de emotie... J-Q-PP Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten familieberichten Ada Margot de Die-Töde Marie Louise Zeegers Wat blijft is nilieberichten Al ware het, dat ik met de tongen der mensen en der engelen sprak, maar had de liefde niet, ik ware schallend koper of een rinkelende cimbaal. 1 Korintiërs 13 1 Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, geven wij kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Ada 31 mei 1928 127 februari 2015 echtgenote van Jannis de Die f 11 februari 1969 's-Gravendeel, Pamela en Dirk Casper Mireille Terneuzen, Walter en Annemiek Stefan en Davinja Len Remy en Shannen Christian en Romy Kortgene, Emile Zierikzee, Eilandzorg "De Wieken" Correspondentieadres: Hoofdstraat 17,4484 CA Kortgene Woensdag 4 maart zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het "Vlinderhuis" op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Vanaf 13.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Vlinderhuis". Liever geen bezoek aan huis Heeft u geen rouwkaart ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Biervliet, 4 februari 1920 Hoofdplaat: A.J. van Zeele Biervliet: Antoine en Els Angelo en Bart Ingeborg en Frank Wvatt en Paige Aardenburg: Jan en Katrien Wouter en Claudia Kirsten en Sven 28 februari 2015 Correspondentieadres; Havenstraat 1 4513 AA Hoofdplaat De crematie vindt in besloten kring plaats Enige en algemene kennisgeving De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en goede zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma echtgenote van Arthur Johan van Zeele t Hoofdplaat, 28 februari 2015 Rudy Blommaert Pieternella Maria Veerhoek weduwe van Joost Moerman fa mil ieber ichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant VJ Samen stilstaan bij het laatste afscheid LEEF MEE, PRAAT MEE EN DEEL UW EIGEN VERHAAL. OMDAT IEDEREEN EEN MOOI AFSCHEID VERDIENT. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 kijk ook op maandag 2 maart 2015 31 Het leven is een klim naar boven leder op zijn eigen manier Treur niet, ik ben nu op de top En geniet van het uitzicht Zacht en kalm is van ons heengegaan onze broer, schoonbroer en oom in de leeftijd van 74 jaar. Nelly en Jo Marianne en Theo Anita en Wim Nichten Oostburg, Tl februari 2015 Correspondentieadres: Eerste Verkorting 6 4571 RK Axel De crematiedienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Sint Jansteen en woonzorgcentrum 'De Stelle' voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, is na een zorgzaam leven, in alle rust van ons heen gegaan onze moeder,schoonmoeder,oma en oma- oma in de leeftijd van 99 jaar Mattie de Leeuw- Moerman (in herinnering) Wim de Leeuw Borensberg (zweden) Wiljo de Leeuw Christina Forsberg Robin Niek Ella Arvid Zuiddorpe: Jos de Leeuw Fabiènne Péters Zierikzee, 26 februari 2015 r De dood. Daar denken we liever niet aan. Erover praten doen we ook niet graag. Toch krijgen we er allemaal mee te maken. Vroeg of laat moeten we afscheid nemen. Van familie, vrienden, van het leven zelf. Laten we er dus vooral wel over praten. Door onze eigen gedachten en ervaringen te delen, helpen we wellicht een ander. Op www.overafscheid.nl vindt u informatie, inspiratie en verhalen over de laatste fase van ons leven. Over Afscheid is een initiatief van Wegener Media, uitgever van deze krant. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www. hjobse-uitvaa rtn I www.basisuituaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 31