Familieberichten OyafJaiJaii kükookop q fllensenlinq.nl 30 maandag 2 maart 2015 Poulus Adriaan Groenenberg m.sc Paul Paul Groenenberg Cornelia Schipper - van der Meer Pieternella Josina Govers - Wisse - Nellie - Nellie Govers-Wisse Nellie Govers - Wisse Leen Meijers LEEN MEIJERS Leen Meijers Maatje Deurwaarder-Simonse De mens komt uit het niets, trekt door de tijd en verdwijnt voor eeuwig in Gods hand. Na een bewogen leven is mijn lieve Paul in alle rust ingeslapen Oud docent aan de Hogere Zeevaartschool 29 januari 1934 26 februari 2015 Miep Groenenberg-van As -in herinnering- Nirmala Groenenberg-Multra Nikos Michiel Boulevard Evertsen 260 4382 AG Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 5 maart van 11.15 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit samen met ons zijn leven te gedenken om 12.00 uur in de aula van het uitvaart centrum. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Herinnering aan een kunstzinnige vriend Bill en Ellen Vallen Adriaan en Jenny Temmink Douwe en Gerda Boersma Mattheiis 6: vers 33 en 34 Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en ouwe oma sinds 24 mei 2006 weduwe van Marinus Pieter Schipper 's-Heer Arendskerke, t Lewedorp, 9 februari 1920 27 februari 2015 Middelburg: Corrie Murre - Schipper Kees Murre Petra en Mare, Koen Corine en Hessel, Thijs, Noor Middelburg: Lies Katsman - Schipper Johan Katsman Jan-Peter Carolien en Chris, Fay, Finn Zorgcentrum "De Kraayert", kamer 110 Correspondentieadres: Schepenenlaan 306, 4336 AP Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 5 maart om 11.00 uur in de kerkzaal van "De Kraayert", Deltastraat 2 in Lewedorp. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 in 's-Heer Hendrikskinderen. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "De Kraayert" voor de liefdevolle verzorging. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Werkende handen, langzaam gestopt Je was voor ons een rots in de branding Beetje bij beetje moest je ons verlaten Al een lange tijd kon je niet meer met ons praten Die blik, die stilte deed ons zeer De vrouw, moeder en oma van vroeger was je al een tijdje niet meer Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij: Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan, wij houden van jou Intens verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze (schoon) moeder en trotse oma in de leeftijd van 66 jaar. Piet Govers Sandra en John Jens en Maud Monique Marco en Joke Anouk en Kim Onze bijzondere dank gaat uit naar Prof. Dr. Menovsky dr. Plazier en hun team, huisarts Rijken en Buurtzorg Goes Oost voor de liefdevolle verzorging. De Stelle 29,4464 BP Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 5 maart om 13.00 uur in uitvaartcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in voornoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Wij hebben vannacht een ster uitgezocht voor onze lieve oma Goofy Een ster voor iemand zo bijzonder Dat hij eigenlijk alleen moet staan Dus is onze lieve oma Eigenlijk nooit weggegaan Jens, Maud Anouk, Kim Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Piet Govers Mede door de liefdevolle inzet van Piet en de kinderen kon zij thuis verzorgd worden. Uit naam van allen. Jan Wisse Heinkenszand, 28 februari 2015 Na een dappere strijd is overleden onze lieve schoonzus Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende tijd. Suzan en Wim Betsie en Dreas Adrie en Rita Wim en Ria Rinus en Riet Neven en nichten Je was een vechter, we zullen je missen. 28 februari 2015 Jezus Christus is gisteren en heden Dezelfde en tot in eeuwigheid. Heb. 13:8 Verdrietig hebben we kennis genomen dat, na een kort ziekbed, is overleden onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Fiet Meijers-Evertsen Bettekoo Meijers Henk Meijers in herinnering Maat Meijers-Sturm Leen en Trudy Kees en Jolanda Enno en Marianne en de kinderen We wensen Fiet, Leen, José, Jan en Liesbeth veel kracht bij het dragen van dit grote verlies. Veere, 26 februari 2015 Na een ernstige ziekte werd voor ons toch nog plotseling uit onze familiekring weggenomen onze lieve neef op de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen Fiet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods kracht toe. Neven en nichten. Veere, 26 februari 2015 Verdrietig moeten we na een kort ziekbed afscheid nemen van onze goede vriend Wij wensen Fiet en de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Bram en Klaartje Huijbregtse - Methorst In de mooie leeftijd van 94 jaar is rustig ingeslapen onze moeder, oma en opoe Mattie Getrouwd met Piet Deurwaarder Nettie en Wim Marlies en Hans Annelies en Cees Carlo en Angelique Aliesje en Tjeerd Wilma en Ad Sylvia en Willem, Cynthia Marjo en Ingrid, Tom, Luuk Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de "Zoute Viever" voor hun liefdevolle verzorging. Zoute Viever, 27 februari 2015 Correspondentieadres: Slijkstraat 33 4381JG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 maart van 12.30 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, waar aansluitend de afscheidsdienst wordt gehouden. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57