MEDIA 31
RTL7/
VËRONICA
Noordse combinatie
Live: het WK in Falun (Zweden).
Eurosport, 9.45 uur en 15.30 uur
Studio Sport
Met baanwielrennen en atletiek.
NP O 1,13.10 uur
Langlaufen
Live: WK in Falun, teamsprint.
Eurosport, 13.45 uur en 14.15 uur
Studio Sport
Met oa atletiek (NK indoor), baan
wielrennen (WK) en basketbal
(All Star Game Nederland).
NP O 1,18.10 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
Heerenveen-FC Groningen, PSV-
Dordrecht, Willem II-Ajax, Twen-
te-Vitesse, Feyenoord-Excelsior.
NP O 1, 19.00 uur
Snooker
Live: finale van de Welsh Open.
Eurosport, 20.00 uur
Studio Voetbal
Talkshow met Jack van Gelder.
NP O 1,22.15 uur
LK televisie
ZATERDAG 21 FEBRUARI 2015
COMEDY jC) 1VM1N 3D
06:00 Stand-up: 06:50 Mar
ried... With Children 07:10
Married... With Children 07:35
Community 08:00 Anger Ma
nagement 08:25 Anger Ma
nagement 08:50 Married...
With Children 09:15 Married...
With Children 09:40 Married...
With Children 10:00 South
Park 10:25 South Park 10:50
Anger Management 11:15 An
ger Management 11:40 Anger
Management 12:00 Family Guy
12:25 About a Boy 12:50 Fami
ly Guy 13:10 Family Guy 13:35
Family Guy 14:00 Family Guy
14:25 Family Guy 14:50 Fami
ly Guy 15:20 Family Guy 15:50
Family Guy 16:15 Family Guy
16:45 Family Guy 17:05 Family
Guy 17:30 Family Guy
06:00Teleshop 7: CarTracks
06:30 Teleshop 7: Willie.nl
07:00Teleshop 7:TommyTe
leshopping 08:45 Teleshop 7:
Willie.nl 09:00 Vis TV 09:30
Studio Vis TV 10:30 Business
Class 12:00 Business-Chan
nel.nl 12:30 Ondernemers
zaken 13:00 De succesfactor
13:30 Wereld van de binnen
vaart 14:00 Onder zee 14:30
Van luchtkasteel tot droomho-
tel 15:00 Dog the Bounty blun
ter 15:30 Truck Tractor Pui
ling 16:00 Alles voor de man
16:30 Scandinavian Road Trip
2015 17:00 RTL Transportwe
reld 17:30 RTL Autowereld
09:54 Marathon: Strawber
ry Shortcake 10:12 Film: Ernst
Bobbie: Doe je mee op zee
show 11:44 Minuscule 11:46
Ernst, Bobbie en de rest 11:59
Burgers' Zoo en waarom 12:07
Super 4 12:18 Super 4 12:30
Monskey 12:33 Robin Flood
12:45 Robin Hood 12:56
Monskey 13:00 Bibi Tina
13:21 Minuscule 13:27 Lit
tlest Pet Shop 13:51 Littlest Pet
Shop 14:15 Oggy en de kakker
lakken 14:24 De Daltons 14:32
De Daltons 14:41 Draken: Rij
ders van Berk 15:06 Draken:
Rijders van Berk 15:30 Won-
derschool 15:45 Het myste
rie van... 16:34 Ghost Rockers
16:46 Ghost Rockers 17:05 The
Real Housewives of NYC
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:05 T.B.A. 08:00 Move
that Body 08:30 YaYoga: voor
je lijf en lifestyle 09:00 Tom
my Teleshopping 11:00 As
tro TV 13:00 Tommy Tele-
shopping 14:00 Born2Cook
14:40 Cupcake Girls 15:10
Cupcake Girls 15:35 Cup
cake Girls 16:05 Samantha
Who? 16:35 Samantha Who?
