Familieberichten 38 dinsdag 3 maart 2015 kükookop fflensenlinq.nl Comelis Gabriëlse Leonardus Marinus de Koster - Leo - Leo de Koster Jan Comelis Meulenberg Jan Meulenberg Jan Meulenberg Cor Cor Gabriëlse Cor Gabriëlse Cor Gabriëlse Nellie Govers-Wisse Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve (schoon)vader en opa Middelburg, 20 december 1941 f Oost-Souburg, 1 maart 2015 Oost-Souburg: Lia Gabriëlse-Debrauwer Didy Denise Daley Danny en Léonie Kyo Kjell 4388 CE Oost-Souburg van Steveninckstraat 15 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 maart van 11.30 tot 12.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Elavendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze broer, zwager en oom Zoutelande: Sjaak Gabriëlse (in herinnering) Zoutelande: Nel Gabriëlse-Poortvliet Middelburg: Jacco en Angelique en kinderen Wij wensen Lia, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Zondag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons lid en vrijwilliger Cor was voor Noormannen een fantastische vrijwilliger, een man die altijd klaar stond wanneer je hem nodig had. We zullen hem gaan missen. Wij wensen Lia, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden VV de Noormannen Na een kort ziekbed is onze trouwe en altijd behulpzame campinggast overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Verburg en het team van Camping de Boomgaard Westkapelle Piet, kinderen en kleinkinderen, heel veel sterkte met het verlies van je lieve vrouw en jullie (schoon-) moeder en oma Slagerij Maros fam. Minderhoud en medewerkers Het is goed zo Verdrietig om hem te moeten missen, maar wetend dat het zo goed is, hebben we na een lange periode van afnemende gezondheid, afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Catrien de Koster-Faes 's-Gravenpolder, 9 november 1929 f Heinkenszand, 28 februari 2015 Heinkenszand: Catrien de Koster-Faes Bergschenhoek: René en Elly de Koster-de Wild Stefan Ramon Pascal Goes: Stan en Christian de Koster-van Vliembergen Daphne en Koen Martijn Bergen op Zoom: Peter en Aly de Koster-Holst Charlotte Walter en Els Heinkenszand: Marian en Edwin van Goethem-de Koster Robin Thomas en Nina Kristel Goes: Elly en Harry Dekker-de Koster Ireen en Xander Lisa Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en dokter Wolbers voor alle zorgen. Zonder hun hulp was het niet mogelijk geweest om zijn laatste wens om thuis te blijven, te vervullen. Bieslookstraat 8, 4451 TG Heinkenszand. Leo is thuis opgebaard. Bieslookstraat 8 te Heinkens zand alwaar woensdag 4 maart van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 5 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in De Stenge, Stengeplein 1 tc Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In droefheid, maai' in dankbare herinnering aan hem hebben we kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom We wensen Cathrien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Rinus f Lenie Corrie Jan f Sarie Kof Pietf Mattief Johan en Jolanta Rein f Nelly en Cees Bedroefd stellen wij u in kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager, partner en oom weduwnaar van Rina Stouthamer Kats, 24 november 1925 f Colijnsplaat, 28 februari 2015 Kees Meulenberg Rie Meulenberg-Goulooze (in herinnering) Rinus Meulenberg Betsy Blom Maatje van Sluijs-Westerweele Nichten en Neven Wij zijn zeer dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg besteed aan Jan door de (huis)artsen en het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Cleijenborch. Correspondentieadres: Noordlangeweg 24,4485 AP Kats. Dinsdag 3 maart is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Jan te nemen op zijn kamer (204) in Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 5 maart om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na dc begrafenis is er in het restaurant van 'Cleijen borch' gelegenheid tot condoleren. Veilig in Jezus armen. Verdrietig, maar dankbaar dat ik Jan heb leren kennen, moet ik nu na negen mooie jaren afscheid nemen van mijn lieve partner, steun en toeverlaat Lieve Jan ik ga je missen, rust zacht. M.H. van Sluijs-Westerweele Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat Kamer 231 Verdrietig, maar dankbaar dat we hem hebben leren kennen, hebben wij afscheid moeten nemen van Lieve partner, steun en toeverlaat van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Maatje van Sluijs- Westerweele Lien en Leo Hengsdijk- van Sluijs Janine en Erik, Mitch Sylvia en Raymond, Rowin, Dewy Leon en Ineke CP Marina en Kees Meijaard- van Sluijs Naomi en Daan Wilco Marjolein We zullen je missen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52