PZC S m artO pWeg n I lE&a Proef het pure mediterrane leven 28 Pantser beschermglas Voor smartphone of tablet! Zaterdag 28 maart 2015 A.95 Smartphonecursus en Tabletcursus bij u aan huis! UNIEKE ACTIE Proef het pure mediterrane leven Meer informatie: smartopwerg.nl/pzc Kampeerreizen van ANWB fonwb Boek nu deze lezersreis ~YüP pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen 62% korting Bestellen doe je op sweetdeal.nl 23-daagse groepsreis Kroatië, incl. ANWB reisbegeleiding Tijdens deze privé cursus maken we u volledig wegwijs in de wereld van apps, social media, internet én e-mail op uw smartphone en/of tablet. Maak vandaag nog een afspraak met één van onze trainers op een moment wanneer het u uitkomt. Bel voor een afspraak 0118-567854 of meld u direct aan via de wesbite www.smartopweg.nl. Speciaal voor abonnees opent Apenheul deze dag haar deuren en kunt u genieten van een onvergetelijk dagje uit. Ontmoet de avontuurlijke doodshoofdaapjes en slimme orang-oetans! De apen klimmen en slingeren door het hele park. U ontvangt nu van PZC de helft van uw ticket cadeau! Ga naar apenheuldag.nl en bestel uw kaarten voor deze speciale abonneedag. Wees snel met bestellen want op=op Apenheul is voor andere bezoekers vanaf maandag 30 maart geopend. (-►) apenheuldag.nl Normaal 21,- nu voor abonnees zaterdag 21 februari 2015 Reiscode: 15010 Reisperiode: Reis 1:18 mei t/m 9juni 2015 Reis 2:25 mei t/m 16 juni 2015 Reis 3: ljuni t/m 23 juni 2015 Reis 4:31 augustus t/m 22 september 2015 Reissom: 1.050,- p.p. bij 2 personen Exclusief tolgelden en-vignetten en bijdrage Calamiteitenfonds (€2,50 p.b.) ABONNEE VOORDEEL 23 dagen kamperen en genieten van een azuurblauwe zee, mooie baaien, grootse natuur, cultuur en gastvrijheid. Kenmerken die Kroatiëtot een fantastisch vakantieland maken. Kroatië kent vele natuurparken met indrukwekkende meren en dichte bossen en steden met kleurrijke facades en andere bezienswaardigheden. Steden als Split en Trogir mag u natuurlijk ook niet missen. In clusief beschreven excursies, maaltijden, entrees en andere extra's! Excursies en hoogtepunten Dag 1: Welkomstmaaltijd Dag3: RondleidingGraz, incl. gidsen lunch opdeSchlossberg Dag 5: Avondmaaltijd Dag 7: Bezoek nationaal Park Plitvice, incl. gids en avondmaaltijd Dag 10: Busexcursie naarïïogiren Split, incl. gids en lunch Dag 12: Bezoek aan Krka Nationaal Park Dag 13: Avondmaaltijd Dag 17: Wandeling door oude centrum van Pula, incl. gidsen lunch Dag 20: Ontdek per boot de kust en het Limski Kanaal, incl. picknick Dag 22: Bezoek achterland Istrië, incl. lunch Dag 23: Afscheidsmaaltijd Inclusief: gediplomeerde toeristische en technische ANWB reisbegeleiding 23 campingovernachtingen 5 lunches inclusief 1 drankje en koffie/thee 5 avondmaaltijden inclusief 2 drankjes en koffie/thee 7 excursies (veelal met Nederlandstalige gidsen) alle entrees en fooien gedetailleerde routebeschrijving tips voor trips onderwegservice gratis Vakantie Voorbereidingscheck reserverings-en administratiekosten Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, kijk op www.anwbkampeerreizen.nl/wegener of bel 088-2696569. Kampeerreizen van ANWB Kampeerreizen van ANWB is al 40 jaar de specialist in begeleide groepskampeerreizen voor zowel ANWB-leden als niet-leden. Tijdens onze groepsreizen reist u met uw eigen kam peermiddel en onze gediplomeerde techni sche én toeristische reisbegeleiders reizen met u mee en staan voor advies en hulp altijd voor u klaar. Er worden veel excursies en uit stapjes georganiseerd waardoor u de bestem mingen optimaal leert kennen. Maar er is ook voldoende gelegenheid om individueel uit stapjes te ondernemen of om lekkerte luieren. VOORDE wil jij 'Apenheul directeur- voor één dag worden? Doe mee en win op Apenheuldag.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 28