Oyarlailsi) I Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Ton de Booij 38 donderdag 26 februari 2015 Hendrika Johanna van 't Hof-Fonteine Henk de Jong Tonny Merison Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat onverwachts is komen te overlijden onze collega Wij missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt en wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte met dit tragische verlies. Directie en medewerkers van DELTA N.V. en DELTA Netwerkgroep Goes, 26 februari 2015 Adrie de Bruine Een stilte van geluk, omdat je bij ons was. Een stilte van verdriet, omdat je er nu niet meer bent. Een stilte van gedachte, dat we je eens weer zullen zien. Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Adriaan Jan van 't Hof f 9 april 2004 in de leeftijd 87 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sommelsdijk, 24 februari 2015 "Nieuw Rijsenburgh" Correspondentieadres: Rinus van 't Hof Esdoornstraat 15 4306 AG Nieuwerkerk Zaterdag 28 februari zal er om 10.30 uur een dienst van Woord en gebed worden gehouden in de "Johanneskerk" aan de Kerkring te Nieuwer kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwer kerk, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in kerkcentrum "Punt-3". Liever geen bezoek aan luns Geen bloemen Ome Piet Henk de Jong De Heer is mijn herder Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder Jozina Hendrika Klap - Boon - Jozien - weduwe van Janis Comelis Klap Nieuw en Sint Joosland, 27 December 1919 f Goes, 23 februari 2015 In liefdevolle herinnering: Peter Klap Amstelveen: Coby Klap jri?* Amstelveen: Hanneke Klap Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ Ter Valcke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Praam 352,1186 TT Amstelveen. De afscheidsdienst, waarvoor wij u van harte uitnodigen, wordt gehouden dinsdag 3 maart om 12.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'de Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk gelegenheid tot condoleren. s~ Onverwacht is in zijn eigen omgeving overleden mijn man, onze vader en opa Goes, 30-11-1933 t Aagtekerke, 24-02-2015 Zorgcentrum Simnia Domburg: J.J. Merison-van Wijck Krommenhoeke: Ed Merison Marlon en Ilse Kelly en Jiri Chelsea en Joeri Aagtekerke: Els en Theo Knippers-Merison Jeanine Raymond Reigersberg 12 4363 BN Aagtekerke Wij nemen afscheid van Tonny op maandag 2 maart om 12:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. kijk ook op Bedroefd delen wij u mede dat de Heere plots uit ons midden heeft weggenomen onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 67 jaar. Kortgene Wolphaartsdijk: Sjaan Stevens- de Bruine Geert-Jan Stevens Marina de Bruine t Dordrecht: Winny de Bruine Arnemuiden: Laura van der Maas- de Bruine Martin van der Maas Neven en nichten Je was voor ons zoveel meer dan een oom. Rust zacht, tot ooit. Jack en Anneke Margo en Gyon Judith en Peter Nooit meer lekkere cake en marsjes uit de koelkast. Jef Ties Kaat Kimi Jolien Karlijn Bedankt voor wie je was! Je blijft voor altijd in onze herinnering. Wij wensen Wilma, de kinderen en familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Maatschap Anesthesiologie Zeeland Een kleurrijk anesthesioloog is ons ontvallen, we zullen je nooit vergeten. team anesthesie en recovery Tonny wenste geen boeketten, maar liefst 1 witte Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Zorgstroom voor de goede zorgen. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. OlLr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 60