Rade Vukovic Rade Vukovic Anthonia van Pagee Jacobus Job de Bourgraaf Kommer Quist E lïy Henriëtte cfe Zwart-AveCiruj Hermanus Petrus de Nijs Middelburg Zoutelande Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na afnemende krachten, de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze innig geliefde zorgzame moeder, oma, overoma en betoveroma sinds 28 juni 1987 weduwe van Comelis van der Hart in de gezegende leeftijd van 99 jaar. Krabbendijke: H. van der Hart (in liefdevolle herinnering M.J. van der Hart-Blok Barneveld: J. van der Hart (in liefdevolle herinnering) Kruiningen: L. van der Hart M. van der Hart-Jansen Oostdijk: L. van der Hart M.C. van der Hart-Nieuwenhuijse Kruiningen: M. Sinke-van der Hart J.J. Sinke Krabbendijke: F. Zandee-van der Hart A. Zandee Krabbendijke: D. Zandee-van der Hart O. Zandee 's-Gravenpolder: J. van der Hart J.J. van der Hart-Duvekot Kruiningen: C. Kosten-van der Hart J.A. Kosten Krabbendijke: J. van der Hart L. van der Hart-Weststrate Klein-, achter- en achterachterkleinkinderen 2 maart 2015 Correspondentieadres: Fam. A. Zandee-van der Hart Kruisbessestraat 43, 4413 DA Krabbendijke Onze moeder, oma en overoma is opgebaard bij haar dochter Corrie, Einsteinstraat 1 te Kruiningen. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. donderdag 5 maart van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 6 maart om 9.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Nieulande' voor de goede en liefdevolle verzorging. ziet het wél, want U aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geeft' Psalm 10,14 a HSV Heel verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader en "oop" weduwnaar van Janna Neeltje Vermeij f 1992 in de leeftijd van 95 jaar. Jeanne van den Berg-Quist f 2000 Johan van den Berg Lennart en Jacqueline Janny Quist f 2003 Rinus Quist f 1973 Bram Quist f 1970 Erica Quist f 1965 Burgh-Haamstede, 28 februari 2015 Hogezoom 49 a Correspondentieadres: Sluispad 34,4328 BM Burgh-Haamstede Donderdag 5 maart zal de afscheidsdienst om 11.00 uur gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Voor de dienst is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal omstreeks 11.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij nu mijn enige broer en mijn zwager Paul Groenenberg is overleden. Ad Groenenberg en Han Groenenberg-Roelsen "Ik heb U bij de naam geroepen want gij zijt Mijn Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 2008 weduwe van Cees de Zwart A Sragen, 30 oktober 1924 f Goes, 26 februari 2015 Utrecht: Jan de Zwart in liefdevolle herinnering Wilma van Loenen Vlissingen: Inge Castel-de Zwart Ron Castel Middelburg: Hetty de Zwart Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Sint Jorisstraat 7 4331 EG Middelburg Onze moeder en oma is in haar eigen huis, waar gelegen heid is tot afscheid nemen op woensdag 4 maart van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden in de kerkzaal van Ter Reede op donderdag 5 maart om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats, President Roosevelt- laan 766 te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het "Speelhuus" in Ter Reede. Zij die geen rouwkaart ont\>angen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vele fijne herinneringen verzachten de smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in mijn hart. Na vele fijne jaren die we samen mochten beleven, heb ik, na een periode van afnemende gezondheid, afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje in de leeftijd van 70 jaar Rina Maranus 28 februari 2015 Paul Krugerstraat2/29 4381 WB Vlissingen Rade is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum, Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen, alwaar u hem op donderdag 5 maart een persoonlijke groet kunt brengen van 19.00 tot 19.30 uur. Ik wil u uitnodigen om samen met mij afscheid van Rade te nemen, op zaterdag 7 maart om 12.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4330 LA Middelburg. Na de afscheidsplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig omdat we afscheid van hem moeten nemen, maar dankbaar voor de vele jaren dat hij in ons midden mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Laura en Adrie Kodde-Maranus Gerrit en Matty Maranus-Gillissen Jan (in herinnering) en Corrie Maranus-Polderman Anton Maranus en Anna Heinsdijk Lein en Gerda Maranus-Kabus Lenie en Cees van den Brink-Maranus Jopie en Eddy Karel-Maranus Gillis en Liselotte Maranus-de Nooijer Neven en nichten Oostkapelle, 28 februari 2015 Oostkapelle: Middelburg: Gouda: Oostkapelle: Middelburg: Middelburg: Terneuzen: Oostkapelle: 'op weg naar een feestje' Na een kort verblijf in het verpleeghuis Simnia, klaar om weer voor het eerst naar huis te komen, is overleden Amsterdam 22 augustus l 937 Domburg Kempten Did Velserbroek Domburg 28 februari 2015 Yvonne de Nijs-dejong Carmen de Nijs Sophie en Frank Matthias Serge de Nijs Laura de Nijs-Hof Juriaan Tobias Thea deJong-Rivière Paul de Jong Ida de Jong-van 't Haar Prinsepark 4 4357 HC Domburg Op vrijdag 6 maart nemen wij om 1 3.00 afscheid in de Sint Willibrorduskapel aan de Badhuisweg 4 in Domburg. Aansluitend vindt om 14.30 de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats Domburg aan de Babelweg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Verdi, Ooststraat 1 1 in Domburg. Bloemen kunnen vanaf donderdag op het Prinsepark bezorgd worden. 'We waren zo graag samen...' Thuis in zijn vertrouwde omgeving is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame Co eerder gehuwd met Heieen de Bourgraaf - Krombeen f gehuwd met Janna Wilhelmina de Bourgraaf - Versluis 31 maart 1925 25 februari 2015 Jannie de Bourgraaf - Versluis Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Wij hebben in kleine familiekring afscheid van Co genomen. Correspondentieadres: 'Cleijenborch', kamer 120 Dokter Maasstraat 4, 4486 BW Colijnsplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53