tt Adagio Familieberichten Abraham Adriaan Knuijt Voor betaalbare kwalitêit 54 zaterdag 7 maart 2015 kükookop fflensenlinq.nl Anke Remijn - Samuëls Nellie Ruissen - Westveer I did it my way 16 januari 1924 Bram Weduwnaar van Francina van der Heijden Vriend van Nane Veltmeijer t 5 maart 2015 91 jaar. Kleermaker Onze liefhebbende vader, opa en over-opa is in zijn slaap overleden. Addie en Bram Koppejan-Knuijt Frank Arno en Anita, Manon, Leonie Hans en Els Knuijt-Jacobse André en Cindy, Quinten Georg en Chantal, Lelie, Julia Joke en Joost de Feijter-Knuijt Linda en Hans, Joost, Thijs Carina en Jaap, Nicky Els en Kees Willeboordse-Knuijt Wouter en Maaike Rogier en Rowena Piet en Betty Knuijt-Bruggeman Robin en Britt Thomas Oranjeplein 94, 4388 AH Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieuw Bachtenpoorte en de huisarts dr. van den Driest voor de liefdevolle verzorging. Bram is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 9 maart van 19.00 uur tot 20.00 uur. De herdenkingsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden, woensdag 11 maart om 13.30 uur, in het uitvaartcentrum "De Voorzorg", Industrieweg 20, Vlissingen. Aansluitend om ongeveer 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn, in genoemd uitvaartcentrum. Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Anke Remijn-Samuëls echtgenote van Wim Remijn onze teeltadviseur van Innoseeds Wij wensen Wim en zijn kinderen Naomi en Timo veel sterkte toe. Namens de Vertrouwenscommissie en graszaadtelers van Noord Beveland, Walcheren en Schouwen Duiveland M.A.H. van Tilbeurgh, H. Remijn en M.C. Steijn De Uitvaart Informatie Hulplijn Huil niet omdat ik er niet meer ben, Maar glimlach omdat ik er was. Na de fijne jaren samen, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw, onze moeder, dochter en zus Vlijmen, 3 maart 1966 f Antwerpen, 4 maart 2015 Wim Remijn Naomi en Jeffrey Timo en Merel Familie Samuëls Familie Remijn Correspondentieadres Reigerstraat 15 4302 XA Zierikzee Anke is opgebaard in het mortuarium van het Admiraal De Ruijter Ziekenhuis, Koning Guustaafweg 2 te Zierikzee, waar gelegenheid is om afscheid te nemen maandag 9 maart van 19.00 uur tot 20.00 uur. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 11 maart om 12.00 uur in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats, aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in het M.F.C. De Huybertstraat 35 te Zierikzee. We zouden het op prijs stellen als je een A4-tje meeneemt, met mooie herinneringen of foto's. Kom zoals je bent. Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve, energieke en creatieve schoondochter, schoonzus en tante Anke Wim, Naomi en Timo, we zijn er voor jullie Familie Remijn Diep getroffen zijn wij door het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega en vriendin, Anke Remijn Anke heeft vanaf het begin deel uit gemaakt van de ontwikkeling van het bedrijf. We zullen haar missen als een betrokken, vakbekwame en opgewekte collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Wim, Naomi, Timo en familie. Collega's Allround Zeilmakerij Hugo en Henriëtte Scharff Erik Suijker Liseth Steendijk Jan van der Meijden Francien Tolenaars Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Anke Remijn-Samuëls echtgenote van onze collega Wim Remijn van de afdeling Productie graszaden Wij wensen Wim, Naomi en Timo en overige familie veel sterkte en kracht om dit verlies te verwerken. Lieve ome Joop, rust zacht. Voor moeder bloeien er meer bloemen in ons hart dan in alle tuinen. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, hebben we afscheid genomen van onze lieve mam, oma en omaruissen echtgenote van Izaak Ruissen 116 maart 2005 Kattend ij ke 17 mei 1934 tKapelle 5 maart 2015 Veere: Nelleke en Kees Snoep - Ruissen Ilona en Frans, Sterre, Fenna Leanne en Ben, Ben jr., Niels Goes'- Cora Ruissen en Kees Brouwer Hugo Simone Soes: Engelien Ruissen en Gertjan van Oost Rijswijk: Leo en Ankie Ruissen - Remijn Engelie Pi et er Correspondentieadres: Kanaalweg W.Z. 10, 4351 RH Veere De dienst, waarin wij afscheid van Nellie nemen, wordt gehouden op woensdag 11 maart om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend aan deze dienst zullen we Nellie begeleiden naar haar rustplaats op de begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in de Maartenskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Ujty^artverzorq w- ra- Dillenburglaan 63, Goes •0113-216815 www.uitvaart.vg DE VLIEGER s» jg de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Familieberichten Directie en collega's Innoseeds b.v. Jk Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 Harry, Cindy en Mika Siereveld *c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland ■"infolSJuitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl /samen één... voor u en met u... E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 106