-V Colofon Familieberichten Ju Jtoiioriajfi Qvsnïe Ite/iüfjiefj (H Ulensen inq.nl Voor betaalbare kwalitêit Kornelis Kamerling Willy Verrijzer - Corstanje Maatje Verboom-Quaak amilieberichten Samen stilstaan bij het laatste afscheid ,artverzorginq kijk ook op Wij danken u voor het warme medeleven dat onze (o)pa heeft ondervonden na zijn opname in Ter Reede, Eben-Haëzer en het ADRZ. In het bijzonder willen we huisarts dr. Stutterheim bedanken voor de goede zorgen gedurende een lange tijd van zijn leven. Na het overlijden van (o)pa zijn wij gesteund door uw aandacht, telefoontjes, kaarten en persoonlijke condoleances. Ook hiervoor onze hartelijke dank. Zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Meliskerke, februari 2015 Wanneer je een last lang hebt gedragen is het mogen inslapen als je moe bent een waardevol geschenk. Joop Kolijn Een hand, een woord, een kaart, het doet zo goed als je iemand missen moet. Ik wil u hier hartelijk voor bedanken. Het zal steeds een goede herinnering blijven. Ria Kolijn-Hamerlinck Axel, februari 2015 Uw handdruk, uw brief, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, omi, bomma, Dinie Schoenmaker - de Voogdt hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Onze oprechte dank hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2015 Onze dank voor alle kaarten, de vele lieve woorden, de belangstelling en het medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, februari 2015 Na het overlijden van onze lieve moeder en oma hebben wij veel steun en troostende woorden ontvangen, hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Dingeman en Betsy Geertje Joop en Nelleke kleinkinderen en achterkleinkinderen Februari 2015 In liefdevolle herinnering 01-03-2014 01-03-2015 Leo Er is geen dag dat ik niet over je praat, aan je denk en je zo erg mis. Loekie Janneke den Besten Ditsy den Besten T>< OverAfscheid.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. W UITVAART zaterdag 28 februari 2015 55 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118] 62 33 59 1 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De dood. Daar denken we liever niet aan. Erover praten doen we ook niet graag. Toch krijgen we er allemaal mee te maken. Vroeg of laat moeten we afscheid nemen. Van familie, vrienden, van het leven zelf. Laten we er dus vooral wel over praten. Door onze eigen gedachten en ervaringen te delen, helpen we wellicht een ander. Op www.overafscheid.nl vindt u informatie, inspiratie en verhalen over de laatste fase van ons leven. Over Afscheid is een initiatief van Wegener Media, uitgever van deze krant. "De verbindende factor bij' uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 101