Familieberichten f kükookop mensen inq.nl Janny Martinus den Boer Martinus den Boer Tannetje Jannetje Looij-Lems Ik zet mijn treden in Uw spoor, Opdat mijn voet niet uit zou glijden. Wil mij voor struikelen bevrijden, En ga mij met Uw heillicht voor. Ik roep U aan, 'k blijf op U wachten, Omdat G', o God, mij altoos redt. Ai, luister dan naar mijn gebed, En neig Uzv oren tot mijn klachten. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat door de Heere van ons is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Tinus 10 mei 1929 f 20 februari 2015 Nieuw-Haamstede, C.J. den Boer-de Bruine Oosterland, Ragonda Boogert-den Boer Hans Boogert Lukas, Benjamin Kloetinge, Wilhelma Verweij-den Boer Arjan Verweij Gerard, Corianne, Fleur Burgh-Haamstede, Willem den Boer Mathilda den Boer- van de Zandschulp Gertine, Arianne "Eben Haëzer" Klaproosweg 7 4328 JX Nieuw-Haamstede Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, daar is dagelijks gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 25 februari om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Dorpsplein 22 te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de kerkzaal. Geen bloemen "In Uwe hand zijn mijne tijden" Psalm 3112 (ber.) Met verdriet hebben wij kennis genomen dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen mijn geliefde broer, oom en oud-oom in de leeftijd van 85 jaar. "We zullen hem missen Oosterland, L. Stouten-den Boer H. Stouten in liefdevolle herinnering Zeist, Mieke Stouten Amsterdam, Danny Dijkgraaf Nieuw-Haamstede, 20 februari 2015 Martina Magdalena de Jong Janny Braam-Nieuwenhuijze Jannie Braam - Nieuwenhuijze 'Ik heb een goed leven gehad.' Een bijzonder en liefdevol mens is aan haar laatste reis begonnen. Janny Braam-Nieuwenhuijze Krommenhoeke, Middelburg, 14 februari 1928 19 februari 2015 Haar grote liefde was Piet Braam 29 december 1923 31 oktober 1968 Wij zullen en kunnen haar niet vergeten, want ze is een deel van ons. Anja, in herinnering Hein jane en Rudy Kevin Leone en Diane Anouk, Marit Gerda en Karei Mark en Mirjam Sophie, Tijmen Suzanne en Ruben Aron, Benjamin, Olivier Correspondentieadres Watersniphof 80,4332 CS Middelburg Janny is thuis opgebaard. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn, bent u welkom op maandagavond 23 februari tussen 19.00 en 20.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Janny te nemen op woensdag 25 februari om 13.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk aan de Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Aansluitend zal zij begraven worden op de begraafplaats aan de Noordweg. Hierna bent u in 'Molen de Jonge Johannes' aan de Vrouwenpolderseweg 55 te Serooskerke welkom om elkaar te ontmoeten. Janny Braam Jantje Gesina Fraanje - Sijbring Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Verdrietig maar dankbaar, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sinds 2005 weduwe van Jan Looij In de leeftijd van 91 jaar. Carola en Max Samantha en Farlyson Leo en Maureen Nadine Nino Onze welgemeende dank gaat uit naarAllévo thuiszorg voor de liefdevolle verzorging die zij aan onze moeder hebben gegeven. Zierikzee, 19 februari 2015 Allévo zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres: Zevengetijstraat 39 4301 EZ Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 26 februari om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Het Gasthuis' afd. Kolverniershof 1 is op 88-jarige leeftijd overleden Goes, 21 februari 2015. Het afscheid is op dinsdag 24 februari om 10.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De begrafenis zal om plm. 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Correspondentieadres: Agnes Swart-lllis, J.P. Coenstraat 46, 4461 ZD Goes Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzuster en tante Weduwe van onze lieve broer Piet Braam Wij wensen de kinderen en (achter)kleinkinderen veel sterkte toe. zwagers en schoonzussen Braam neven en nichten Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze oudste zuster, schoonzuster en tante. Cees Nieuwenhuijze Suus Goetheer Nieuwenhuijze Simon en Sofhia Nieuwenhuijze Geerard Nieuwenhuijze Ineke Adriaanse Nieuwenhuijze Jan Verburg Bep van de Plasse Nieuwenhuijze Neven, nichten en in herinnering onze broer, zusters, zwagers en schoonzusters. Middelburg 19 februari 2015 maandag 23 februari 2015 29 Met goede herinneringen nemen we afscheid van onze vriendin en "oud" buurvrouw De vroegere buren uit de Baaslaan. St. Laurens. Loofden HERE, mijn ziel, en al wat in mij is, Zijn heilige naam. Psalm 103 Gekomen tot de leeftijd der zeer sterken is in haar eigen omgeving van ons heengegaan weduwe van Joost Fraanje Genemuiden, t Oostkapelle, 7 november 1919 18 februari 2015 Familie Sijbring Familie Fraanje Correspondentieadres: Familie Fraanje, Tureluur 211991 VE Velserbroek Janny is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Sandenburghlaan 2a teVeere. Samenkomst in het uitvaartcentrum op woensdag 25 februari om 12.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt aansluitend gehouden om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36 te Oostkapelle, gevolgd door de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid om samen te zijn in voornoemde Zionskerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom Walcheren, voor de liefdevolle verzorging. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen gelieve de kennisgeving als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56