17:00 Samantha Who? 17:30
Samantha Who? 17:55 Mike
Molly
07:30 Souvenirs de Gravity Falls
07:55 Kick Buttowski 08:20
Numb Chucks 08:45 Numb
Chucks 09:10 Boyster 09:30
Phineas and Ferb 09:55 Phine-
as and Ferb 10:20 Phineas and
Ferb 10:30 Phineas and Ferb
10:50 Phineas and Ferb 11:15
Phineas and Ferb 11:40 Phine
as and Ferb 12:00 Souvenirs de
Gravity Falls 12:25 Souvenirs
de Gravity Falls 12:50 Kickin' It
13:15 Kickin' It 13:40 Kickin' It
14:05 Crash Bernstein 14:25
Crash Bernstein 14:50 Hank
Zipzer 15:15 Les 7N 15:40
Wanders Wereld 16:05 Os
car Oasis 16:15 Lanfeust Quest
16:40 Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 17:05 Star Wars Re
bels 17:30 Phineas and Ferb
06:00 Loop: Hart van Neder
land 09:05 Drukte in de dieren
tuin 09:25 Drukte in de dieren
tuin 09:50 SamenWonen 10:30
SamenWonen 11:15 Robs Gro
te Tuinverbouwing 12:00 Robs
Grote Tuinverbouwing 12:45
Tommy Teleshopping 14:15
Astro TV 15:45 The Biggest Lo
ser Holland 16:10 The Biggest
Loser Holland 16:35 Huizen
jacht 17:15 Huizenjacht 17:55
Robs Grote Tuinverbouwing
18:00 Helden van 7: Ruige
mannen: Ice Road Truc
kers, Reality
19:00 Stop! Politie, Docusoap
18:05 The Voice Kids, Muziek-
wedstrijd
18:20 Mike St Molly, Comedy
18:45 Journey to the Center of
the Earth, Avonturenfilm
18:00 Animal Airport
18:30 Animal Airport
19:05 Border Security
19:35 Border Security
18:50 Bloed, Zweet Tranen
(h), Muziekshow
18:00 Family Guy, Animatiereeks O
18:25 Family Guy, Animatiereeks
18:50 South Park, Animatiereeks
19:10 South Park, Animatiereeks
19:35 South Park, Animatiereeks
20:00 The Tuxedo, Actieko
medie
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:55 Bones, Dramaserie
20:30 Journey 2 The Mysteri
ous Island, Avonturenfilm
20:00 Border Security, Reality
20:30 Scorpion, Dramaserie
21:25 Hawaii Five-0, Misdaad
serie
20:30 Summer Catch, Romanti
sche komedie
22:00 The Legend of Drunken
22:50 Bones, Dramaserie
22:15 Fools Gold, Avontu
22:20 Hawaii Five-0, Actieserie
22:25 The Listener, Dramaserie
Master, Komedie
23:40 Covert Affairs, Misdaad
renfilm
23:15 Hawaii Five-0, Actieserie
23:15 The Listener, Dramaserie
serie
20:00 Brickleberry, Animatie
reeks
20:25 Bob's Burgers, Comedy
20:50 Bob's Burgers, Comedy
21:10 Family Guy, Animatiereeks
21:35 Anger management, Co
medy
22:00 About a Boy, Sitcom
22:25 About a Boy, Sitcom
22:50 Wilfred, Comedy
23:10 Married... With Children,
Comedy
23:35 Married... With Children,
Comedy
00:10 Business Class, Praatpro
gramma over de actualiteit
01:40 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
00:35 Against the Wall, Mis
daadserie
01:20 Breakout Kings, Thriller
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:30 Samantha Who? (h), Co
medy
00:55 Samantha Who? (h), Co
medy
01:30 Astro TV, Magazine
02:30 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:05 World Series of Poker
2014, Sportprogramma
01:00 Astro TV, Magazine
03:00 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
01:25 De politieschool (h), Re- 02:50
ality 03:10
01:50 Tommy Teleshopping, 03:30
Homeshoppingprogramma 03:55
03:20 Astro TV, Magazine 04:15
04:50 Loop: Hart van Neder- 04:35
land, Reportage 04:55
Community, Comedy
Family Guy, Animatiereeks
Family Guy, Animatiereeks
Family Guy, Animatiereeks
Family Guy, Animatiereeks
Men at Work, Comedy
Family Guy, Animatiereeks
actualiteiten sport film
j VANDAAG
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, Zeeland de
week, Muziekclip, Verzeeuwigd,
Zeeland Nu, Zeeland de week,
Muziekclip 07:58 Verzeeuwigd
08:00 programma als 07:00 08:58
Verzeeuwigd 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland Nu, Onze
club, Verzeeuwigd, Zeeland Nu, Onze
