PHILIPS Philips uaor wouAAmv SPORT 37 Moeilijke periode Profvoetbal Voetbalgeweld Doelpuntenregen Opwaartse spiraal Sarto Goalgetter €37,95 €37,95 Op de man af Marnix van Sonsbeek (19) heeft een moeilijke periode achter de rug, maar heeft zich bij HW'24 weer helemaal teruggeknokt. Bij de zondag-tweedeklasser schittert hij nu als scorende 'nummer tien'. €47,95 Geboren: 23 juni 1995 Burgerlijke staat: Vrijgezel Beroep/opleiding: Student aan het Cios Woont in: Hulst Carrière: ASC Nieuwland, Germinal Beerschot, Beveren, JVOZ, Clinge, HW'24 Favoriete club: Ajax Favoriete voetballer: Wesley Sneijder Beste trainer: Simon Tahamata „Mijn moeder is vijf maanden geleden overleden en daardoor zat ik soms niet goed in mijn vel of was ik wat gefrus treerd. Hierdoor pakte ik te veel domme gele kaarten. Kaarten die ik normaal niet zou pakken." „Mijn doelpunt tegen MOC, tevens mijn eerste competitietreffer, voelde dan ook wel als een soort bevrijding. Ik heb deze goal ook opgedragen aan mijn moeder. Dat was best een emotioneel moment." „In de jeugd heb ik bij twee Belgische profclubs gespeeld: Germinal Beerschot en Beveren. Ik begon bij Beerschot, maar omdat mijn moeder ziek werd, ben ik daar weggegaan. De afstand was het grootste struikelblok. Toen ben ik naar Beveren gegaan en daar heb ik in totaal zo'n vijfjaar gespeeld. Maar ook hier was de reisafstand niet ideaal; ik was ook vaak geblesseerd. Toen heb ik ervoor gekozen om bij de JVOZ te gaan voetballen, waar ik een jaartje gespeeld heb voordat ik besloot bij HVV'24 in het eerste te gaan voetballen." „Wat er in Rome gebeurd is, vind ik vooral heel erg zonde en onnodig. Ik vind dat Feyenoord zich hier ook beter over uit had moeten spreken en publie kelijk excuses had moeten maken aan de Romeinen. Aan de andere kant vind ik niet dat de club gestraft moet worden door de Uefa. Dan zou een te grote groep mensen, die niets gedaan heeft, gestraft worden. En dat geldt ook voor de spelers natuurlijk." „Het klopt dat wij vaak doelpuntrijke wedstrijden spelen. Voor de winterstop kregen we te gemakkelijk doelpunten te gen. We zijn na de winterstop dan ook an ders gaan spelen, de organisatie is nu be ter, en dat pakt goed uit." „De laatste twee wedstrijden gaat het goed en we kijken nu ook naar boven, maar alles staat zo dicht bij elkaar. Het kan volgende week zo weer anders zijn. Daarom kijken we niet te ver vooruit." „Zoals het nu gaat, gaat het goed. En als we blijven winnen, is alles nog mogelijk. De koploper heeft maar negen punten voorsprong op ons, al is het kampioen schap niet ons doel. We willen graag di recte handhaving bewerkstelligen. En dat wordt denk ik al lastig genoeg." „De eerste wedstrijd tegen Sarto eindig de in een 5-5-gelijkspel. Zij staan vijf plaatsen boven ons, dus het zal opnieuw zwaar worden. Al denk ik dat alle wed strijden in de tweede klasse zwaar zijn. Iedereen wint van iedereen, het zijn alle maal wedstrijden op zich." „In de eerste seizoenshelft zat ik best vaak op de bank. Nadat Ali Eryürük bij ons vertrok in de winterstop kreeg ik een kans als 'nummer tien'. Die kans heb ik volgens mij aardig gepakt. In de laatste twee wedstrijden heb ik drie keer gescoord, dus het gaat wel lekker." Voor meer informatie en bestellen ga naar pzc.nl/webwinkel FZC LEZERSPRIJS Föhn - Het geheime wapen van professionals! Deze kapsalon föhn is 20% lichter dan de meeste föhns en veel krachtiger! Compleet met borstel en diffusor. Bestel snel op pzc.nl/webwinkel Epilator - Langer een gladde huid! Maximaal vier weken een gladde huid met de Philips Satinelle-epilator, inclusief los scheerhoofd. Satlnzlle* epilator LEZERSPRIJS VRIJDAG 27 FEBRUARI 2015 Een rubriek waarin een speler of trainer uit het Zeeuwse voetbal reageert op trefwoorden. Van Sonsbeek gebruikt voetbal als uitlaatklep door Daniel Vervelde Marnix van Sonsbeek: „We kijken niet te ver vooruit. Zoals het nu gaat, gaat het goed." foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 37