ÜyarlailetJ Familieberichten mrjijmki'i, kükookop fllensenlinq.nl Cornelis van Schutterhoef Cor Kaatje Maria Bil Katie van Dienst-Bil Antonette Christina Gebuij s- S ommeling Netty Arie Kruithof Abraham Cornelis Brouwer Bram Adriana Wagemakers Bram Brouwer Bram Brouwer dag Bram Christina Maria Bruijnooge-Glas Kapelle, 4-2-1917 Tiel, 17 november 1922 Koudekerke, 1 maart 2015 Stien Bruijnooge-Glas Christina Maria r-\ Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Verdrietig maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en overgrootvader Teunie van Schutterhoef - Hakkert Henk Aljoscha en Annabell Hannie en Arthur Guido en Anna Jacqueline en Peter Yvette Emile en Elvera En achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "De Brouwerij" voor hun liefdevolle verzorging. Keiweg 16 4371 MX Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 maart van 15.30 tot 16.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdweg) te Middelburg. De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie wordt gehouden om 16.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen Bloemen Hoop op God, want ik zal Hem nog loven; Psalm 4212 Intens verdrietig, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Jacob Aarnout van Dienst f 1990 in de leeftijd van 84 jaar. Wilma van der Linde-van Dienst in herinnering Dirk van der Linde André en Kim Gino Zierikzee, 28 februari 2015 Baden Powellweg 2 Correspondentieadres: Lage Pad 3a 1778 KB Westerland De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 5 maart om 10.30 uur in de zaal van de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zeven- getijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar Eilandzorg "De Wieken" voor de gegeven zorg en aandacht. Zeer bedroefd om de lege plek die ze bij ons achterlaat, geven we u kennis dat onverwacht is overleden, onze lieve en zorgzame 24-03-1930 f 28-02-2015 We mochten haar 4,5 jaar tot steun zijn. De herinnering blijft. Nieuwerkerk: Adri en Gré Flikweert-Bil We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Nieuwerkerk, februari 2015. Herinner mij zoals ik was, heel gewoon, heel bijzonder. Na een periode van afnemende vitaliteit en liefdevolle verzorging in Ter Reede, is toch nog onverwacht overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Cees Gebuijs Vlissingen, 11 augustus 1934 t Vlissingen, 1 maart 2015 Vlissingen: Carin en Chris Crucq-Gebuijs Michiel Ruben Correspondentieadres: Meindert Hobbemalaan 42 4383 TH Vlissingen Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren vanaf 12.30 uur in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 6 maart om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. dinsdag 3 maart 2015 37 Live your life while you can... Na een strijd tegen een slopende ziekte en vele dapper ondergane behandelingen is nu toch nog onverwacht van ons heengegaan partner van Vlissingen, 28 augustus 1956 Vlissingen, 27 februari 2015 Adri Raoul in liefdevolle herinnering Michelle en Corné Jara Mees Slijkstraat 32, 4381 JJ Vlissingen U kunt afscheid nemen van Bram op donderdag 5 maart van 13.30 tot 14.15 uur, in het uitvaart centrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een bijdrage voor het KWF. Hiervoor is in het crematorium een collectebus aanwezig. Dag lieve broer en oom Aagtekerke: Rini en Peter in liefdevolle herinnering Stevo en Marcel Liesbeth en Jaco Linda en Alco, Mik, Olaf Bedroefd, maar met dankbare herinneringen aan zijn inzet voor onze vereniging, namen wij kennis van het overlijden van Onze gedachte gaan uit naar Adri en verdere familie leden. Bestuuren leden GPC Vlissingen Afscheid is het verdriet de herinnering is onze vriendschap Patrick en Cobi Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van Marinus Bruijnooge 5-4-2014 Colijnsplaat, 25-2-2015 Jan en Corrie Piet en Arianne Janneke en Willem klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Buijs Ballotstraat 29 4462 AM Goes Onze dank voor de attente verzorging aan thuiszorg 'Cederhof', huisartsen dr. de Jong en dr. van der Wel en medewerkers van zorgcentrum 'Cieijenborch'. De crematie heeft ingevolge de wens van de overledene in besloten kring plaatsgevonden. Van ons ging heen op de leeftijd van 98 jaar onze zus en schoonzus Kapelle: Marie Kaat-Glas en Piet Kaat (in herinnering) Rinus en Tannie Glas - v.d. Boer Piet en Jopie Glas - Franje Het is echt heus waar wordt vandaag 80 jaar. Van harte gefeliciteerd Mien, Adri en Wilco

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51