Familieberichten kükookop q fllensenlinq.nl 30 maandag 23 februari 2015 Adrie Nieuwenhuijse Adrie Adriaan Nieuwenhuijse Annie Stroo - de Bree Neeltje Lievense-Huibregtse Bure Nee Bestuur en leden van de Vrouwen Van Nu, afd. Westkapelle betreuren het verlies van een trouw lid mevrouw Nee Lievense Westkapelle, 19 februari 2015 George Brian Tordoff Dankbaar zijn we voor de mooie uren, zijn zonnige humeur en zijn optimisme. Maar nu moegestreden is hij van ons heengegaan, mijn innig geliefde zoon, onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 64 jaar. Moeder Marie Mieke en Lou Hanny en Jaap Kees en Ella Christa en Adrie Boudewijn en Annemarie Neefjes en nichtjes Kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte 21 februari 2015 Wij bedanken de medewerkers van Ter Valcke voor de liefdevolle zorg en toewijding waarmee ze de afgelopen jaren hebben omringd. Verdrietig, maar met bewondering voor het geduldig dragen van zijn ziekte, laten wij weten dat op Gods tijd is overleden onze lieve papa en trotse opa Adrie 4 augustus 1950 21 februari 2015 Middelburg: Berthy en Wilbert Levi Ezra Micha Krimpen aan de Lek: Sander en Annemieke Rutger Rosa Kruiningen: Leonard en Chitra De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 25 februari om 11.00 uur in "De Rancke" Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Rancke" gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Berthy Dingemanse - Nieuwenhuijse Watersniphof 18 4332 CP Middelburg Geen bloemen. Watje liefhad heb je los kunnen laten. Vol bewondering voorde wijze waaropzij haar leven heeft volbracht nemen wij afscheid van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en 'oud omaatje' weduwe van Pieter Willem Stroo in de leeftijd van 88 jaar. Beuningen. lia en Frans Joost en Frankje, Thiemo.Joeri Bart en Kat ja, Jerre Spijkenisse: Peteren Henriette Pepijn Ludo Almere: Annette en Toon Nadine Jasper Leusden: Marcel en Yvonne Firmin Joris Zorgresidentie Velp, 19 februari 2015 Correspondentieadres: Vredehoflaan 258,4382 CJ Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 26 februari om 13:00 uur in het uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20,4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766, 4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat38-40,4371 RE te Koudekerke. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is ervan 12:30 tot 12:50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Annie de Bree echtgenote van Piet Stroo Bedroefd nemen wij afscheid van John Wiegmans Leo en Nel Viergever-Roelse en kinderen Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Pier en Annie Huibregtse-Schonis Peter en Linda Mika Wout en Evelyn Raymo en Jamiro Heden overleed onze altijd belangstellende buurvrouw Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. de buren Westkapelle, februari 2015 Fam. M. Janse Fam. H. van Sluijs J. Hengst-Pouwelse J. Pouwelse Fam. J. Dekker D.J. Verhage Fam. B. van Vaardegem Bertina van Bokhoven Rudolf Lievense Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man Bradfort, Middelburg, 8 september 1924 20 februari 2015 Ludmila Tordoff-Kalmaeva Harry Tordoff Marja Tordoff Tuindorp 5, 4341CA Arnemuiden George is overgebracht naar Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, alwaar geen bezoek. Woensdag 25 februari zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve zus en schoonzus, Koudekerke J. de Bree Bliek Spaarndam J. de Boer de Bree Vlissingen M. Plasse de Bree Oosterhout J.C. Kruisdijk de Bree A. Kruisdijk Oost Souburg P.C. Eckhardt de Bree J. Eckhardt Vlissingen L.J. de Bree Bommeljé neven en nichten Vlissingen 19 februari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57