Boek nü de zon! Zeeuwen 48 uur vast op luchthaven Miami i i Hii probeerde me op de been Vrijgesproken! Provincie moet toch bloeden 17 Italiaanse politie houdt AS Roma- fans extra in de gaten. Ruim 2400 aanhangers komen naar Rotterdam. Hennis ziet geen probleem in wapenbeurs 10 en 11 Céran Gerard de Nooijer belegft 'interessant' debuut bijPordrecht Ji 33 te helpen. Hij mi k heeft zich niet l misdragen. Later weer buien Rechtbank houdt boete van 16 miljoen euro voor afscheidsregeling 57-plussers overeind MAANDAG 23 februari 2015 257e jaargang nr. 45 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,07 ROME - De barbaren hebben Ro me verwoest, nu komen de Ro meinen naar het noorden. De Itali aanse politie waarschuwt voor een vendetta - genoegdoening - als donderdag AS Roma op be zoek komt bij Feyenoord. 2400 'tifosi' - aanhangers - zullen meereizen met hun club en de un dercoverafdeling van de Italiaanse politie, de Digos, is alert. De agen ten, die constant in verbinding staan met hun Nederlandse colle ga's, roepen in herinnering dat de Italiaanse politie na de wedstrijd van afgelopen donderdag heeft voorkomen dat een groep van 40 'ultras' met knuppels en stenen de confrontatie aanging met Rot terdamse supporters. De Digos verwacht dat ook Ro- ma-supporters, al dan niet met een toegangsbiljet, op eigen initia tief zullen afreizen, en via Amster dam, Antwerpen en Brussel Rot terdam willen bereiken. De bazen van de harde kern worden al da gen gevolgd en berichten op inter net worden geanalyseerd om te zien of er plannen in code wor den uitgewisseld. Tot nu over heerst grappenmakerij. „Ik heb ge keken of er monumenten zijn in Rotterdam, maar heb alleen ra men gevonden van prostituees", schrijft er een. Korting op alle zonvakanties Kras.nl/voordeeldagen of bel 0900-9697^™ RENESSE - Ongeveer 200 passa giers van Jetair hebben 48 uur vastgezeten op het vliegveld van Miami. Onder hen de familie Bra- ber uit Renesse. Het toestel van Jetair (onderdeel van Tui reizen) had een technisch mankement. Opvang voor de passagiers was er nauwelijks. De meeste mensen hebben twee nachten moeten doorbrengen op de grond. Onder hen ook bejaarden en gezinnen. De eerste nacht waren er slechts tien hotelkamers beschikbaar. De passagiers hebben tot twee keer toe tot diep in de nacht moeten wachten tot het duidelijk werd dat de vlucht niet door kon gaan. Daarbij waren ze de laatste uren verstoken van eten en drinken omdat alle voorzieningen op het vliegveld om middernacht sloten. Jetair heeft beloofd de schade ruimhartig te vergoeden. meisje uit het strijdgewoel redden. Dat meisje, Sara uit Rotterdam die om privacyrede- nen haar achternaam geheim wil houden, zegt dat Van de Ven ten onrechte is opgepakt. „De Italiaanse politie dreef ons een nauw straatje in. Daarbij kwam ik ten val. Joeri probeerde me op de been te helpen. Hij heeft zich niet misdragen." Zondag was ook de Romeinse politie overtuigd en liet de Oost-Souburger gaan. Sara werd niet gearresteerd tijdens de rellen. OOST-SOUBURG - De Romeinse politie heeft gisteren de 29-jarige Feyenoord-supporter Joeri van de Ven (foto) uit Oost-Souburg vrijgelaten, omdat hij zich niet heeft misdragen tijdens de rellen in het centrum van Rome. Dat bevestigt zijn stiefmoeder Ingrid van de Ven. Hij zou gisteravond op Schiphol landen. De Oost-Souburger werd donder dagavond tijdens de schermutse lingen tussen Feyenoord-fans en de politie in de boeien geslagen. Volgens zijn vader Leendert van de Ven uit Zoutelande had zijn zoon niks verkeerds gedaan. Bij de Spaanse Trappen wilde hij een Editie: Walcheren Romeinen zinnen op vendetta door onze correspondent Eelco van der Linden DE STELLING Reageeroppzc.nl Ik wil geen slimme energiemeter zie pagina 2 en 3 UW MENING 500 reacties Gokken maakt sport kapot EENS ONEENS ,foto Hollandse Hoogte door Frank Balkenende O pagina 4 en 5 Schaamrood op de kaken wegens hooligans 'Joeri probeerde me te helpen'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1