^Sjj ■■li MM BIDJSLüiiJngi)^ k Rf ipP I Familieberichten 0 IHensenlinq.nl üi/erladefj 54 zaterdag 7 maart 2015 Cornelis de Regt ■tJWLT Gina Korstanje-Janse -TON- Antonius Petrus Theodorus Nicolaas Houben Johanna Helena Muller-Blom Jo Adam Muller JOKE WIERSMA-SINKE Kees Nellie Ruissen - Westveer Kanaalweg W.Z. 10, 4351 RH Veere Fré de Braai Frans d'Hondt Suzanna Dingemanse-den Hollander Hans Doorns Elisabeth Rozalia Eggermont Marie-Louise Ide Dank kijk ook op Wij nemen met warme gevoelens afscheid van mijn lieve, zorgzame, creatieve en heel dierbare man, onze vader en grootvader echtgenoot van Wil Houben-Makkée Heerlen, 5 december 1926 Hulst, 6 maart 2015 Hulst: Wil Houben-Makkée St. Jansteen Gerard Houben en Anja Kafka De WijkTwan, Lana, Stijn en Ward Houben Correspondentieadres; W.A.B. Houben-Makkée Saxhavenstraat 42 4561 HC Hulst Dinsdag 10 maart a.s. is er gelegenheid om afscheid te ne men vanaf 19.00 uur in familiekamer 2 van het Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Ton wordt op woensdag 11 maart a.s. in besloten kring gecremeerd. Om 15.00 uur die dag is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in Brasserie De Halve Maan, Absdaalseweg 2 te Hulst. Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor watje voor ons hebt gedaan. Heden overleed zacht en kalm onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Willem Muller West-Souburg: Cees en Lourdinha Muller Dennis, Raf Björn en Wanda, Katja, Max 5 maart 2015 Vredehoflaan 510, Vlissingen Correspondentieadres: Marnixplein 8, 4386 AB West Souburg U kunt afscheid nemen van ma en oma in het uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op woensdag 11 maart van 10.00 tot 10.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen op woensdag om 11.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren bij Brasserie "Het Zeeuws Genot", Dorpsplein 39 te Koudekerke. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve jongste zus, schoonzus en tante Echtgenote van Eek Wiersma A Serooskerke (W.), 7 oktober 1939 t Son, 3 maart 2015 Namens de familie Sinke: W.J. Sinke Vredehoflaan 264 4382 CJ Vlissingen Hij had de ruimte van de polders lief 't land van vruchtbaarheid en verte tot zijn wereld steeds kleiner werd nu heeft hij een wereld zonder grenzen. Drie maanden na zijn zoon is mijn man, vader, schoonvader, opa en overopa overleden echtgenoot van Jo Boeye Biervliet, 11 september 1927 t Terneuzen, 4 maart 2015 Biervliet: J. de Regt-Boeye Biervliet: Rinus, in herinnering, en Jolanda Terneuzen: Ellie en Ko Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ter Wallestraat 7, kamer 116 4521 AZ Biervliet De crematie vindt in familie kring plaats. Alleen schriftelijke condoleances. Voor moeder bloeien er meer bloemen in ons hart dan in alle tuinen. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, hebben we afscheid genomen van onze lieve mam, oma en omaruissen echtgenote van Izaak Ruissen 116 maart 2005 Kattend ij ke 17 mei 1934 tKapelle 5 maart 2015 Veere: Nelleke en Kees Snoep - Ruissen Ilona en Frans, Sterre, Fenna Leanne en Ben, Ben jr., Niels Goes'. Cora Ruissen en Kees Brouwer Hugo Simone Goes'. Engelien Ruissen en Gertjan van Oost Rijswijk: Leo en Ankie Ruissen - Remijn Engelie Pi eter Correspondentieadres: De dienst, waarin wij afscheid van Nellie nemen, wordt gehouden op woensdag 11 maart om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend aan deze dienst zullen we Nellie begeleiden naar haar rustplaats op de begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in de Maartenskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor de wijze waarop U met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa betuigen wij U onze oprechte dank. Lenie de Braai Lianne en Leen de Ruijter Mike en Kim Anita de Braai Zaamslag, maart 2015 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze broer, schoonbroer en oom zijn wij u allen zeer dankbaar. Familie d'Hondt-Heikant Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze moeder, oma en overgrootmoeder aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Yerseke, maart 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verderte gaan. Sabine kinderen en kleinkinderen Ossenisse, maart 2015 Door uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma voelen wij ons gesteund bij het dragen van het verlies. Wij danken u daarvoor hartelijk. Familie de Vriend Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante zeggen wij u hartelijk dank. Familie Ide Sluis, maart 2015 Dank voor de kaarten, bloemen, bezoekjes, aanwezigheid en lieve woorden bij het afscheid van cpj - Tï V Zoveel blijken van medeleven waren voor ons een enorme steun. Jo Korstanje Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55