Familieberichten OvarJaxJai) Christina Stroinf^J-Cuchriede Jo van Liere- Louwerse Maatje Polderman Johan den Boer Ik zal je missen lieve oma. Miranda .we zullen haar missen. Tot ons verdriet is na een moedige strijd tegen haar ernstige ziekte op 71-jarige leeftijd overleden onze lieve, dappere JACQUELINE echtgenote van Gerard Eggebeen Familie Eggebeen Familie Berk Baarlo, 19 februari 2015 JACOB DIGNUS GANSEMAN Jaap Dag lieve opa Jaap Jaap Ganseman Jaap Ganseman Jaap Ganseman Jaap Ganseman Johanna Paulina van Liere-Louwerse Jo van Liere-Louwerse Jo van Liere-Louwerse dinsdag 24 februari 2015 37 Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden is geweest, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van in de leeftijd van 97 jaar. Joke Kribbe - den Boer Rien Kribbe Toni van der Graaf - den Boer Henk van der Graaf Ineke de Pundert - den Boer Wim de Pundert Frans den Boer Janny de Looff Klein en achterkleinkinderen Goes, 21 februari 2015 De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en bijna over-oma Weduwe van Hans Stroink sr. Enschede, t Middelburg, 05-11-1921 22-02-2015 Wij zijn dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn. Middelburg Emmy Beuting-Stroink Robèrt Beuting Fleur en Sybe Charlotte en Jeroen Enschede Hans Stroink jr. t Xander en Annerieke Inge Joyce Marieke Bekke-Blankevoort Willem Bekke Hof 't Seijs Griffioenstraat 98 4334 BK Middelburg De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 27 februari om 16:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hof 't Seijs voor de liefdevolle zorg. jy Uw genade is mij genoeg Ontzettend dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonvader, lieve opa en allerliefste overopa Echtgenoot van Bep Sligman Vader van Dies en Eline 14-02-1926 Kapelle 22-02-2015 Goes: George Oostrom en Eline Oostrom-Ganseman Hoogerheide: Dies en Ellen Eline, Siem, Quinten Biezelinge: Jet en Jeroen Fiene, Hidde, Mijntje, Morgan Kapelle: Loes en Pieter-Jan Stijn, Binck Goes: Carlos Kapelle: Eelke en Maarten Dize Appelgaard 14, 4421 BD Kapelle De herinneringsdienst en de crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 februari 2015 om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er om 14.30 uur gelegenheid zijn tot condoleren in het crematorium. Opa houdt van fleurige bloemen. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Eline, Siem, Quinten, Fiene, Hidde, Mijntje, Morgan, Stijn, Binck en Dize Tot ons verdriet is vredig ingeslapen mijn lieve broer, zwager en onze oom Kapelle N.C. Ensing-Ganseman (in dierbare herinnering) H.A. Ensing (in dierbare herinnering) De Haag C.N. Honders-Ganseman J.A. Honders (in dierbare herinnering) Kapelle J.J. Ganseman (in dierbare herinnering) C.P. Ganseman-van der Endt neven en nichten Ensing, Honders, Ganseman Samenzijn, is weer samen met vrouw en kinderen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom We zullen je missen. Kapelle: Gerrie, Leen, kinderen en kleinkinderen Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Broers, zusters, zwagers, schoonzusters, neven en nichten van familie Sligman Na een vriendschap van ruim 45 jaar is overleden onze trouwe vriend Hoedekenskerke, Jan Wirtz t Jannie Wirtz - Kruijs Voorberge en kinderen De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Verdrietig maar ook in de wetenschap dat het goed is zo, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Serooskerke (W), Dronten, 11 februari 1932 21 februari 2015 Piet van Liere Wim en Lonne Marije Marieke en Ab Chantal en Jorden Robin Ansen Roger Jordy Mylo John en Tineke Adriaan en Anita Lorainne en Frederik Damon Esmee Isa Lijzijde 177 8251 LL Dronten De herdenkingsdienst zal gehouden worden op donderdag 26 februari om 13.30 uur in kerkelijk centrum "Open Haven", Kerkplein 8teZeewolde. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 uur tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren. Na de dienst zullen we samen met u mijn vrouw, onze (schoon)moeder en oma begraven op de Algemene Begraafplaats, Dasselaarweg 26 te Zeewolde. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante We wensen Piet, hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Rinus en Francien Piet in herinnering en Marijke neven en nichten Dronten, 21 februari 2015 Na een geduldig gedragen ziekbed is overleden onze lieve zachtaardige schoonzus en tante. Echtgenote van Piet van Liere Wij bewaren vele mooie herinneringen aan haar. Veel bewondering hebben wij voor de liefdevolle en intensieve zorg waarmee Piet en de kinderen haar jarenlang hebben omringd. Tollebeek: Wim van Liere (in herinnering) Krina van Liere-Kodde Dronten: Adri van Liere Tan van Liere-de Visser (in herinnering) Arnemuiden: Leuntje Polderdijk-van Liere Lein Polderdijk Neven en nichten Dronten, 21 februari 2015 Na vele jaren vriendschap is overleden onze vriendin Wij wensen Piet en de kinderen veel sterkte toe. Pie en Zach Maljaars Janny en Jan t Poppe Sjaan en Gilles Poppe Rika en Dirk t Vos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49