V kII Familieberichten x x Palmyre de Jaeger 54 zaterdag 28 februari 2015 Jan Staal Jan Staal kükookop q fflensenlinq.nl Anton Beun Agnes Maria Virginia Pollet-Praet George Aloysius Pollet Jet Mangnus Jaap Tombroek Leendert Meijers Jean-Pierre Frangois Temmerman Joop Kolijn Enige en algemene kennisgeving Heden is overleden mijn vader en onze opa Sint Kruis, Terneuzen, 3 mei 1932 21 februari 2015 Philippine: Ineke en Jaap van de Luijster-Beun Mark Chantal Sint Kruis: Pieter Beun Correspondentieadres; Graaf van Vlaanderenstraat 15 4553 CV Philippine De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Ze had één grote wens en haar koffer stond al lang gepakt. Haar wens is in vervulling gegaan en is ze aan haar laatste reis begonnen. Op 21 februari 2015 is onze moeder, oma en omi overleden echtgenote van Albert Verhoeven tl 968 partner van Cornells Malgo tl999 05 juni 1917 f 21 februari 2015 Sluiskil: Lydie en Willy de Bruijn-Verhoeven Oostburg: Marijke t en Izaak Verberg-Verhoeven Koewacht: Rosita en Machiel Guérand-Verhoeven Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken de medewerkers van "De Maxima" voor de liefdevolle verzorging tijdens het laatste jaar van haar leven. Correspondentieadres: Bosjesweg 31, 4541 AM Sluiskil Volgens haar wens heeft haar crematie in besloten kring plaatsgevonden. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Tot het einde toe zelfstandig, vol wilskracht en levenslust. De laatste dagen hebben wij haar mogen begeleiden en het was fijn om dit samen voor haar te doen. Op 25 februari 2015 is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. St. Jansteen: George Pollet Heikant: Eric en Tine Pieter, Lianne St. Jansteen: Ellen Jos Everaardstraat 26, 4564 CM St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Agnes in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 1 maart van 17.00 tot 17.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 3 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Er rest ons niets anders dan dankbaarheid... Bedroefd geven wij u kennis van overlijden van mijn dierbare echtgenoot, onze beminde, zorg zame vader en schoonvader echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: Jet Staal-Mangnus Brentingby: Caroline en Andrew Alice Vogelwaarde: Lex en Miranda 25 februari 2015 Tivoliweg 28, 4561 HL Hulst U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 2 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 3 maart om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Gerulphus, Rapenburg 49 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Stil en verdrietig zijn we bij het overlijden van onze Bourgondische en sympathieke schoon broer en oom Schoonbroers en schoonzussen, neven en nichten familie Mangnus Je was een rots in de branding En koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven Alleen... je had de wind niet mee Batavia, 19-11-1948 Vlissingen, 23-02-2015 Hij hield van het leven, maar bovenal van ons Anneke Tombroek-But Petra en Martin Dagmar, Inger Jacco en Annette Jesse, Tiego P.A. Genestetlaan 6, 4382 CA Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze welgemeende dank gaat uit naar het team van dr. E.R. van Russen Groen, dr. H. van Halteren en de Buurtzorg. Wij weten dat, als ons lichaam sterft, wij een nieuw huis in de hemel krijgen, waar wij altijd mogen wonen. 2 Cor. 5: la Vijf weken na de diagnose kanker, heeft mijn lieve man, onze pa en opa afscheid moeten nemen van het aardse leven. Veere, 12-07-1936 Goes, 26-02-2015 Familie Meijers Per adres: Monuta De Voorzorg Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen F. Meijers - Evertsen Leen en José Leon Dirk - Jan Joyce en Dennis Wouter Lindy Jan Liesbeth Een ieder die zich betrokken voelt bij ons, nodigen wij van harte uit aanwezig te zijn tijdens de afscheidsdienst op donderdag 5 maart om 13.30 uur in de Kleine Kerk van Veere, Kapellestraat 27. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 - 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de Kleine Kerk. Aansluitend aan de rouwdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis bent u van harte welkom voor een kop koffie in de Kleine Kerk en is er gelegenheid ons te condoleren. Liever geen bloemen. Bedankt voor een stil gebed voor die stille omarming voor die troostende woorden, gesproken of geschreven Bedankt voor de handdruk wanneer woorden bleven steken, voor alle gebaren van liefde en vriendschap Het doet goed om te weten dat zo velen met ons meeleven. Tranen en leegte blijven maar de warmte die wij hebben gevoeld tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve maatje, onze pappa, zoon, schoonzoon en zwager hebben ons erg goed gedaan. Daar het voor ons wegens de immense belangstelling onmogelijk is ieder van u persoonlijk te bedanken willen wij u via deze weg hartelijk danken. Angela, Laura, Michael, Isabelle en verdere familie. Hoofdplaat, februari 2015 Wanneer je een last lang hebt gedragen is het mogen inslapen als je moe bent een waardevol geschenk. Een hand, een woord, een kaart, het doet zo goed als je iemand missen moet. Ik wil u hier hartelijk voor bedanken. Het zal steeds een goede herinnering blijven. Ria Kolijn-Hamerlinck Axel, februari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54