eSjj PMHMt mu* Colofon Familieberichten O Mensen inq.nl Anny de Feber-Brood Van der Hooft yjjïïujfj Pieter de Jonge Lydie Germaine Alphons de Rijcke-de Smet 9 Krina Adriana Geluk - de Vos Uitvaartzorg milieberichten Pieter Aarnout Kielman kijk ook op vrijdag 6 maart 2015 43 And the broad shore, blue with waves, we shall walk down, slowly and quietly; we shall look into each others eyes without a word and the wordless silence of happiness will fall over us. Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom sinds 2013 weduwnaar van Leonard A. Kuhn f Terneuzen, 5 augustus 1951 t Amsterdam, 28 februari 2015 Herman en Riet de Jonge-van den Hoven Kees de Jonge Krin en Elizabeth de Jonge-Mance Henk en Nellie de Jonge-Verpoorte Clara de Jonge Familie Kuhn (USA) neven en nichten Correspondentieadres: Dahliastraat 68 4613 DP Bergen op Zoom De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden .-r.» Eindelijk rust na een gevecht dat ze niet heeft kunnen winnen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve vrouw, ma en oma echtgenote van Antoine Alphons de Rijcke Zij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Axel: Antoine de Rijcke Hulst: Natasja en Bas Rijk-de Rijcke Lukas Linde Een speciaal woord van dank aan Dr. Hoefman voor zijn goede zorgen. 4 maart 2015 van Halewijnstraat 17, 4571 DC Axel U kunt afscheid nemen van Lydie in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Mael- stedeweg 102b te Hulst, op zaterdag 7 maart van 12.30 tot 13.15 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 9 maart om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Beilamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wiltu, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een warm woord, een gebaar of een persoonlijke kaart, het geeft ons veel steun als je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor alle warme en overweldigende reacties na het onverwachte overlijden van mijn lieve moeder en onze trotse oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen erg geliefd was. Amber Megan, Ryan Terneuzen, maart 2015 Dankbetuiging. Aan allen, die tijdens het ziekbed, het overlijden en de begrafenis van mijn lieve zorgzame echtgenote, onze zus, schoonzus en tante -Ina- huw liefdevolle belangstelling en steun aan ons hebben betoond, betuigen wij onze welgemeende dank. Rein Geluk en de familie Terneuzen, maart 2015 I T~5w r fïy-r - mmm u Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. LI kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Gabriëlla De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 maari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Prinsestraat 17 t< Cadzand. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed Nu verder zonder jou, dat doet pijn te weten, nooit meer samen zijn We zullen je missen. Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa - Piet - echtgenoot van Adri Wiemes in de leeftijd van 75 jaar. Cadzand A. Kielman-Wiemes Cadzand Marianne en Bram Kools-Kielman Manon Naomi Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Boekhoute Ludo en Nancy Kielman-Lafort Liam Gwendoline en Stef Knokke, 4 maart 2015 Vierhonderdpolderdijk 2 4506 HL Cadzand Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44