8 BUITEN Het Oude gat in Arnemuiden, mooi om te wandelen en 's winters prachtig om te schaatsen. Strandjutten bij Dishoek, foto Jaap Geluk, Vlissingen foto Neeltje Meulmeester, Arnemuiden Noah met oma in de golfbreker in Hoedekenskerke. Mens en dier genieten van het mooie weer en een onstuimige foto Jan Baaijens, Goes zee. foto Matty Geschiere, Grijpskerke Onze hond Tinus op het strand van Zoutelande. foto Joyce van Vliet, Koudekerke Op strandwandeling met onze bordercollies. Allemaal achter de bal aan. foto Marjan Kodde, Kerkwerve Het Kanaaltje van Philippine in de mist. foto Jozien Zeijler-Quist, Philippine U en uw WATERKANT Het is altijd spannend en ontspannend op de rand van het land. Of je nu tussen de verweerde palen van een golfbreker loopt, je voeten in de bran ding wast of voor Sil de Strandjutter speelt, er gebeurt altijd wel iets. U ziet het op deze pagina met waterkantfoto's. Afgaand op het grote aantal inzendingen spreekt de Zeeuwse waterkant nog altijd tot de verbeelding. En dat is maar goed ook in een provincie waar zee en land elkaar op zo veel verschillende manieren ontmoeten. In de krant van volgende week woensdag 4 maart spelen we in op de af loop van de winter en het begin van het voorjaar. Hoogste tijd om te knip pen en te zagen in uw tuin. Om later dit jaar bloemen en vruchten te kun nen begroeten, moet er nu actie worden ondernomen. Stuur foto's van U en Uw SNOEIWERK voor maandag 2 maart naar buiten@pzc.nl (1 MB, 200 dpi). Het knotten van wilgen, het snoeien van rozen en druiven en nog zoveel meer. Takkenbossen kunnen ook heel fotogeniek zijn. Een mooie brandstapel is eveneens welkom. Graag met vermelding van naam en woonplaats en een korte toelichting. Onze kleinzoon Jos aan het vissen op het strand bij Breskens. foto Irene Overdulve, Schoondijke Een heerlijke dag op het strand van Domburg. foto Jorieke van Gilst, Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48