"Als ik enthousiast ben over een boek, deel ik het op Dizzie.nl" Dizzieni 19 kleintjesmarkt maakt je groot! ^€699- W Schotland W Ierland effeweg.nl Beoordeel boeken en schrijf je eigen recensies Kom in contact met andere boekliefhebbers Houd je favoriete boeken bij op een persoonlijke boekenplank Attractiepark Sevenum De mooiste boeken ontdekje samen! Op zondag 29 maart 2015 krijgt u als abonnee van de PZC meer dan 40 korting. Voor slechts 15,- per persoon (kinderen tot 90 cm gratis) geniet u van een dagje Toverland. Parkeren is op deze dag gratis. ABOW VOORDI Ontdek meer dan 30 attracties binnen en buiten. Leer toveren in het Toverhuis én ga met de hele familie op een spetterend wildwateravontuur op Djengu River. Gaat dat je niet snel genoeg? Waag dan een rit in Troy: de hoogste, snelste en langste houten achtbaan van de Benelux! Bestel uw tickets via pzc.nl/toverland op=op! r Loch Ness Isle of Skye V 699,- €799,- 849,- 859,- 829,- 669,- Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen woensdag 25 februari 2015 Vertrekdata en prijzen Apr, 17 699,- Mei, 29 769,- Jun, 19 769,- Jul, 3 779,- Jul, 17 789,- Jul, 31 789,- Aug, 14 789,- Aug, 28 769,- Sept, 18 749,- Highlights Wicklow Mountains Cliffs of Moher Killarney Highlights Edinburgh Scone Palace Benmore Botanic Schotland is het noordelijkste deel van Groot-Brittannië en beslaat een gebied dat bijna twee keer zo groot is als Nederland. Schotland is het land van de ongerepte en ruige natuur, mysterieuze meren en stoere burchten en kastelen. Natuurlijk staat Schot land ook bekend om de doedelzakken, de kilts en niet te vergeten de Schotse whisky. Tijdens deze reis bezoeken we Edinburgh, de subtropische tuinen van Inverness en het be roemde Loch Ness. We maken mooie tochten door de Highlands met zijn woeste natuur en grillige, schilderachtige kust. U kunt whisky proeven en zien hoe de traditionele Schotse kilts gemaakt worden. Laat u ver rassen door het prachtige Schotland. Ring of Kerry Dublin Vertrekdata Apr, 17 Mei, 1 Mei, 29 Jul, 17 Aug, 28 Okt, 16 en prijzen Een adembenemend landschap, culturele hoogtepunten en bruisende steden. In een notendop dé omschrijving van het eiland Ierland! Laat u verrassen door de prachtige natuur, de turbulente geschiedenis en de gastvrijheid van de inwoners met hun ken merkende accent. U bezoekt de kalksteen formaties van de Burren, u ziet de Cliffs of Moher en u rijdt de beroemde route "Ring of Kerry". Inclusief Verblijf in 3* hotels o.b.v. halfpension Stadsrondrit Edinburgh o.l.v. een gids Bootovertocht Duinkerke Calais - Dover v.v. Vervoer per Comfort Class touringcar Inclusief Verblijf in 3* hotels o.b.v. halfpension 4 bootover tochten Entree Powerscourt house Stadstour Dublin o.l.v. een gids Vervoer per Comfort Class touringcar Meer informatie en boeken: ga naar onze webwinkel of naar www.effeweg.nl/wegener, of bel 0529 - 46 96 67. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en p.p. Exclusief excursie- en entreegelden en 18,- reserveringskosten per boeking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 19