Familieberichten ffl/lainoritirri kükookop fllensenlinq.nl Dick Jannetje Adriana Snoeren Wilhelmina Adriana van Velzen-van Dongen JAN KRUIJSSE Margot Baaijens Meeslependeen rugzak vol verhalen, zij heeft haar sprookje geleefd. Wij willen iedereen bedanken voor het support tijdens de dementie en na de opname voor de steun en hulp die wij van u mochten ontvangen. Onze bijzondere dank voor inzet en vriendschap gaan dan ook uit naar familie de Vos, familie Deelen en familie Bosveld, altijd op de achtergrond aanwezig, de verzorgenden van de woon verpleeg voorziening, Mr. Dr. Messtraat 2 in Ovezande en huisarts de Graaf. Wij danken iedereen voor het lieve telefoontje, de mooie kaart en de aanwezigen bij de crematie van Miep Maes 5 september 1934 - f 4 januari 2015 Kees de Groote Wilhelmina Robijn-van Belois Het was hartverwarmend te ervaren hoe u met ons meeleefde na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Donatilla van 't Westende-Geleijn Onze dank hiervoor, het heeft ons heel erg goed gedaan. Familie van 't Westende Familie Rijk Familie van Outheusden Lewedorp, februari 2015 Jan Bieze A. Bieze - Cal on Kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze geliefde broer, zwager, onze oom en mijn vriend Jacob Adriaan Zandee willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie Zandee Familie Dekker G.J. Roeleveld Februari 2015 Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, ondervonden na het overlijden van onze zeer geliefde en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Aaltje Volkina Hazelhorst-van Baren betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2015 Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Anthonius Isedorus Neve willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, februari 2015 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn levenspartner Pieter Izaak de Lijzer betuig ik u mijn oprechte dank. Trees van Hootegem Sluis, februari 2015 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Sjaan de Wee-van Velzen Adri de Wee Arjan Erwin Arie van Velzen (in liefdevolle herinnering) Denny en Chantal Yersekc, februari 2015 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, opa en overopa Jan Tramper willen wij u hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. C.S. Tramper-Leendertse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, februari 2015 In memoriam Al 15 jaar zijn dagen, weken, maanden voorbij gevlogen. M'n lief, pa, opa missen wordt niet minder maar, steeds een beetje meer. Maddy (klein)kinderen Willy van Leeuwen Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel liefde Zoveel warmte Zoveel steun Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling en blijken van medeleven na het overlijden van onze De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd. Het heeft ons enorm gesteund te merken wat een bijzonder mens Margot voor velen is geweest. Fam. Poortvliet Fam. Baaijens 's-Heerenhoek, februari 2015 www.dierbareherinneringen.nl/margot-baaijens Ontroerend waren de vele reacties in de vorm van brieven, kaarten, telefoontjes en de gulle giften voor de kinderen in Sri-Lanka, na het overlijden van Het was hartverwarmend. Ook het vele medeleven tijdens de ziekte van Dick heeft ons diep geraakt. Willemien Keizer Cornelieke Keizer Sem Keizer John van Tiggelen Willemijn Keizer Goes, februari 2015 DANKBETUIGING Voor uw medeleven bij het overlijden van betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie. Jack Luteijn Zus Amys Luteijn Retranchement, februari 2015 Voor de vele blijken van medeleven, die we mochten ontvangen na het overlijden van willen wij u hartelijk bedanken. Fam. de Groote Fam. Wolfert Terneuzen, februari 2015 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg wil ik mijn dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn moeder hdet heeft mij goed gedaan. Een sp'eciaal woord van dank aan uitvaartverzorging de Ridder en Jacob 't Hart. Ans Robijn Terneuzen, februari 2015 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijd ens bet kortstondig ziekbed en na bet overlijden van betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Vlissingen, februari 2015 zaterdag 21 februari 2015 55 In liefdevolle herinnering Missen is niet in woorden uit te leggen, missen is een gevoel 21-02-2014 21-02-2015 Annie Danielle Erwin Leontien Richard, Ruben

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55