DvarJailsfJ Colofon Familieberichten fllens0nlinq.nl kükookop fllensenlinq.nl Gelein Jan de Bokx Jo van Liere- Louwerse I Klara Wilhelmina Ortelee "Wilskrachtig, veelzijdig en vol initiatieven" Dankbaar voor de vele wijze lessen en vervuld met mooie herinneringen deel ik u bedroefd mee dat, na een veel bewogen leven, mijn dierbare en hardwerkende vader is overleden. weduwnaar van Tannetje den Boeft 14 november 1922 f 21 februari 2015 - Terneuzen - Lia de Bokx Correspondentieadres: Stuvesande 202 4532 MJ Terneuzen De herdenking van zijn leven, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op donderdag 26 februari om 16.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Voorafgaand aan de herdenking kunt u van 15.45 tot 16.15 uur nog afscheid van Gelein nemen in het naastgelegen uitvaartcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. John Wiegmans Johanna Paulina van Liere-Louwerse Jo van Liere-Louwerse De Uitvaart Informatie Hulplijn 1 Joke de Witte Joke de Witte nilieberichten Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 dinsdag 24 februari 2015 39 Waar het liefste bezit slechts herinnering wordt. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, oma en mijn overgroot-oma weduwe van Jacobus Cornelis Blok Axel, 10 februari 1926 Terneuzen, 18 februari 2015 Terneuzen Ina en Arend Simpelaar-Blok Lelystad Marco Terneuzen Piet en Greetje Blok-van der Vliet Frank en Daniëlle Annabelle correspondentieadres: Churchilllaan 1036 4532 JJ Terneuzen De crematiedienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Schorre, huisje D8, voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Onze "Nestor" is niet meer We zullen zijn wijsheden en humor missen Je voetbalvrienden Harry en Wilma Henk en Jolanda Ad en Carla Jan en Paula De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Verdrietig maar ook in de wetenschap dat het goed is zo, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Serooskerke (W), 11 februari 1932 Dronten, 21 februari 2015 Piet van Liere Wim en Lonne Marije Marieke en Ab Chantal enJorden Robin Ansen Roger Jordy Mylo John en Tineke Adriaan en Anita Lorainne en Frederik Damon Esmee Isa Lijzijde 177 8251 LL Dronten De herdenkingsdienst zal gehouden worden op donderdag 26 februari om 13.30 uur in kerkelijk centrum "Open Haven", Kerkplein 8teZeewolde. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 uur tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren. Na de dienst zullen we samen met u mijn vrouw, onze (schoon)moeder en oma begraven op de Algemene Begraafplaats, Dasselaarweg 26 te Zeewolde. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante We wensen Piet, hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Rinus en Francien Piet in herinnering en Marijke neven en nichten Dronten, 21 februari 2015 Na vele jaren vriendschap is overleden onze vriendin Wij wensen Piet en de kinderen veel sterkte toe. Pie en Zach Maljaars Janny en Jan t Poppe Sjaan en Gilles Poppe Rika en Dirk t Vos Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 En niet het snijden doet zoo 'n pijn, maar het afgesneden zijn. Vasalis Creatief, energiek, eigenzinnig, lief, zorgend voor en zoveel meer was ze. Wij zullen onze vriendin Joke heel erg missen. Tante Jannie Dien Ronald Marjon De Kamer van Koophandel heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van Joke de Witte was gewaardeerd bestuurslid van de Kamer van Koophandel Zuidwest Nederland. Wij wensen de familie De Witte veel sterkte in deze dagen. Raad van Bestuur Kamer van Koophandel Utrecht Utrecht, 24 februari 2015 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 40