Familieberichten JuóiJèunj 30 maandag 2 maart 2015 kükookop fflensenlinq.nl C 0vïrlsIlï" Maria Elisabeth Eduarda van Dam - ÏÏTlarlies - Westdorpe, 30-10-1949 Clinge, 26-2-2015 "Stil en eenvoudig ben je weggegaan Stil en eenvoudig zal je in onze harten blijven voortbestaan Marlies van Dam Geboren op 30-04-1949 te Westdorpe Overleden op 26-02-2015 te Clinge We wensen iedereen veel sterkte toe met dit verlies. Namens cliënten en personeel Sterredreef 25, Tragel Zorg Joop van Rijnen Werkende handen, langzaam gestopt Je was voor ons een rots in de branding Beetje bij beetje moest je ons verlaten Al een lange tijd kon je niet meer met ons praten Die blik, die stilte deed ons zeer De vrouw, moeder en oma van vroeger was je al een tijdje niet meer Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij: Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan, wij houden van jou Intens verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze (schoon) moeder en trotse oma Pieternella Josina Govers - Wisse - Nellie - in de leeftijd van 66 jaar. Piet Govers Sandra en John Jens en Mand Monique Marco en Joke Anouk en Kim Onze bijzondere dank gaat uit naar Prof. Dr. Menovsky dr. Plazier en hun team, huisarts Rijken en Buurtzorg Goes Oost voor de liefdevolle verzorging. De Stelle 29,4464 BP Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 5 maart om 13.00 uur in uitvaartcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in voornoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Wij hebben vannacht een ster uitgezocht voor onze lieve oma Goofy Een ster voor iemand zo bijzonder Dat hij eigenlijk alleen moet staan Dus is onze lieve oma Eigenlijk nooit weggegaan Jens, Maud Anouk, Kim Na een dappere strijd is overleden onze lieve schoonzus Nellie Govers - Wisse Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende tijd. Suzan en Wim Betsie en Dreas Adrie en Rita Wim en Ria Rinus en Riet Neven en nichten Je was een vechter, we zullen je missen. 28 februari 2015 Anton, we zullen je missen! Pieter Marinus Johannes de Lijser Piet Toch nog onverwacht hebben wij moeten vernemen het overlijden van mijn neef en vroegere vismaat Piet Sjaak en Santa de Lijser Arti en Björn Vrienden van Elan Met droefheid nemen wij kennis van het overlijden van Piet de Lijser Oom van ons zusje, schoonzusje en tante, Lisa de Lijser Wij wensen Lisa en de familie de Lijser veel sterkte met dit verlies. Marloes en Jeroen Wisse-Cruson Bruce Marriët en Peter Tak-Cruson Lucas Een goed mens en levensgenieter is niet onverwacht maar veel te vroeg van ons heengegaan, onze zwager en oom Jaap We zullen je missen. Ineke en Piet t Ad en Nelleke Francis en Chris Souf Neven en nichten Jan Staal Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de cadeaus, bloemen, kaarten en telefoontjes ter gelegenheid van ons 60 jarig huwelijk. Het was een onvergetelijke dag! Roger en Trees vd Veeken-Ottjes Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Lieverd, leven is als sneeuw je kunt het niet bewaren. Troost is dat jij er was, uren, maanden, jaren. Bedroefd, maar vervuld van mooie herinneringen en dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus en tante Annie en Rudi Willy t en Jacqueline Maurice en Gerda Johan t en Bea t Ria en Herman Jozef en Carla Beatrix en Cor Theo en Marleen neven en nichten Correspondentieadres: Kastanjelaan 24 4131AV Vianen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 5 maart om 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Aansluitend kunt u de familie condoleren. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.00 -13.20 uur gelegenheid om afscheid van Marlies te nemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van tehuis 'TerSteene' in Sint-Jansteen en van tehuis 'DeSterre' in Clinge voorde goede verzorging. Onze Joop is er niet meer. Hij was mijn echtgenoot, onze vader, schoon vader en opa Hij is 71 jaar geworden. Lya Kaptijn Reini van Rijnen en Jelle Koeman Feddo, Cas, Babs Maurits van Rijnen Overleden in het Hospice Terneuzen, 21 februari 2015 Correspondentieadres: coöperatie DELA, t.a.v. fam. Van Rijnen, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst De crematieplechtigheid is in besloten kring gehouden. In het bijzonder bedanken wij onze huisarts, dokter De Keyser en alle medewerkers in het Hospice te Terneuzen voor de liefdevolle zorg. Je deur blijft nu gesloten Je "stoort" ons nu niet meer Een rondje door de polder Dat komt nu echt nooit weer Daniël en Veronique Anke en Dave, Ethan André en Stephanie, Priscilla Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde jouw gezicht. We hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze broer, schoonbroer, oom en oudoom Cadzand-Haven, Knokke, 8 mei 1952 27 februari 2015 Cadzand: Moeder S.P. de Lijser-Elfrink Cadzand: Rinus en Joke Bonny en Johnny Cadzand: Johan Cadzand: Henk en Jasperina Lisa Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Noordzeestraat 4 4506 KM Cadzand De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 5 maart om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennis geving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Lex, Miranda en de rest van de familie veel sterkte toe. WBV de Fucky Duckies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 30