Familieberichten 38 woensdag 25 februari 2015 kükookop fllensenlinq.nl Wim Joziasse Wim Joziasse Wouter van de Loo Elisabeth Leonora van der Sluis-Dees 6 TJ2 "Wel te rusten Na een periode van afnemende vitaliteit is in dankbaarheid overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Pladjoe (Sumatra), f Nieuw- en Sint Joosland, 15 mei 1929 23 februari 2015 De wind die over het water speelt, die krijg je niet te pakken. Nieuw- en Sint Joosland: A.J. van de Loo-Holleman Vlijmen: Lied en Hans Graler-van de Loo Amersfoort: Paul van de Loo en Carolien de Boer Vlissingen: Maarten en Monique van de Loo-Vleesdraager Arnemuiden: Barbara en Winfried Donkers-van de Loo en alle kleinkinderen Zeeburgstraat 31 4339 BS Nieuw- en Sint Joosland De herdenking vindt plaats op zaterdag 28 februari om 11.30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 1 te Nieuw en Sint Joosland. Aansluitend begeleiden we hem naar het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar we afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. De dood kivam niet onverwacht, maar veel te vroeg. Vanmorgen overleed thuis zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze fantastische moeder, schoonmoeder en trotse oma - Els - Oostburg, t Culemborg, 9 juli 1950 23 februari 2015 CulemborgWim TielTanja en Gerard VoorschotenFokje Teun, Noor UtrechtSytske Correspondentieadres: Yarden Van Voorden Uitvaartzorg 4247 ER Kedichem Els is thuis in haar vertrouwde omgeving, alwaar wij de laatste dagen met haar doorbrengen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 2 maart om 15.00 uur in de aula van crematorium Noorderveld, Structuurbaan 1, 3439 MA Nieuwegein. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ze ums de spil van haar gezin met een passie voor haar schoolwerk. John Wiegmans John Wiegmans John Wiegmans "Mijn oog zal op u zijn" Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, laten wij weten dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa echtgenoot van Nel Joziasse - Priester "Middelburg, 16-4-1925 T Goes, 23-2-2015 Nel Joziasse Marja Dieleman - Joziasse Hans Dieleman in herinnering Erwin en Inge Martij n Sjaak Joziasse Nelly de Jonge Marcel en Niki Yvonne en JaapJan Correspondentieadres: Wilgenstraat 13-22 4462 CJ Goes Wim is overgebracht naar het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aldaar geen bezoek. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 27 februari om 13.00 uur in de aula van het rouwcentrum, waarna aansluitend om ongeveer 14.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Tot ons groot verdriet is plotseling overleden mijn enige broer en onze zwager en oom In april zou hij 90 jaar zijn geworden. Huug en Rie Joziasse - Kleijn Mortierestraat 13 4335 CX Middelburg IN Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve buurman en vriend Wij wensen Elly en de kinderen veel liefde en kracht toe om dit grote verlies een plaats te geven. Mattie en Krijn Wielemaker Corné en Michelle Jara en Mees Jantien en Nanoe Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud collega Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Direktie en medewerkers Heerema Vlissingen BV. Nieuwdorp 24 februari 2015 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde collega-spreker bij uitvaarten een betrokken mensen-mens in hart en ziel. 'ij leven intens mee met Elly, kick en Jesper. Humanistische Uitvaart begeleiding WERKQftOÉ* ZEELAND Hannie Vonk namens alle collega's van de Werkgroep Uitvaartbegeleiding Zeeland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57