club, Verzeeuwigd, Zeeland Nu 19:11
Onze club 19:28 Verzeeuwigd
Buitenland
09:00 Braambos 10:00 Evangelische
eredienst 11:00 De zevende dag
13:00 Het Journaal 13:25 Het Weer
13:30 Sporza op zondag 17:15
Vlaanderen vakantieland 18:00 Het
Journaal 18:10 Kopenhagen Airport
18:30 Dagelijkse kost weekend 19:00
Het journaal - Sportweekend 19:55
Het Weer 20:00 Dublin Zoo 20:25
Reizen Waes 21:15 Eigen kweek
22:05 We're Going to Ibiza 22:55 Het
Journaal 23:10 Het Weer 23:15 De
zevende dag 01:15 Journaallus
Canvas
09:00 Winterbeelden 12:30 Rolkrant
18:42 Vranckx 19:07 Panorama
20:00 Het Journaal 20:15 Veerle
Malschaert: Soldier of Love 21:40
Classic Albums 22:30 Braambos
23:30 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 08:35 Match of the
Day 10:00 The Andrew Marr Show
11:00 The Big Questions 12:00
Homes Under the Hammer12:30
MOTD2 Extra 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News 14:07 Weather
forthe Week Ahead 14:15The Link
15:00 Escape to the Country 15:45
Eat Well for Less 16:45 Your Home
in Their Hands 17:45 Lifeline 17:55
Songs of Praise 18:30 BBC News, Re
gional News and Weather 19:00 The
Big Painting Challenge 20:00 Coun-
tryfile 21:00 Call the Midwife 22:00
The Casual Vacancy 23:00 BBC News,
Regional News and Weather 23:30
Match of the Day 2 00:40 The Super
League Show: World Club Series Spe
cial 01:25 The Apprentice USA
BBC2
07:00 The A to Z of TV Gardening
07:15 Great British Garden Revival
08:15 Glorious Gardens from Above
09:00 Countryfile 10:00 The Football
League Show 11:20 Saturday Kitchen
Best Bites 12:50 The Great Comic Re
lief Bake Off 13:50 Live Cycling 17:30
The Wonder of Animals 18:00 Alaska
- Earth's Frozen Kingdom 19:00
Speed Dreams: The Fastest Place on
Earth 20:00 The Fifteen Billion Pound
Railway 21:00 Top Gear 22:00 Drag
ons' Den 23:00 Meet the Ukippers
23:50 Blackthorn 01:30 Countryfile
ARD
07:10 Kinderprogramm: Willi will's
wissen 07:35 Kinderprogramm: Tige-
renten Club 08:35 Kinderprogramm:
Tiere bis unters Dach 09:25 Kinder
programm: Die Sendung mit der
Maus 09:55 Tagesschau 10:00 Got-
tesdienst zur Eröffnung der Misereor
Fastenaktion 2015 11:00 Sportschau
live 12:45 Europamagazin 13:15
Sportschau live 18:49 Gewinnzahlen
Deutsche Fernsehlotterie 18:50
Lindenstra Be 19:20 Weltspiegel
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort 21:45
Giinther Jauch 22:45 Tagesthemen
23:05 TTT - Titel Thesen Tempera-
mente 23:35 KinoFestival im Ersten:
The Company Men 01:13 Tagesschau
01:15 Gosford Park
ZDF
07:05 Ritter Rost 07:20 Bibi Blocks-
berg 07:45 Bibi und Tina 08:10
Löwenzahn 08:35 Terra MaX 09:00
Sonntags 09:30 Evangelischer Got-
tesdienst10:15 Peter Hahne 10:42
Heute 10:45 Andrea Berg - Heimspiel
13:10 Bares für Rares 13:55 Die Biif-
felranch 14:40 Planet e. 15:10 Heute
15:15 Staatsanwalte kiisst man nicht
17:00 Heute 17:10 ZDF SPORTrepor-
tage 18:00 ZDF.reportage 18:30 Ter
ra Xpress 19:00 Heute 19:10 Berlin
direkt 19:28 5-Sterne - Gewinner der
Aktion Mensch 19:30 Terra X 20:15
Herzkino: Rosamunde Pilcher: Wahl-
versprechen und andere Ltigen 21:45
Heute-journal 22:00 Arne Dahl:
Rosenrot 00:00 ZDF-History 00:45
Heute 00:50 Arne Dahl: Rosenrot
WDR
07:10 Aktuelle Stunde 07:50 Lokal-
zeit 08:20 25 Hits in deutscher Spra-
che 09:05 LindenstraRe 09:35 Kölner
Treff 11:00 West.art Talk 12:30 West,
art Meisterwerke 12:35 Hier und
Heute 12:50 Meine Mutter, meine
Manner 14:20 Erbin mit Herz 15:50
Cosmo TV 16:20 Die Milchrebellen
16:50 Die Westentaschenvenus
18:15 Tiere suchen ein Zuhause
19:10 Aktuelle Stunde 19:30 West-
pol 20:00 Tagesschau 20:15 Wunder-
schön! 21:45 Sportschau Bundesliga
am Sonntag22:15 Zimmerfrei!
