Üyarlailsf] fj) mensen inq.nl ÜahüM) Familieberichten Lenie Pouwelse - Labruyère Jannis van Lare Jan duif e.u. kijk ook op Jaap Tombroek De heer is mijn herder Met heel veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn zus en onze schoonzus Lenie Pouwelse-Labruyère Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Cathrien Cijvat-Labuyère Piet Cijvat Gerrit Labruyère (in herinnering) Nel Labruyère- Walthuis neven en nichten Ons bereikte het trieste bericht dat op 81-jarige leeftijd is overleden, onze gepensioneerde medewerker, de heer Eip de Vries Eip is ruim 12 jaar bij onze technische dienst werkzaam geweest en was daarnaast jarenlang brandweercommandant van de Zeelandia-brandweer. Aan deze periode bewaren wij de beste herinneringen. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 27 februari 2015 Nu ben ik rustig, Hij gaat mee op steile en donk 're paden. Wat woorden waren van een mens dat zijn nu Gods daden. In het volste vertrouwen in haar Heer en Heiland en in haar vertrouwde omgeving is overleden onze zorgzame moeder en trotse oma weduwe van Abraham Pouwelse Middelburg, Vlissingen, 28 februari 1935 26 februari 2015 Vlissingen: Jan en Trudy Pouwelse - Duijnhouwer Bram en Michelle, Fiene, Guus Martij n en Coby, Jay den Benjamin en Lisanne Vlissingen: Wim Pouwelse Yerseke: Ingrid en Dick van den Bosch-Pouwelse Jacobine en Johan, Niels Dies en Jennifer Van Hogendorpweg 54, 4384 GZ Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 2 maart om 12.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.30 tot 12.00 uur gelegenheid om afscheid van Lenie te nemen in de kerk. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren bij Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Volgens de wens van Lenie liever geen bloemen, maar een gift voor KWF. Collectebussen staan in de kerk. Onze dank gaat uit naar haar huisarts F. Legemate en de medewerkers van Iriz thuiszorg. Rust nu maar uit... Verdrietig om hem te moeten missen, maar wetend dat het zo goed is, hebben we na een lange periode van afnemende gezondheid, afscheid genomen van mijn lieve man, mijn zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Janneman echtgenoot van Paulina Tannetje de Reu 5 juni 1924, Groede 126 februari 2015, Schoondijke Schoondijke: P.T. van Lare-de Reu Zuidzande: Maria en Corné den Hamer-van Lare Jan-Kees Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam, dokter Vandromme en het team van de Huisartsenpraktijk Hooge Platen voor alle aan hem bewezen zorgen. Zonder hun hulp was het niet mogelijk geweest om zijn laatste wens om thuis te blijven te vervullen. Dorpsstraat 77,4507 BJ Schoondijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 4 maart 2015 om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamy - straat 28c in Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd crematorium. In verband met bovenstaand overlijden zal Loonbedrijf woensdag 4 maart na 12.00 uur gesloten zijn. Bedroefd zijn wij, nu wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde broer, onze oom en oudoom Jannis van Lare Jan D.P. van de Luister-van Lare f Iz. van de Luister t fac. van Lare t E.L van Lare-Risseeuw t A.J. van Lare t C.J. van Lare-den Decker f P.C. Verkeste-van Lare Joh. Verkeste f Neven en nichten Simniapad 1 K 6 4357H) Domburg In plaats van kaarten Heden is overleden onze zus en onze meelevende buurvrouw Katharina Elizabeth van der Hulle Rotterdam, 14 april 1953 Goes, 23 februari 2015 Familie van der Hulle Familie van Koeveringe - Hoekman Wij hebben in besloten kring afscheid van Katrien genomen. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie van der Hulle Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder JAN en JAAN KWEKKEBOOM - TRAMPER Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten en bloemen die wij voor ons 65 jarig huwelijksfeest hebben ontvangen. Dankzij jullie was het een onvergetelijke dag. Johan en Sartinah Nieuwenhuize-Martoredjo Je was een rots in de branding En koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven Alleen... je had de wind niet mee Batavia, 19-11-1948 Vlissingen, 23-02-2015 Hij hield van het leven, maar bovenal van ons Anneke Tombroek-But Petra en Martin Dagmar, Inger Jacco en Annette Jesse, Tiego PA. Genestetlaan 6, 4382 CA Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze welgemeende dank gaat uit naar het team van dr. E.R. van Russen Groen, dr. H. van Halteren en de Buurtzorg. zaterdag 28 februari 2015 53 Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Zij is geboren op 25-02-2015 De trotse ouders Chris Barbara Kole-Bras Amaliaplein 5 4424 HA Wemeldinge Alle klanten van Beautysalon Total Care, bedankt voor alle interesse, medeleven en enthousiasme tijdens de zwangerschap. D.V. Zondag 1 maart zijn onze ouders, groot- en overgrootouders 65 jaar getrouwd Dit wordt in familiekring gevierd. De dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Beukenstraat 146, 4462 CB, Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 99