Familieberichten O IHensenlinq.nl V Jo 54 zaterdag 28 februari 2015 Margarietha Bassie - Jobse Gre Johanna Jansen Pieter Jan Cornelis van den Berge Leuntje Bosschaart-de Steur Klazina Lindhout-Walpot En telkens weer zullen we je tegenkotnen Voor ons is het nooit voorbij Alleen je lichaam is weggenomen Niet wie je was en ook niet watje zei Bedroefd, maar met een gevoel van grote dank baarheid dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma weduwe van Adriaan Bassie in de leeftijd van 97 jaar. Ine en Jacques Francesca en Bernard, Eva Marjolein en Peter, Jasmijn, Carlijn Riet en Jan Marcel en Novita, Jason, Wesley Paskal en Esther, Luuk, Stijn Quintijn en Linda, Vince, Lizzy Marleen en Jan Sheila en Marco, Reona, Myra Veronique -in herinnering- Ramon en Bianca, Dylan 25 februari 2015 Gouwestraat 7 4388 RA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 maart van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Onze dank gaat uit naar het team van woon zorgcentrum De Gouwe Tuyn voor de goede verzorging. Leendert Meijers En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg. 2 Corintiërs 12 vers 9 Heel rustig is van ons heen gegaan onze onvergetelijke en lieve tante Jo sinds 21 september 1993 weduwe van Willem Molenaar Tholen, 28 mei 1920 Vlissingen, 26 februari 2015 Willie Steketee Annie van Es Lenie de Kraker-van Es en Piet de Kraker Peter van Es en Marina van Es-Bliek Familie Jansen Familie Molenaar Correspondentieadres: P. de Kraker, Spinellihof 14463 GP Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 maart van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal om 13.00 uur worden gehouden in de aula aldaar. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in eerder genoemd uitvaartcentrum. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man en lieve vader Piet In de leeftijd van 75 jaar Marianne van den Berge - van der Weel Annita 25 februari 2015 Zandweg 51 4328 BG Burgh-Haamstede Piet is thuis opgebaard. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 3 maart om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2015 Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk of schriftelijk, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan. D. Lindhout Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2015 kijk ook op Wij weten dat, als ons lichaam sterft, wij een nieuw huis in de hemel krijgen, waar wij altijd mogen wonen. 2 Cor. 5: la Vijf weken na de diagnose kanker, heeft mijn lieve man, onze pa en opa afscheid moeten nemen van het aardse leven. Veere, 12-07-1936 Goes, 26-02-2015 F. Meijers - Evertsen Leen en José Leon Dirk - Jan Joyce en Dennis Wouter Lindy Jan Liesbeth Familie Meijers Per adres: Monuta De Voorzorg Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen Een ieder die zich betrokken voelt bij ons, nodigen wij van harte uit aanwezig te zijn tijdens de afscheidsdienst op donderdag 5 maart om 13.30 uur in de Kleine Kerk van Veere, Kapellestraat 27. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 - 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de Kleine Kerk. Aansluitend aan de rouwdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis bent u van harte welkom voor een kop koffie in de Kleine Kerk en is er gelegenheid ons te condoleren. Liever geen bloemen. J. X

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 100