Familieberichten Üi/arlailai) 0 IHensenlinq.nl 38 dinsdag 3 maart 2015 Abraham Cornelis Brouwer Bram Brouwer Bram Brouwer Bram Jan de Feijter Jan de Feijter Leonardus Marinus de Koster - Leo - Leo de Koster Bram Adriana Wagemakers Suus de Feijter-Lucieer Cor Gabriëlse Jannis van Lare kijk ook op Live your life while you can... Na een strijd tegen een slopende ziekte en vele dapper ondergane behandelingen is nu toch nog onverwacht van ons heengegaan partner van Vlissingen, 28 augustus 1956 Vlissingen, 27 februari 2015 Adri Raoul in liefdevolle herinnering Michelle en Corné Jara Mees Slijkstraat 32, 4381 JJ Vlissingen U kunt afscheid nemen van Bram op donderdag 5 maart van 13.30 tot 14.15 uur, in het uitvaart centrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een bijdrage voor het KWF. Hiervoor is in het crematorium een collectebus aanwezig. Dag lieve broer en oom Aagtekerke: Rini en Peter in liefdevolle herinnering Stevo en Marcel Liesbeth en Jaco Linda en Alco, Mik, Olaf Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bram was in dienst bij de gemeente Terneuzen als consulent minimabeleid. Hoewel we wisten dat hij al lange tijd ernstig ziek was, raakt zijn overlijden ons diep. Onze gedachten gaan uit naar zijn partner, familie en vrienden. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Het was fijn je te mogen kennen. Een luisterend oor en altijd een helpende hand. We verliezen in jou een fijne en dierbare collega. We wensen Adri veel kracht in deze moeilijke tijd. Je collega's 't Verlies was er al voor het einde de rouw al eer het afscheid kwam op het moment dat die ellendige verwarring bezit van je gedachten nam wij voelden met je meeje stille verdriet nu rouwen wij maar vergeten je zeker niet Bedroefd, maar dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, hebben wij toch nog plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa weduwnaar van 3 april 1927 t 28 februari 2015 Sluis: Marga de Feijter in herinnering Sluis: Wim en Annick de Feijter-Tas Quinty Xu Correspondentieadres: Grote Maagdenstraat 16,4524 ES Sluis De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 6 maart om 14.00 uur in het kerkgebouw in de Dorps straat te Retranchement. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats van Sluis. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de (oud-) medewerkers van zorgcentrum Rozenoord, afdeling Kolfweide, waar hij de laatste jaren van zijn leven heeft doorgebracht. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op de mooie leeftijd van bijna 88 jaar hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, mijn zwager en onze oom weduwnaar van Suzanna Lucieer 's-Heer Hendrikskinderen: C.M. Sonnevijlle - de Feijter J.l. Sonnevijlle Middelburg: J. de Maree - de Feijter (in herinnering) J. de Maree (in herinnering) Sluis: P. de Feijter (in herinnering) Neven en Nichten Zondag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons lid en vrijwilliger Cor was voor Noormannen een fantastische vrijwilliger, een man die altijd klaar stond wanneer je hem nodig had. We zullen hem gaan missen. Wij wensen Lia, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden VV de Noormannen Het is goed zo Verdrietig om hem te moeten missen, maar wetend dat het zo goed is, hebben we na een lange periode van afnemende gezondheid, afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Catrien de Koster-Faes 's-Gravenpolder, 9 november 1929 f Heinkenszand, 28 februari 2015 Heinkenszand: Catrien de Koster-Faes Bergschenhoek: René en Elly de Koster-de Wild Stefan Ramon Pascal Goes: Stan en Christian de Koster-van Vliembergen Daphne en Koen Martijn Bergen op Zoom: Peter en Aly de Koster-Holst Charlotte Walter en Els Heinkenszand: Marian en Edwin van Goethem-dc Koster Robin Thomas en Nina Kristel Goes: Elly en Harry Dekker-de Koster Ireen en Xander Lisa Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en dokter Wolbers voor alle zorgen. Zonder hun hulp was het niet mogelijk geweest om zijn laatste wens om thuis te blijven, te vervullen. Bieslookstraat 8, 4451 TG Heinkenszand. Leo is thuis opgebaard, Bieslookstraat 8 te Heinkens zand alwaar woensdag 4 maart van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 5 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in De Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In droefheid, maar in dankbare herinnering aan hem hebben we kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom We wensen Cathrien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Rinus f Lenie Corrie Jan f Sarie Ko f Pietf Mattief Johan en Jolanta Rein f Nelly en Cees Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van vader, schoonvader en opa van Maria, Corné en Jan-Kees. We wensen de familie veel sterkte toe. Medewerkers Loonbedrijf Brasser van de Sluis C.V. Fam. A. Brasser Fam. C. van de Sluis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 40