illfe Familieberichten fTlensenlinq.nl Y&mm Tona Maria Kostense-de Vos Lieve oma Kostense 38 dinsdag 24 februari 2015 Hendrik Wytse de Jong Henk Anesthesioloog HENK Henk de Jong Henk de Jong Henk de Jong Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens Na een tijd van zorgen en ziekte is overleden mijn dierbare dochter, onze lieve zus en tante Ina Uittenbogaart-Blaasse Jozina Tanneke Leida echtgenote van Gert Uittenbogaart (schoon)moeder van Wout en Annemarie Nienke Vlissingen, 6 december 1950 Rotterdam, 18 februari 2015 N. Blaasse-Janse J. Blaasse in dierbare herinnering) Wim en Ank Jan Marije en Jeroen Jelle, Thomas, Benjamin Cor en Annelies Han in dierbare herinnering) en Els Bart Anne-Ruth De begrafenis is op 24 februari 2015 te Oud-Beijerland correspondentieadres W.B.J. Blaasse Plein 14 4472 AV 's-Heer Hendrikskinderen Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, datje haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan... Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend op alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Toos echtgenote van Cornelis Johannis Kostense f 28 oktober 1984 in de leeftijd van 89 jaar. Bruinisse, Wim en Matty Ellemeet, Huib en Riet Renesse, Kees en José Ellemeet, Tonny en Man Ellemeet, Robert Jan en Yvonne Zierikzee, Harry en Diana kleinkinderen en achterkleinkinderen Renesse, 21 februari 2015 Constantijnweg 11 Correspondentieadres: Mastgatstraat 7,4301 WD Zierikzee Woensdag 25 februari is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. De herdenkingsdienst zal gehouden worden donderdag 26 februari in de Jacobuskerk, Lange Reke 7 te Renesse, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend Nimmer klagend, altijd stil dragend Vol aandacht en met liefde voor ons klaar gestaan Bent u tot groot verdriet van ons heengegaan we gaan u missen Jeroen en Ingeborg Benjamin Timo en Marina Diana en Cees Demian, Chayenne Danny en Jacqueline Chimène, Djeadan Femke en Johan Sanne en John Manon en Jacco Michel Richard en Lana Kevin Sheila Jay da kijk ook op Bilderdijklaan 23 4382 CB Vlissingen Verdrietig delen wij u mede dat na een oneerlijke strijd is gaan slapen mijn lieve man, onze geweldige en krachtige vader Smallingerland, 17 december 1954 Vlissingen, 22 februari 2015 Wilma de Jong- van der Zon Wytse en Lisette <5? Menno en Manon PP Allard en Kim Josine Henk is thuis. Er is gelegenheid afscheid van hem te nemen op woensdag 25 februari van 14.00 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 26 februari om 12.30 uur in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij hem in besloten kring naar zijn laatste rustplaats. Vanaf 16.00 tot 18.00 uur is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Mijn lieve zoon, onze lieve grote broer, zwager en oom is ingeslapen. An de Jong-Geurts Piet en Francis Wytse en Ellen Jelmer Hester Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede golfvriend Wij wensen Wilma, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Early Birds Goes Ab en Mattie Arnold en Irene Cis en Cockie Chris en Yvonne Cees en Jolanda Frank en Jeannette Horst en Loes Kees en Irene Maurice en Matty Norman en Anja Peter en Loeki Rens en Mylène Rob en José Loslaten Er ruist een glimlach boven zee Er klinkt een zacht vaarwel Een meeuw vliegt naar de horizon De wind weet van de pijn Een vriend is gestorven We zijn erg verdrietig dat we afscheid moesten nemen van onze lieve vriend We hadden nog zoveel plannen samen...het mocht niet zo zijn. Maurice en Matty Buijs Een prachtig mens is niet meer. We nemen afscheid van ons clublid Onze gedachten zijn bij Wilma, de kinderen en familie. Club 18 Goes i1 cv j*l

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50