fA J? PuEEiJiJuriimi Colofon h hf Familieberichten Helena de Vos - de Splenter kükookop fllensenlinq.nl Lola Frablewicz Silvana de Wit-Bellotto Klazina Lindhout-Walpot Marja Buise-de Booij Pieternella Timmerman - Elly- Rinus Hamelink Johan de Smet Leo Janneke den Besten Ditsy den Besten Samen stilstaan bij het laatste afscheid De Uitvaart Informatie Hulplijn wiwiwi Tamilieberichten OverAfscheid.nl Na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk danken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. Familie Hamelink Oostburg, februari 2015 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor uw medeleven bij het overlijden van onze zorgzame ma, oma en over-oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van medeleven zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2015 Verdrietig om het gemis Dankbaar voor de goede en mooie herinneringen Trots op wat Lola ons heeft gegeven Liefde die we nooit vergeten. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame ma Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Ko Buijze Vivian en Martin van Hove-Buijze en familie Axel, februari 2015 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. U bent voor ons allen een grote steun en troost geweest. Robert de Wit Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk of schriftelijk, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan. D. Lindhout Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2015 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed, wan neer je iemand die je lief hebt, missen moet Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, na het overlijden van mijn lievevrouw, onze moederen oma Het heeft ons goed gedaan, dat zij voor velen iets heeft betekend. Willy Buise, kinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse papa en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Annelies de Smet - Bossand, kinderen en kleinkinderen. Oostburg, februari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze (schoon)zus en tante Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. de heer en mevrouw Klaarenbeek-Timmerman t Familie Kingma-Klaarenbeek Familie Klaarenbeek-ten Bos Hoek, februari 2015 Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Guust Andriessen zeggen wij u hartelijk dank. Familie Andriessen Kloosterzande, februari 2015 In liefdevolle herinnering 01-03-2014 01-03-2015 Er is geen dag dat ik niet over je praat, aan je denk en je zo erg mis. Loekie UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 1 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg zaterdag 28 februari 2015 55 De dood. Daar denken we liever niet aan. Erover praten doen we ook niet graag. Toch krijgen we er allemaal mee te maken. Vroeg of laat moeten we afscheid nemen. Van familie, vrienden, van het leven zelf. Laten we er dus vooral wel over praten. Door onze eigen gedachten en ervaringen te delen, helpen we wellicht een ander. Op www.overafscheid.nl vindt u informatie, inspiratie en verhalen over de laatste fase van ons leven. Over Afscheid is een initiatief van Wegener Media, uitgever van deze krant. Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week L 0800 - 4444 000 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail bndestemfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.bndestem.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55