Familieberichten kükookop mensen inq.nl C.J. Willems Familieberichten Toos Kostense-de Vos Joke de Witte 0111 450717 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Haamstede, Marie Braal-Kostense in herinnering David Braai Albergen, Jan Kostense Gerrie Kostense-Kriekke Zierikzee, Han Kostense Corrie Kostense-de Booij neven en nichten Renesse, 21 februari 2015 John Wiegmans Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon John Wiegmans John Wiegmans Joke de Witte Schouwen-Duiveland Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl dinsdag 24 februari 2015 39 'You can check out hut you never leave. Eagles Te vroeg heeft hij het leven los moeten laten, mijn grote liefde, onze vader en mijn opa net 63 jaar geworden Elly Wieg mans Rick en Mieky, 5ven Jesper en Erik 20 februari 2015 Meulpad 6 4371 MZ Koudekerke Wij nodigen u uit op donderdag 26 februari om 14:30 uur samen met ons zijn leven te herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren. jg Lieve opa Pet, Bedankt voor al die keren dat we samen hebben gespeeld en dat jij op me hebt gepast. Je was een super opa! Dikke knuffel en een kusje van jouw txoekeloentje, Sven Tot ons groot verdriet overleed onze broer, zwager en oom John, echtgenoot van Elly Wiegmans-Viergever. Wat zullen wij hem in onze familiekring missen. Familie Wiegmans Henk en Anneke Nico en Carla (in herinnering) Leo en Ma rg reet Sjaak Eddy en Anna Neven en Nichten Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze vriend Jesper Wij wensen Jesper en Erik, Rick en Mieky, Eily en familie heel veel kracht en sterkte toe. Bouwen en Alice, Dylan en Liza, Frank en Svenja, Michiel en Kirsten, Sander en Sheila, Thomas, Wilco en Seline Onze "Nestor" is niet meer We zullen zijn wijsheden en humor missen Je voetbalvrienden Harry en Wilma Henk en Jolanda Ad en Carla Jan en Paula Met droefheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van de heer Vanaf 1992 was de heer Willems verbonden aan onze organisatie, aanvankelijk als lid van de Leden raad van AVCB en vervolgens als lid van de Leden raad van Vereniging Achmea. In die hoedanig heid was de heer Willems vanaf de instelling in 2011 tevens lid van de Remuneratiecommissie van Vereniging Achmea. Op 24 maart aanstaande zou de heer Willems aftreden als lid van de Ledenraad. Wij betreuren het zeer dat wij hem niet meer persoonlijk hebben kunnen bedanken voor zijn belangrijke bijdrage aan de Achmea Groep. Zijn kennis van zaken en zijn grote verbondenheid maakten de heer Willems tot een gewaardeerd medelid, een ambassadeur in de ware zin des woord. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en familie. Ledenraad en Bestuur Vereniging Achmea Raad van Commissarissen Achmea B.V. Raad van Bestuur Achmea B.V. En niet het snijden doet zoo 'n pijn, maar het afgesneden zijn. Vasalis Creatief, energiek, eigenzinnig, lief, zorgend voor en zoveel meer was ze. Wij zullen onze vriendin Joke heel erg missen. Tante Jannie Dien Ronald Marjon De Kamer van Koophandel heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van Joke de Witte was gewaardeerd bestuurslid van de Kamer van Koophandel Zuidwest Nederland. Wij wensen de familie De Witte veel sterkte in deze dagen. Raad van Bestuur Kamer van Koophandel Utrecht Utrecht, 24 februari 2015 Uitvaartverzorging voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls vuvuw.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51