Familieberichten A A ÜyaflSilafj 38 woensdag 25 februari 2015 kükookop fflensenlinq.nl Adriaan de Bruine Elisabeth Leonora van der Sluis-Dees - Els - v; Maria Ludovica van Straten Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90 vers 12 Op Zijn tijd nam de Heere van ons weg, onze geliefde vader en lieve opa sinds 3 mei 2012 weduwnaar van Hendrika de Bruine-Boot in de leeftijd van 67 jaar. Arnold de Bruine Leanne de Bruine-Bliek Marlinde. Arwin. Anne-Ruth, Jurian Peter de Bruine Annemarie de Bruine-Hoogstrate Sander, Steven, Ruben, Thomas Elsbeth Klop-de Bruine Janwillem Klop Ruben, Melissa, Julia, Valentijn Hans de Bruine Carolien de Bruine-Koole Hanne, Celine Jolanda Goudzwaard-de Bruine Huub Goudzwaard Jessica, Oliver, Riley Herman de Bruine Judith de Bruine-Poortvliet Kortgene, 23 februari 2015 Correspondentieadres: Mastgat 12, 4484 BC Kortgene De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op vrijdag 27 februari om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen De dood kwam niet onverwacht, maar veel te vroeg. Vanmorgen overleed thuis zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze fantastische moeder, schoonmoeder en trotse oma Oostburg, 9 juli 1950 Culemborg, 23 februari 2015 Culemborg Tiel Voorschoten Wim Tanja en Gerard Fokje Teun, Noor UtrechtSytske Correspondentieadres: Yarden Van Voorden Uitvaartzorg 4247 ER Kedichem Els is thuis in haar vertrouwde omgeving, alwaar wij de laatste dagen met haar doorbrengen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 2 maart om 15.00 uur in de aula van crematorium Noorderveld, Structuurbaan 1, 3439 MA Nieuwegein. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ze was de spil van haar gezin met een passie voor haar schoolwerk. Henk de Jong Henk de Jong Henk de Jong Henk de Jong 'Kust nu maar uit, je hebt je strijdgestreden, je hebt het dappergedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt gebeden, wie kan voeben watje hebt doorstaan. IKust nu maar uit. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van aftes wat je dierbaar en lief was. We hebben je ios moeten laten Zij overleed op 22 februari 2015 in de leeftijd van 77 jaar. Wergea: Elia Ruud en Sandra Kimberiey en Harm, Naomi Zaamsiag: Cari en Mieke Nikki enAngelo Kevin en Romy Temeuzen: Andrea en Hoiger Tanjo Temeuzen: Edwin Dilano en Cliimene Correspondentieadres Coöperatie DELA, De Wijper 8, 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van Maria in het uitvaartcentrum, Bedamystraat 28c te Temeuzen, op donderdag 26 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematiepiechtigheid wordt gehouden op vrijdag 27 februari om 10.30 uur in de atda van crematorium Temeuzen, Bedamystraat 28c te Temeuzen. Na afioop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen uitnodiging ontvangen heeft, gebieve deze advertentie abs zodanig te beschouwen. Een kleurrijk mens is ons ontvallen Anesthesioloog Zijn vakkundigheid, humor en gezelligheid gaan we ontzettend missen. Wij wensen Wilma en de kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers OKC, Opnameplein en Pijnpoli ADRZ. N. Hanhart, hoofd OK Admiraal De Ruyter Ziekenhuis. A ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Henk werkte van 1994 tot 2014 in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis (voorheen Ziekenhuis Walcheren) als anesthesioloog. Een zeer betrokken en deskundig medisch specialist. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en overige naaste familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit verlies. Namens de Raad van Bestuur ADRZ, Huybert van Eek, voorzitter Namens de Vereniging Medische Staf ADRZ, Frank Visscher, voorzitter ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Verdrietig nemen wij afscheid van onze zeer gewaardeerde collega anesthesioloog in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel kracht om dit verlies te dragen. Namens de vakgroep Chirurgie ADRZ, Paul Berger Rob Hellingman Jack Helleman Jan Jansen Gijs de Klerk Winanda de Ruijter Teun van Popta Marjan Reichart Willem Rinsema Jacobien Veldkamp Robert de Vos Marco Waleboer ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS ij 'f' Y \7 4 - -. 4 -VS. rv - Verdrietig en veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van ons zeer gewaardeerde clublid Meer dan 20 jaar was Henk de komische noot binnen onze club. Gedurende zijn periode als secretaris was er nimmer post... Wat zullen we je missen man! Namens de Lions Club Vlissingen wensen wij Wilma en de kinderen, alsook zijn moeder en broers, heel veel sterkte toe met het grote verlies van Henk Lions Club Vlissingen, Dick Mik, president Harald Lavooij, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38