Philips isoor wouAAmv SPORT 37 Doorstroming Broers Scheidsrechter Rome Ervaring Ervaren €37,95 €37,95 Op de man af Maurice Bernard (33) is fit en heeft nog altijd plezier in het spelletje. Toch hoopt de aanvoerder van zaterdag-derdeklasser Domburg binnenkort het stokje door te geven aan de jongere generatie. €47,95 €47,95 Geboren: 3 januari 1982 Burgerlijke staat: Beroep/opleiding: Accountmanager bij Bou- man KantoorTotaal Woont in: Aagtekerke Carrière: Domburg Favoriete club: Ajax Favoriete voetballer: Nigel de Jong Beste trainer: John Bentschapknook „Omdat we bij Domburg al zo lang mee lopen en samenspelen, weten we wat er gevraagd wordt. We zijn een stugge ploeg en kunnen van iedereen winnen. Dat zag je vorige week tegen Yerseke (1-1). Op routine speelden we topscorer Arjen de Koeijer uit de wedstrijd. Die wedstrijdopvatting zullen we dit week einde ook tegen Walcheren op de mat moeten leggen. Zij hebben veel snelheid voorin, dus we moeten niet te veel ruim te weggeven." „Op mijn zeventiende schoof ik met vijf anderen, waaronder mijn tweelingbroer Michiel, door naar het eerste. Mijn oude re broer Micha speelde er toen al. We hadden een goede lichting en zijn als groep voor een groot deel bij elkaar ge bleven." „De spoeling bij de oudere jeugd werd daarna steeds dunner. Vandaar dat we overstapten van het zondag- naar het za terdagvoetbal. Gelukkig zit er nu weer doorstroming aan te komen. Uiteindelijk hopen we als oudere spelers het vaandel over te dragen. Het zou mooi zijn om de club in de derde klasse achter te laten voor die jonge gasten." „Met mijn tweelingbroer Michiel speel ik al sinds de F'tjes samen. Met mijn oudere broer Micha onderhand alweer vijftien jaar. In al die jaren is er weinig veranderd. Je bent vaak kritisch op el kaar, misschien wel té kritisch, maar je komt altijd voor elkaar op in het veld. Je weet precies wat je aan elkaar hebt." „De laatste jaren handhaafden we ons pas aan het eind van het seizoen in de derde klasse. Dit jaar willen we dat eer der voor elkaar krijgen. We staan nu op de achtste plaats en hopen nog een paar plekjes te stijgen. We hebben een smalle selectie met veel dertigers. Sommigen noemen het oud. Ik noem het ervaren." „Michiel is nog wel eens een opgewon den standje. Ik probeer de scheidsrech ter dan te overtuigen dat hij zijn kaarten op zak moet houden. Eigenlijk speel ik continu een spelletje met de scheids." „Ik sta bekend als een prater, maar ik heb niet het idee dat ze me echt doorheb ben. Bij de ene scheidsrechter weet je dat hij gevoelig is voor een compliment je; bij de ander weet je dat je niet in dis cussie moet gaan." „Laat ik voorop stellen dat er mensen naar Rome zijn gegaan, puur om rotzooi te trappen. Dat is schandalig, maar er wordt ook veel opgeblazen. De meeste mensen hebben zich normaal gedragen en een geweldige avond gehad." „Ik ga naar bijna alle Europese-uitwed- strijden van Ajax. Er gebeurt altijd wel wat. Ik denk dat ze zich in Rome vergist hebben in de voorbereiding. Toen ik met Ajax in Parijs was, moest je je melden, kreeg je een bandje om en werd je drie keer per dag tegen de muur gezet ter con trole. In Rome is dat volgens mij niet ge beurd. Als je dan met drieduizend man een smal steegje in wordt gepropt, krijg je gedonder." Epilator - Langer een gladde huid! Maximaal vier weken een gladde huid met de Philips Satinelle-epilator, inclusief los scheerhoofd. Föhn - Het geheime wapen van professionals! Deze kapsalon föhn is 20% lichter dan de meeste föhns en veel krachtiger! Compleet met borstel en diffusor. Bestel snel op pzc.nl/webwinkel Voor meer informatie en bestellen ga naar pzc.nl/webwinkel Satlnzlle* epilator LEZERSPRIJS Philips föfuo LEZERSPRIJS Bernard ziet toekomst Domburg rooskleurig in Een rubriek waarin een speler of trainer uit het Zeeuwse voetbal reageert op trefwoorden. VRIJDAG 27 FEBRUARI 2015 door Len Wolters Maurice Bernard: „We hebben een smalle selectie met veel dertigers. Sommigen noemen het oud. Ik noem het ervaren." foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58