Familieberichten üï/erJadefj kükookop q fflensenlinq.nl 30 maandag 9 maart 2015 t Krina Johanna Riemens-Deij Krina Riemens-Deij Joannes (Jan) Oosthoek MAARTEN DE KEIZER LIEFSTE OPIE Hans de Koeijer Johanna Catharina van Gorsel - Meijer Willy van Hecke Psalm 121 vers 1 en 2 Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE, na een kortstondig ziekbed, van onze zijde is weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en omi echtgenote van Willem Izaak Riemens in de leeftijd van 76 jaar. W.I. Riemens Rinus en Annie Riemens-Bliek Wilbert Ilse en Marshall - Quirina, Marylise, Marcus f Anke en Pieter Branco en Rosinda Peter en Heieen Riemens-de Bree Anne en Mark Arissa Femke en Jannick William en Eline Riemens-Sinke Ewout en Corrianne Justin Rose 7 maart 2015 Irisstraat 24 4542 EB Hoek De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 13 maart om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef te Hoek. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Geen bloemen. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Izaak Nelly Riemens-Verbrugge Riet Johan de Feijter-Riemens en neven en nichten Enige en algemene kennisgeving. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd om het verlies, delen wij u mede dat, is overleden mijn broer, onze oom en oud-oom 's-Heerenhoek, 75 jaar Goes, 26-11-1939 6-3-2015 Maatje Smulder - Oosthoek Jan Smulder (in liefdevolle herinnering) Wim Maat Eleen Smulder (in liefdevolle herinnering) André en Hannelore Smulder Joyce Steven Onze dank gaat uit naar allen van 'Ter Valcke' die hebben bijgedragen aan de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Heinkenszandseweg 3,4453 VE 's-Heerenhoek De eucharistieviering wordt gehouden op dinsdag 10 maart om 13.30 uur in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'de Jeugdhoeve'. 'De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd, maar ook dankbaar, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich geroepen heeft onze lieve, zorgzame vader en opie weduwnaar van Hanny Verschoor in de leeftijd van 79 jaar. Zwijndrecht (Be.) Conny de Keizer Amaldo Davy en Laurence - Vince Hulst Finet en Jan van Dorsselaer-de Keizer Endri en Elmar Thierry en Nikki Yoran Hulst Herman en Unrutesi de Keizer Sharon Calvin Gerda van der Veldt-Piek f Axel, 6 maart 2015 C orrespondentieadres Akkerwinde 7 4561 ZJ Hulst De dienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 11 maart om 14.00 uur in de Protestantse kerk. Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Alle personeel van Zorgsaam Thuis bedanken we voor de liefdevolle zorg. Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering. Je kleinkinderen en achterkleinkind Amaldo Davy Endri Thierry Sharon Calvin Yoran Vince We zijn erg verdrietig door het overlijden van mijn lieve broer en onze oom Nieuwdorp Wettingen, Zwitserland 18-04-1940 06-03-2015 Jannie Joosse-de Koeijer Max Joosse in herinnering Peter en Chandra, Mik, Jens, Nils, Tess Jantine en Huib, Xam, Zedd Wilco en Ria, Fiona Wissekerkseweg 1 B 4458 BE 's Heer Arendskerke Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven, van nu aan. Openbaring 14 13b De Heere heeft tot Zich genomen sinds 22 juni 1996 weduwe van Dingenus Cornelis van Gorsel 9 april 1936 t 5 maart 2015 Amersfoort: Peter van Gorsel Hanny van Gorsel - de Korne Santpoort: Trudy Bolle - van Gorsel Leo Bolle Hulst: Paul van Gorsel Tanja van Gorsel - Duijnhouwer Papendrecht: Wim van Gorsel Corry van Gorsel - Luteijn Dordrecht: Hennie van der Knijff - van Gorsel Daan van der Knijff (in herinnering) Vlaardingen: Riet Westerdijk - van Gorsel Thijs Westerdijk Heinkenszand: Rudi van Gorsel Jeannette van Gorsel - Ermerins Klein- en achterkleinkinderen Biezelingsestraat 70c 4421 BT Kapelle Correspondentieadres: R.H. van Gorsel Oude Zanddijk 20 4451 RV Heinkenszand D.V. dinsdag 10 maart van 19.00 tot 21.00 uur is er gelegenheid tot condoleren aan huis, Biezelingsestraat 70c te Kapelle. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op donderdag 12 maart om 13.15 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Goessestraatweg te Kapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk. Geen bloemen Niemand kan bevatten hoeveel tranen er de laatste 7,5 jaar over je wangen liepen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie jaren die wij samen hadden, deel ik u mede dat, na een weloverwogen beslissing, van mij is heengegaan mijn lieve zorgzame man echtgenoot van Tilly Vermeulen *11 -08- 1938 1 06-03-2015 Westdorpe Westdorpe Westdorpe: Tilly van Hecke - Vermeulen Familie van Hecke Familie Vermeulen Westdorpe, 6 maart 2015. Bemhardstraat 22 DWL 39, 4554 BE De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in besloten kring plaatshebben. Onze dank gaat uit naar Drs. Deleu en het personeel van 't Verlaet en De Stelle Voor de goede zorgen en steun die Willy van hen mocht ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 31