1 DyarJadsfj V Johannes van der Have Han Alle wijn Johanna Helena Muller-Blom Anna den Hollander-Wondergem Jo Adam Muller Andrina Johanna Schrier-van Felius JOKE WIERSMA-SINKE Cornelia Francina van der Zwan-Cornelisse Maarten den Hollander Anna w Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten en bloemen die wij voor ons 65 jarig huwelijksfeest hebben ontvangen. Mede hierdoor was het een onvergetelijke dag. JAN en JAAN KWEKKEBOOM - TRAMPER Voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten en bezoekjes tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Nellie Allewijn - Cok Peter en Marga Nadine, Lisa Kruiningen, maart 2015 Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor watje voor ons hebt gedaan. Heden overleed zacht en kalm onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Willem Muller West-Souburg: Cees en Lourdinha Muller Dennis, Raf Björn en Wanda, Katja, Max 5 maart 2015 Vredehoflaan 510, Vlissingen Correspondentieadres: Marnixplein 8, 4386 AB West Souburg U kunt afscheid nemen van ma en oma in het uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op woensdag 11 maart van 10.00 tot 10.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen op woensdag om 11.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren bij Brasserie "Het Zeeuws Genot", Dorpsplein 39 te Koudekerke. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een lang en zorgzaam leven is overleden onze onvergetelijke en lieve zus, schoonzus en tante A Zonnemaire, 21 januari 1924 f Goes, 5 maart 2015 Echtgenote van Anthon Schrier 13 februari 2013 Barendrecht: Wirn van Felius in herinnering Janny van Felius-Boer Krabbendijke: Jo Wolfert-vanFelius {in herinnering) Kees Wolfert (in herinnering Zierikzee: Betsy de Jonge-van Felius Adri de Jonge Schuddebeurs: Joost van Felius Regina Op de Beek Zierikzee: Nel de Graaf-van Felius Jan de Graaf Zierikzee: Kees van Felius Dieneke van Felius-van Dijke Zierikzee, 5 maart 2015 Bedroefd geven wij u kennis dat na afnemende krachten, voor ons toch nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer geliefde vader, opa en overopa 25 juli 1924 in de leeftijd van 90 jaar. f 6 maart 2015 Yerseke: K. van der Have-Kingma Goes: Addie en Dirk Lukasse-van der Have Yerseke: Corrie en Piet Nelis-van der Have Hazerswoude: Piet en Jeanette van der Have-Adriaanse Yerseke: Marja en Frans Sinke-van der Have Yerseke: Lenie en Dirk de Witte-van der Have Yerseke: Mina en Rens Sinke-van der Have Yerseke: Nellie en Adrie Scheele-van der Have Yerseke: Johan en Marina van der Have-Weststrate Klein- en achterkleinkinderen. Yerseke, zorgcentrum Moerzicht. Correspondentieadres: Langeville 41 4401 GL Yerseke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard op het adres Langeville 41alwaar maandag 9 maart van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 10 maart om 9.30 uur gehouden in de kerk van de Gerefonneerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar eenieder die onze man en vader liefdevol verzorgd heeft. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie ais zodanig te beschouwen. Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve jongste zus, schoonzus en tante Echtgenote van Eek Wiersma A Serooskerke (W.), 17 oktober 1939 t Son, 3 maart 2015 Namens de familie Sinke: W.J. Sinke Vredehoflaan 264 4382 CJ Vlissingen Enige en algemene kennisgeving. We hebben plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus weduwe van Louis Maarten van der Zwan *21-12-1938, Yerseke 04-03-2015, Goes Truus Cornelisse - Daane Frans en Tanny Cornelisse -van der Kuijl Adri en Marie Cornelisse - Korstanje Correspondentieadres: Molenlaan 20, 4401CC Yerseke De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. 'Laat mij als een kleine vogel schuilen mogen waar G' uw vleuglen om mij slaat' Psalm 61:3 berijmd Onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder is gestorven. Ze is 97 jaar geworden. weduwe van Oostkapelle, 25 augustus 1917 Oostkapelle, 5 maart 2015 Hoofddorp: Hanna en Ezra Nawy-den Hollander David en Nienke, Bo, Lot Maarten en Sharon, Isa, Ella, liana Sara en Michel, Ruben Diffelen: Jos en Swanny den Hollander-Kamphuis Anne en Berry, Emma, Thijmen Roelfina en Ger, Brian Oostkapelle: Wim en Ria den Hollander-Wondergem Tineke en Reinout, Hilde, Gijs, Max Mart en Anja, Nathalie, Niels Harm en Annemiek, Thom, Wout, Linde Anne-Willem en Esther Oostkapelle: Frans en Mieke Vijlbrief-den Hollander Johannes en Dikki, Linda, Jeroen, Eva Matthijs en Lenke, Lena Thomas en Petra v Amsterdam: Marianne den Hollanderen Michael Rubinstein Wouter en Laura Joachim Vroonweg 9, Oostkapelle Correspondentieadres: Oude Domburgseweg 8 4356 CC Oostkapelle Mama is thuis. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 maart om 13.00 uur in de Zionskerk aan de Duinweg 36a te Oostkapelle. Na de dienst begraven wij mama op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Na de begrafenis komen we samen in de kerk. Daar is gelegenheid is tot condoleren. Medewerkers van Buurtzorg Vee re, Zorgstroom, vrijwilligers van NPV, Manteling en Tafel Thuis: dank voor jullie liefdevolle verzorging en aandacht. Mede dankzij jullie kon mama thuis blijven wonen. Verdrietig zijn wij dat onze geliefde tante is overleden. We zullen haar heel erg missen. Anneke Kühler-den Hollander en Jan Kühler (in herinnering) Ina Jobse-den Hollander en Leen Jobse We wensen de familie veel sterkte toe. ir. "V- V-t -Y-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 105