adviseur p&oo WITTE KRUIS AMBULANCEVERPLEEGKUNDIGE intervence 24 m cc ACCOUNTMANAGER SMART SERVICES BOULEVARD DOCENT HUMAN RESOURCE MANAGEMENT Applicatiebeheerder Regionaal beleidsmedewerker (28 uur p/w) newmancollege LU HZ University of Applied Sciences zoekt 0,8- 1,0 fte 1,0 fte 0,5 fte www.hz.nl/vacatures Wegens vertrek van een der leden van de Raad van Toezicht zoekt Intervence, de instelling voor jeugdbescherming en jeugdreclassering, een nieuw lid Raad van Toezicht. Gewenst profiel: ondernemend, gevoel voor bestuurlijke verhoudingen, affiniteit met sociaal domein. Meer informatie solliciteren? www.intervence.nl/vacaturervt het Newi per 1 zoekt ERVAREN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER zaterdag 28 februari 2015 LD LU U U LD CL CL Kijk voor de uitgebreide profielen op onze website: De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. Onze organisatie ontwikkelt zich voortdurend. Inwoners, bedrijven en bezoekers staan hierbij centraal. Om onze ambities te realiseren, werken wij met enthousiaste collega's in een informele en professionele sfeer. Een grote mate van eigen verantwoordelijkheid is daarbij vanzelfsprekend. Wij zoeken: Voor 18 uur per week Functie: Je beheert samen met twee collega's de Green Valley Midoffice Suite, bestaande uit het zaaksysteem, het CMS en DMS, het Antwoordportaal en E-diensten. Je zorgt voor een optimale, inhoudelijke afstemming van het informatiesysteem op de te ondersteunen werkprocessen. Profiel: Als applicatiebeheerder beschik je over een gericht MBO werk- en denkniveau en heb je relevante werkervaring en opleiding. Je hebt een klantgerichte houding en bent resultaatgericht. Je beschikt over uitstekende communicatieve eigenschappen, kunt goed samenwerken en werkt accuraat. Salaris: Maximaal 2.766,- bruto per maand (functieschaal 7). Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloopschaal tot maximaal 3.134,- bruto per maand. Salarisbedragen zijn gebaseerd op een 36-urige werk week. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Witte Kruis Ambulancezorg is de grootste particuliere ambulancezorgverlener binnen Nederland met ambulancediensten in Noord-Holland, Zeeland, Haaglanden en Gelderland. Het leveren van kwalitatief hoogwaardige zorg staat bij Witte Kruis Ambulancezorg voorop. Kernbegrippen daarbij zijn o.a.: betrouwbaar, professioneel, klantgericht, resultaatgericht, innovatief, transparanten pragmatisch. Voor de regio Zeeland zijn wij per direct op zoek naar een professionele (fulltime 36 uur) Voor de volledige vacaturetekst verwijzen wij u naar onze website: www.wittekruis.nl/vacatures De Landelijke Huisartsen Vereniging (LHV) is een zeer dynamische ken- nisorganisatie in een complexe omgeving met veel professionals en is de belangen-n/ereniging van en voor de huisartsen in Nederland. In haar n m m doen en laten is de LHV naar buiten toe gericht en staat zij voor dialoog, m openheid en kennisdeling. Zij stelt zich ten doel het goed functioneren U van de huisartsenzorg in Nederland te bevorderen en de belangen van BB® B W de leden te behartigen. Van alle praktiserende huisartsen in Nederland is meer dan 90% lid van de LHV. De vereniging kent een bureauorganisatie met 86 mede-werkers die geleid wordt door een algemeen directeur die rapporteert aan de voorzitter van het bestuur. De organisatie bestaat uit een bureau in Utrecht en zeven regiobureau's die zich richten op de belangenbehartiging van en ondersteuning voor de huisartsen in Nederland. Belangrijkste taak van de regiobureaus is de ondersteuning van de 23 huisartsenkringen in Nederland. Binnen het LHV Bureau Zuidwest Nederland, gevestigd te Oosterhout is een vacature voor een Als regionaal beleidsmedewerker geeft u mede vorm aan de ontwikkeling en realisatie van het beleid van de 5 huisartsenkringen die vallen onder de regio Zuidwest-Nederland. Het gaat hierbij om de kringen Zuid Holland Zuid, Zeeland, West Brabant, Midden Brabant en Noord Brabant Noordoost. U bent samen met de regiomanager en de andere drie medewerkers van het regiokantoor het gezicht van de LHV in Zuidwest Nederland. Onder het motto verbinden, ondersteunen