'eeé- H/iilemi üatik£iaruigiii£j k JüwkrnLiriiini Familieberichten 54 zaterdag 21 februari 2015 lükookop fllensenlinq.nl Pieternella van der Welle - van Hekken JAN KRUIJSSE Toon van Oorschot Theo Dobbelaar Wilhelmina Adriana van Velzen-van Dongen Pieter van der Welle In memoriam Willy van Leeuwen 9 •-.ar*? Maria Pieternella den Boer - Ligthart Wilhelmina Robijn-van Belois Margot Baaijens Neeltje de Feijter-van Dalen IN PLAATS VAN KAARTEN Mijn rots in de branding is niet meer... Na een kort ziekbed is te midden van zijn dierbaren in eigen omgeving overleden mijn dynamische, lieve, zorgzame echtgenoot, vader, schoonvader en grootvader Vlissingen, 19-10-1935 Zoutelande, 16-02-2015 Óud-diiecteui KJatenéedtijf Svidec 'Veicicicelm, ciete&ewM. (Mdeiccdeidüt^etr 1Qddei ut de 6ide txut ÓKUije-7t<MMM, wet de juewidm 6{faciei ui de Gtde vcut tan je Homcm Secfafaqd wet de Ti/ofant neut SoieeiettfzewtiHC, vom de etad fëottendaw Zoutelande: Lex Willems-Koper Brasilia (BR): Elwin en Marga Rosa Duinweg 109, 4374 ED Zoutelande De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid in ons hart geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn lieve moeder en onze oma weduwe van Geboren, 9 juni 1926 Overleden, 20 februari 2015 Sint Philipsland Tholen Goes: Jaap van der Welle Kapelle: Anika en Wouter Onstwedde: Inge en Hendrik Correspondentieadres: Jaap van der Welle Hilleweg 50 4464 JA Goes De afschcidsdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 24 februari om 13.30 uur in het verenigingsgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, Voorstraat 36 te Sint Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Philipsland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd verenigingsgebouw. Al 15 jaar zijn dagen, weken, maanden voorbij gevlogen. Mn lief, pa, opa missen wordt niet minder maar, steeds een beetje meer. Maddy (klein)kinderen In liefdevolle herinnering Misser is niet in woorden uit te leggen, missen is een gevoel 21-02-2014 21-02-2015 Annie Danielle Erwin Leontien Richard, Ruben Bedankt, 't is mooi geweest. Voor al uw kaarten, bezoekjes, telefoontjes en aandacht, én uw aanwezigheid bij het afscheid van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, trotse opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. Het was geweldig! Riek van Oorschot - Meeus Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, februari 2015 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Krina Dobbelaar - Klaassen Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2015 Een woord, een of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Wij danken u voor al het lieve medeleven, dat wij ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleine oma Het heeft ons erg goed gedaan. Dita en Loe Bea en Hans Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, februari 2015. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Sjaan de Wee-van Velzen Adri de Wee Arjan Erwin Arie van Velzen (in liefdevolle herinnering) Denny en Chantal Yerseke, februari 2015 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg wil ik mijn dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn moeder Het heeft mij goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan uitvaartverzorging de Ridder en Jacob 't Hart. Ans Robijn Terneuzen, februari 2015 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel liefde Zoveel warmte Zoveel steun Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling en blijken van medeleven na het overlijden van onze De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd. Het heeft ons enorm gesteund te merken wat een bijzonder mens Margot voor velen is geweest. Fam. Poortvliet Fam. Baaijens 's-Heerenhoek, februari 2015 www.dierbareherinneringen.nl/margot-baaijens Namens onze familie willen wij u hartelijk danken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma. kinderen-klein en achter kleinkinderen. Goes, 21 februari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 132