23:15 Dittsche - Das wirklich wahre
Leben 23:45 Zeiglers wunderbare
Welt des FuBballs 00:15 Rockpalast
TV5
07:45 Et si vous me disiez toute la
vérité? 08:00 Journal Radio Canada
08:20 Tv5monde, le journal 08:35
Le code Chastenay 09:00 Flash Info
09:05 Mademoiselle Zazie 09:15
Zoobabu 09:20 Brigade animo 09:30
Les Dalton 09:40 Cornell et Bernie
10:05 Foot 2 rue 10:30 Tactik 11:00
Paroles de clips 11:05 Jour de rugby
11:50 Quoi de neuf Doc? 12:00
Flash Info 12:05 Coup de pouce pour
la planète 12:10 Internationales
13:00 Journal de la Méditerranée
13:30 Journal RTBF 14:00 Vivement
Dimanche 15:30 Du cöté de chez
Dave 16:30 Maghreb-Orient-Express
16:55 Destination francophonie
17:00 Flash Info 17:05 Kiosque 17:55
Good France 18:00 64', Ie monde
en francais, 1 re partie 18:20 Météo
18:25 Le JT des nouvelles technos
18:30 TV5, l'invité 18:40 L'Amérique
dans tous ses états 19:35 360° - GÉO
20:25 Good France 20:30 Journal
France 2 20:55 Météo 21:00 La
Tropicale Amissa Bongo 2015 21:05
Le vice et la vertu 22:50 Le doigt
d'honneur 23:00 Journal TSR 23:25
Tv5monde, le journal Afrique 23:45
TV5, l'invité 23:50 Météo 00:00 Les
grandes ondes (a I'ouest) 01:25 Ci
nema suisse 01:55 Foot
Discovery
07:15 Curiosity: X-Ray 08:05 Bear
Grylls: Escape from Hell 08:55 Fast N'
Loud 09:45 Gold Divers: Under the
Ice 10:35 How Do They Do It? 11:25
Alaska: The Last Frontier? 12:20 Run
ning Wild with Bear Grylls 13:15 Dual
Survival 14:10 Gold Rush 15:05 Tree-
house Masters 16:00 Tanked 16:55
Overhaulin' 17:50 Mythbusters 18:45
Dallas Car Sharks 19:10 Fast N' Loud
20:05 Railroad Alaska 21:00 How the
Universe Works 22:00 Alaskan Bush
People 23:00 Naked and Afraid 00:00
Catching Hell 01:00 Australia Dive
Wars 01:55 How the Universe Works
National Geographic
07:35 Cesar to the Rescue 08:25
Fish Tank Kings 09:15 Yukon Gold
10:05 Street Genius 10:30 Science
ofStupid 10:55 The War Generals
12:40 Kissinger 13:35 Inside Combat
Rescue 14:30 Inside 16:20 Ghost
Town Gold 17:15 Yukon Gold 18:10
The Incredible Dr Pol 19:05 Yukon
Gold 20:00 Abandoned 20:30 Bid
Destroy 21:00 Street Genius 22:00
Science ofStupid 23:00 Cosmos
23:55 Earth from Space 00:45 Street
Genius 01:40 Science of Stupid
Animal Planet TLC
07:15 Roaring with Pride 11:50 Lions
and Giants 12:45 Lion Queen 17:00
My 600-Lb Life 18:10 Jon St Kate Plus
819:00 Risking It All 20:00 Little
People, Big World 21:00 Jon St Kate
Plus 8 22:00 Shocking Family Secrets
22:55 40 Year Old Child 23:45 One
Born Every Minute (UK) 00:35 24
Hours in AStE 01:25 Jon St Kate Plus 8
Nickelodeon
07:01 Mia and Me 07:25 Geronimo
Stilton 08:15 Oggy and the Cock
roaches 08:45 Nick in de Box 09:31
Pinguïns van Madagascar 10:07 Pow
er Rangers Megaforce 10:31 Teenage
Mutant Ninja Turtles 11:19 The Fairly
Odd Parents 11:33 Every Witch Way
15:00 Secret of Moonacre 16:30 Big
Time Rush 17:18 Henry Danger17:44
Nicky, Ricky, Dicky St Dawn 18:10 The
Thundermans 18:36 The Haunted
Hathaways 19:00 Max St Shred 19:27
Sam St Cat 19:53 Life With Boys
20:20 Victorious 20:45 SpongeBob
SquarePants 21:00 Big Time Rush
21:24 ICarly 21:46 Wendell St Vinnie
22:09 Instant Mom 22:32 Victorious
22:56 Sam St Cat 23:20 ICarly 00:07
Wendell St Vinnie 00:30 Instant Mom
00:53 Zoey 101 01:16 Victorious
Blackthorn (Bol/VS-2011). BBC 2,23.50 uur.