en vernieuwen draagt u bij aan buurt- en klantgerichte geïntegreerde huisartsenzorg, verbetering van de bedrijfsvoering van huisartsenvoorzieningen en positionering van de huisartsenzorg. Ook het signaleren van ontwikkelingen en het regionaal vertalen en implementeren van landelijk beleid behoort tot uw taken. De bedrijfscultuur is een weerslag van enerzijds de tactisch, bestuurlijk politieke verhoudingen en anderzijds de informele, collegi ale verhoudingen onderling. Er is ruimte voor initiatieven, ontwikkeling van medewerkers staat hoog op de agenda. Functie-eisen Afgeronde relevante Academische opleiding Kennis van en ervaring met beleid in de gezondheidszorg Affiniteit met huisartsenzorg en de 1e lijn gezondheidszorg Zelfstandig werken Pro-actieve houding Visie Flexibel Bereidheid tot werken in de avonduren Minimaal 3 jaar werkervaring in soortgelijke functie Woonachtig in de regio is een pre. Persoonlijkheidsprofiel U bent communicatief vaardig, beschikt over een sterk ontwikkeld analytisch denkvermogen en een zelfstandige, flexibele en over tuigende stijl van werken. U bent een ervaren beleidsmedewerker, die zowel mondeling als op papier helder formuleert en een goede onderbouwing hanteert. U bent pragmatisch, resultaatgericht en werkt op basis van heldere doelstellingen en conform afgesproken deadlines. U kunt uitstekend samenwerken in een team. U hebt veel gevoel voor sociale verhoudingen en kunt zich inleven in de wensen en belangen van leden. Salaris Afhankelijk van ervaring maximaal 5.564,= bruto per maand. Daarnaast biedt de LHV een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Procedure De begeleiding van de wervings- en selectieprocedure is in handen van de afdeling HRM. De curricula vitae van geschikte kan didaten worden op papier aan de regiomanager gepresenteerd. Op basis hiervan worden enkele kandidaten geselecteerd, die in aanmerking komen voor een sollicitatiegesprek. De gesprekken worden gevoerd door de regiomanager en de senior HRM-adviseur. Een assessment maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Contactpersonen Drs. M.J. Schuurmans Senior HRM Adviseur E m.schuurmans@lhv.nl Drs. P.J. Brands Regiomanager LHV Bureau Zuidwest Nederland E p.brands@lhv.nl Solliciteren: U kunt uw brief, inclusief curriculum vitae, sturen aan hrm@lhv.nlo.v.v. sollicitatienummer 1503. De sluitingstermijn is 14 maart 2015. beschermt kinderen verslerltf gezinnen met de portefeuille personeels- en organisatie ontwikkeling communicatie (0,8 -1,0 fte, S 13) de verbindende schakel tussen onze professionals en ons onderwijs lor informatie over de school: w.newmancollege.nl or informatie over de sollicitatieprocedure: ww.pesant.nl/vacatures Newmancollege, Verviersstraat 4,4826 HT, telefoon: 076 5810450 Joseph Partners is een accountants- en belastingadvieskantoor met een zeer gevarieerde klantenkring. Onze zakelijke dienstverlening richt zich op de begeleiding van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf. Kwaliteit staat hoog in het vaandel. Voorop staat de persoonlijke benadering van de cliënt. Per direct zijn wij voor onze administratie- en belastingadviesafdeling op zoek naar een (minimaal 24 uur per week) Je hebt een opleiding op MEAO (BA), MBA of vergelijkbaar niveau. Je hebt tenminste drie jaar praktijkervaring met geautomatiseerde verwerking van boekhoudingen Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je bent accuraat en in staat om zelfstandig te werken, met een grote drive om een goede prestatie weg te zetten. Je bent ook in staat om in teamverband samen te werken. Wij bieden je een open en informele werksfeer met een goede balans tussen werk en vrije tijd. Wij bieden je een aantrekkelijke salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Afhankelijk van je inzet, initiatief en prestaties geven wij je de ruimte om binnen onze organisatie mee te groeien. Uw sollicitaties met C.V. gelieve u te richten aan: Joseph Partners t.a.v. mevrouw Drs. S.M.J. Martens Jan Vermeerlaan 17,4703 KB Roosendaal martens@josephenpartners.nl www.josephenpartners.nl De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 24