Joke de Witte Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 30 maandag 23 februari 2015 Eduardus Petrus Hulshout -Edy - 31 maart 1950 - 20 februari 2015 Bizetlaan 1 4384 KP Vlissingen oft Joke de Witte Joke de Witte Lidwien Moens - Sutin 'Ik heb een goed leven gehad.' Een bijzonder en liefdevol mens is aan haar laatste reis begonnen. Janny Braam-Nieuwenhuijze Krommenhoeke, Middelburg, 14 februari 1928 19 februari 2015 Haar grote liefde was Piet Braam 29 december 1923 31 oktober 1968 Wij zullen en kunnen haar niet vergeten, want ze is een deel van ons. Anja, in herinnering Hein lane en Rudy Kevin Leone en Diane Anouk, Marit Gerda en Karei Mark en Mirjam Sophie, Tijmen Suzanne en Ruben Aron, Benjamin, Olivier Correspondentieadres: Watersniphof 80,4332 CS Middelburg Janny is thuis opgebaard. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn, bent u welkom op maandagavond 23 februari tussen 19.00 en 20.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Janny te nemen op woensdag 25 februari om 13.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk aan de Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Aansluitend zal zij begraven worden op de begraafplaats aan de Noordweg. Hierna bent u in 'Molen de Jonge Johannes' aan de Vrouwenpolderseweg 55 te Serooskerke welkom om elkaar te ontmoeten. Janny Braam Op dinsdag 17 februari is Joke in de duinen bij Dishoek gevallen tijdens het hardlopen. Door een andere hardloper is hulp geboden en daarna hebben alle hulpdiensten in Zeeland en Rotterdam het uiterste gedaan. Helaas was de schade aan haar lichaam te groot. Haar geest is achtergebleven in de duinen. Judith, Suzan, Jack, Moos, Chris, Karei, Leni, Johan, Vanessa, Erik, Quinty, Jos, Rutger, Manouk, Sam Op vrijdag 27 februari nemen we dicht bij zee afscheid van Joke 12:00 uur Bijeenkomst (tot 12.30 uur ontvangst) Strandhotel Westduin, Westduin 1, Koudekerke/Vlissingen lS:00uur Begrafenis Begraafplaats Koudekerke, Biggekerksestraat, Koudekerke 16:00 u u r Borrel aan Zee Strandpaviljoen Panta Rhei, Nolledijk 1, Vlissingen Joke is thuis, afscheid nemen kan in overleg. Wij vinden het fijn ais u tijdens de bijeenkomst uw herinneringen aan Joke met ons wilt delen. U kunt het opschrijven en, als u iets wilt zeggen over hoe Joke was, kan dat na overleg. Joke hieid erg van bloemen. Eerst de vrees, daarna onze verslagenheid door het veel te vroeg overlijden van onze voorzitter We hebben veel samen opgetrokken. We verliezen in haar een gedreven voorzitter en een betrokken vriendin. Haar heengaan is voor ons zeer onwerkelijk en wij beseffen nog maar nauwelijks hoezeer we haar bezieling zullen missen. Joke zal worden herinnerd als een inspirerend en gepassioneerd mens, zij heeft recreatie in Zeeland en zeker op Walcheren de afgelopen 30 jaar kleur gegeven. Wij wensen alle nabestaanden sterkte met dit grote verlies. Namens RECRON Walcheren: Ab Pouwer Pieter de Visser Rien Oostdijk Arthur van Disseldorp René Melis Simon Wondergem Gabriël Coppoolse Boudewijn den Boer Middelburg, 22 febr. 2015 Vol ongeloof en intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van ons bestuurslid Met de herinnering aan haar warme, creatieve en toegewijde persoonlijkheid zal zij altijd verbonden blijven met onze vereniging. Wij zullen Joke enorm missen. Wij wensen haar familie en vrienden veel liefde toe om het grote verlies van Joke te dragen. Bestuur en leden la Donna Mobile Walcheren vrouwennetwerk Vlissingen, 23 februari 2015 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Lidwien was gedurende vele jaren, als ma en oma, op vele terreinen vrijwilligster binnen onze vereniging. Haar betrokkenheid en inzet voor onze fanfare en boerenkapel waren een voorbeeld voor iedereen. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. Bestuur, dirigenten en leden van Koninklijke Muzieksociëteit Aardenburgse Fanfaren en boerenkapel De Blaosuuln. Met goede herinneringen nemen we afscheid van onze vriendin en "oud" buurvrouw De vroegere buren uit de Baaslaan. St. Laurens. Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos is van ons heen gegaan onze zorgzame broer, zwager en oom Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Sjef en Roos Theo en Miep Bert Wies t en Pol Marie en Fons George en Marian neven en nichten 19 februari 2015 Correspondentieadres: Vogeldijk 2, 4585 PK Hengstdijk U kunt afscheid nemen van Edy in het uitvaart centrum van coöperatie DELA Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op woensdag 25 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 26 februari om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 30