Colofon h ht Familieberichten 0vb(ï£s Ba/ii'fiian kükookop fllensenlinq.nl Jan Cornelis Meulenberg Jan Meulenberg Jan Meulenberg Rade Vukovic Rade Vukovic Bedroefd stellen wij u in kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager, partner en oom weduwnaar van Rina Stouthamer Kats, f Colijnsplaat, 24 november 1925 28februari 2015 Kees Meulenberg Rie Meulenberg-Goulooze (in herinnering) Rinus Meulenberg Betsy Blom Maatje van Sluijs-Westerweele Nichten en Neven Wij zijn zeer dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg besteed aan Jan door de (huis)artsen en het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Cleijenborch. Correspondentieadres: Noordlangeweg 24,4485 AP Kats. Dinsdag 3 maart is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Jan te nemen op zijn kamer (204) in Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 5 maart om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in het restaurant van 'Cleijen borch' gelegenheid tot condoleren. Veilig in Jezus armen. Verdrietig, maar dankbaar dat ik Jan heb leren kennen, moet ik nu na negen mooie jaren afscheid nemen van mijn lieve partner, steun en toeverlaat Lieve Jan ik ga je missen, rust zacht. M.H. van Sluijs-Westerweele Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat Kamer 231 Verdrietig, maar dankbaar dat we hem hebben leren kennen, hebben wij afscheid moeten nemen van Lieve partner, steun en toeverlaat van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Maatje van Sluijs- Westerweele Lien en Leo Hengsdijk- van Sluijs Janine en Erik, Mitch Sylvia en Raymond, Rowin, Dewy Leon en Ineke 9? Marina en Kees Meijaard- van Sluijs Naomi en Daan Wilco Marjolein We zullen je missen. Hermanus Petrus de Nijs Middelburg Zoutelande Rene Pawlizki Onze kampioen van 2014. We zullen je missen. Kaartclub de Wilhelmina Mevrouw Jeanne van Broeck van Gijsel Florentina de Bot van den Bosch Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 vvivivi Tamilieberichten Vele fijne herinneringen verzachten de smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in mijn hart. Na vele fijne jaren die we samen mochten beleven, heb ik, na een periode van afnemende gezondheid, afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje in de leeftijd van 70 jaar Rina Maranus 28 februari 2015 Paul Krugerstraat 2/29 4381 WB Vlissingen Rade is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum. Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen, alwaar u hem op donderdag 5 maart een persoonlijke groet kunt brengen van 19.00 tot 19.30 uur. Ik wil u uitnodigen om samen met mij afscheid van Rade te nemen, op zaterdag 7 maart om 12.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3,4330 LA Middelburg. Na de afscheidsplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig omdat we afscheid van hem moeten nemen, maar dankbaar voor de vele jaren dat hij in ons midden mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Laura en Adrie Kodde-Maranus Gerrit en Matty Maranus-Gillissen Jan (in herinnering) en Corrie Maranus-Polderman Anton Maranus en Anna Heinsdijk Lein en Gerda Maranus-Kabus Lenie en Cees van den Brink-Maranus Jopie en Eddy Karel-Maranus Gillis en Liselotte Maranus-de Nooijer Neven en nichten Oostkapelle, 28 februari 2015 Oostkapelle: Middelburg: Gouda: Oostkapelle: Middelburg: Middelburg: Terneuzen: Oostkapelle: 'op weg naar een feestje' Na een kort verblijf in het verpleeghuis Simnia, klaar om weer voor het eerst naar huis te komen, is overleden Amsterdam 22 augustus l 937 Domburg Kempten Did Velserbroek Domburg 28 februari 2015 Yvonne de Nijs-dejong Carmen de Nijs Sophie en Frank Matthias Serge de Nijs Laura de Nijs-Hof Juriaan Tobias Thea deJong-Rivière Paul de Jong Ida de Jong-van 't FJaar Prinsepark 4 4357 HC Domburg Op vrijdag 6 maart nemen wij om 1 3.00 afscheid in de Sint Willibrorduskapel aan de Badhuisweg 4 in Domburg. Aansluitend vindt om 14.30 de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats Domburg aan de Babelweg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Verdi, Ooststraat 1 1 in Domburg. Bloemen kunnen vanaf donderdag op het Prinsepark bezorgd worden. dinsdag 3 maart 2015 39 Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven getoond bij het overlijden van Uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst, de brieven, kaarten en mooie woorden hebben ons goed gedaan. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen. Hulst, maart 2015 Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van onze lieve ma oma en omi willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Heikant, Maart 2015 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 41