de emotie... J-Q-QP familieberichten Colofon Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Ada Margot de Die-Töde Giuseppe Sala Jan Pieter Westdorp BMamricmm Wat blijft is nilieberichten Al ware het, dat ik met de tongen der mensen en der engelen sprak, maar had de liefde niet, ik ware schallend koper of een rinkelende cimbaal. 1 Korintiërs 13 1 Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, geven wij kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Ada 31 mei 1928 127 februari 2015 echtgenote van Jannis de Die 111 februari 1969 's-Gravendeel, Pamela en Dirk Casper Mireille Terneuzen, Walter en Annemiek Stefan en Davinja Len Remy en Shannen Christian en Romy Kortgene, Emile Zierikzee, Eilandzorg "De Wieken" Correspondentieadres: Hoofdstraat 17,4484 CA Kortgene Woensdag 4 maart zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het "Vlinderhuis" op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Vanaf 13.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Vlinderhuis". Liever geen bezoek aan huis Heeft u gem rouwkaart ontvangm, wilt u dan deze advertmtie als uitnodiging beschouwen. Dankbaar voor het leven dat wij in goede en slechte tijden met elkaar hebben gedeeld, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa in de leeftijd van 72 jaar. Goes: Addy Westdorp - de Regt John Marcel Ronald 3# Benji Oud-Sabbinge: Cindy en Jan-Henk Ryan, Shania •'li Kenzo Goes, 28 februari 2015. Correspondentieadres: Fam. Katsman - Westdorp Ring 27 4471 PT Oud-Sabbinge De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op woensdag 4 maart om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Pieternella Maria Veerhoek weduwe van Joost Moerman Een goed mens en levensgenieter is niet onverwacht maar veel te vroeg van ons heengegaan, onze zwager en oom Jaap We zullen je missen. Ineke en Piet t Ad en Nelleke Francis en Chris Souf Neven en nichten DENNIS VAN DE VELDE Anton, we zullen je missen! Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 fa mil ieber ichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in BN/DeStem maandag 2 maart 2015 31 Rustig en vredig is thuis overleden onze lieve vader en opa weduwnaar van Gusta van den Berg 16 februari 1921 26 februari 2015 Opa Sala is er niet meer maar het is goed zo Gian en Jeanette CarinenJaap, Anne, Daphne Vincent Rosemarie en Jean-Marc (in herinnering) Patricia en Chris, Eiias Marc en Esther, Julian, Yannick, Feline Huug en Ineke (in herinnering) Sasja en Gerson, Suus Mirjam en Mark Correspondentieadres: Domburgseweg 46, 4357 NH Domburg Donderdag 5 maart om 13.00 uur nemen we afscheid in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 in Domburg. Omstreeks 14.00 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Domburg. Iedereen die zich betrokken voelt bij de familie is van harte welkom Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, is na een zorgzaam leven, in alle rust van ons heen gegaan onze moeder,schoon moeder, oma en oma- oma in de leeftijd van 99 jaar Mattie de Leeuw- Moerman (in herinnering) Wim de Leeuw Borensberg (zweden) Wiljo de Leeuw Christina Forsberg Robin Niek Ella Arvid Zuiddorpe: Jos de Leeuw Fabiènne Péters Zierikzee, 26 februari 2015 -In liefdevolle herinnering- 2 maart 2014 2 maart 2015 1 jaar geleden, herinner het nog als de dag van vandaag. Nog steeds niet te bevatten en te geloven. Je hebt zo'n leegte achtergelaten. Plet gemis word met de dag meer en meer. Voor altijd in ons hart. Vergeten doen wij jou nooit. ONZE DENNIS Mama, Marcel en Jaimy -Laugh Now, Cry Later- 'I V Je deur blijft nu gesloten Je "stoort" ons nu niet meer Een rondje door de polder Dat komt nu echt nooit weer Daniël en Veronique Anke en Dave, Ethan André en Stephanie, Priscilla De Zeeuwse uitvaartverzorging Henk in den Bosch Persoonlijke aandacht en betaalbare kwaliteit 24 uur per dag bereikbaar op 0113-251303 Voor meer informatie bezoek onze website www.zeeuwseuitvaartverzorging.nl Of mail naar: info@zeeuwseuitvaartverzorging.nl Heeft u geen computer, bel ons voor vrijblij vende informatie op bovengenoemd nummer. www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl ~\~A" r Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58