Comfortabel slapen, fit weer op molenaar ik (*dt U\i&k( Bel 0800 - 27 40 400 voor de brochure of kijk op www.molenaar.nl Gratis brochure? Bel 0800 - 27 40 400 Goedemorgen! Lekker geslapen? De dag uitgerust beginnen is voor veel mensen een droom. Lekker slapen bestaat uit meer dan alleen een goed matras. De bodem, het kussen en het dekbed zijn minstens net zo belangrijk. Laat u daarom goed adviseren over het slaapsysteem dat het beste bij u past. Een comfortbed van Molenaar biedt uw lichaam optimale ondersteuning en maximaal comfort en omdat het oog ook wat wil, zijn onze bedden naast functioneel ook nog eens mooi om te zien. Voordelen comfortbed van Molenaar: Hoog/laag systeem mogelijk (ook bij boxspring, uniek) Onze matrassen hoeven niet omgekeerd te worden Deelbare bedden, makkelijk opmaken en stofzuigen In verschillende breedte- en lengtematen Uitstap-verlichting onder het bed mogelijk Nederlands fabrikaat Bezoek een winkel Gratis brochure Vrijblijvend Molenaar J3 j stuur mij de gratis brochure over gezond slapen bij u in de buurt thuis ontvangen? thuisadvies? Deelbare bedden Boxspring bedden Naam Dhr. Mevr. Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail wko9_Mi_pzc Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet Onze bedden kunt u gemakkelijk uit elkaar rijden. Uw bed opmaken gaat zo een stuk makkelijker. Ook ideaal om te kunnen stofzuigen onder uw bed. De boxspring bedden van Molenaar geven u extra comfort. Het matras en de bijpassende topper ondersteunen uw lichaam precies op dejuiste plek. Kijk op www.molenaar.nl voor alle adressen en het aanbod perfiliaal. Bel 0800-27 40 400 en ontvang de gratis uitgebreide brochure bij u thuis. Maak een afspraak met een adviseur door gratis te bellen naar 0800 - 27 40 400.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52