Thara, Elisha Joeri en Ruth, Sander Marijke en Gerard John en Petra Anneleen, Caroline, Irene Jessica, Collin, Ricardo, Rosalie Caroline (in herinnering) Arjan en Leontien Eline Gert-Jan, Eline, Ellis, Lisanne Robert en Jacqueline Annelies en Ad Christel Wilbert Michel en Iris Corina en Cor Jeroen Rianne en Anton Jurian Carolien, Marianne, Sylvia Lisanne, Nadine, Bart Daniel Hans en Gerdine Bart en Bianca Edward, Annelinde, Collin, Michiel, Madeion John, Carilyn Johan en Marlies Anita Fleur, Jesse Lotte, Justin Luciënne en Alexander Ella en Ko Ankie (in herinnering) Stefan Mariska en Patrick André en Corlinda Mark Emily n Jos Christien en Leo Wim en Willemieke Lennart, Lauran, Luquin, Loryse Arjen en Annelies Laurien (in herinnering) Hans Andrea en Arthur Christian Hanna, Evy Gerlene Op vrijdag 6 maart 2015 is overleden onze schoonzus en tante sinds 13 november 1988 weduwe van Piet van den Broeke Familie van den Broeke Neven en nichten Afhankelijk werd hij toen het beste in hem was vergaan Plerinner hem zoals hij was in de goede jaren van zijn bestaan Tot ons groot verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn innig geliefde en zorgzame man, onze lieve pa, opa en overgrootvader Leiden, 1 juni 1923 Vlissingen, 7 maart 2015 Annie Bonarius-Dreef Hans en Coby Bonarius-van den Heuvel Ruud en Marlies Bonarius-Schellekens Sophie en lisse, Koen Gijs en Tiffany Boulevard Evertsen 86 4382 AG Vlissingen Henk is thuis. U kunt afscheid van hem nemen op maandag 9 maart tussen 19.00 en 20.00 uur en dinsdag 10 maart tussen 17.00 en 18.00 uur. Donderdag 12 maart om 12.30 uur gedenken wij Henk tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Veel dank voor de liefdevolle verzorging door het personeel van Zorgstroom, dagopvang en verpleeg huis Ter Reede. maandag 9 maart 2015 29 We zijn erg verdrietig door het overlijden van mijn lieve broer en onze oom Nieuwdorp Wettingen, Zwitserland 18-04-1940 06-03-2015 Jannie Joosse-de Koeijer Max Joosse in herinnering Peter en Chandra, Mik, Jens, Nils, Tess Jantine en Huib, Xam, Zedd Wilco en Ria, Fiona Wissekerkseweg 1 B 4458 BE 's Heer Arendskerke Op 5 maart is op 80-jarige leeftijd overleden onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Izaak Ruissen Wij wensen haar kinderen klein- en achterkleinkinderen veel sterkte. Wij zullen haar altijd herinneren zoals ze vroeger was Gerard en Corrie Ruissen-Boogaard t Kees Ruissen t Jannie Ruissen-van de Boomgaard Ko en Aartje Marijs-Ruissen t Rinus Ruissen t Corrie Ruissen-van de Guchte Jan Ruissen Tiny Ruissen-Boogaard Neven en nichten Kapelle, 7 maart 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58