Familieberichten liikcoiop 0 (Ilensenlinq.nl Neeltje Lievense - Huibregtse Dag lieve oma Diek Thomas Oele Adriana Magdalena Louwerse Tot het laatst toe belangstellend Wat zullen we haar missen Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder en onvergetelijke oma Sinds 2007 weduwe van Hendrik Lievense 15 augustus 1932 19 februari 2015 Jan en Rina Lievense-Gabriëlse Nanda en Jeroen, Aniek, Iris Linda en Ramon, Elin Arjan en Anita Piet Lievense en Marisca Kasse Ina en Kees Minderhoud-Lievense Niek en Cindy Jorien en Ruud, Aron Leoni Krekelstraat 8 4361 BD Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 24 februari om 14.15 uur op de algemene begraaf plaats te Westkapelle. Wij vertrekken om 14.00 uur vanaf "Westkapelle Herrijst", Markt 79 te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Westkapelle Herrijst". Vlieg met me mee naar de regenboog. je bent een voorbeeld voor ons allemaal Je goeien nagosie! Nanda, Jeroen, Aniek, Iris, Linda, Ramon, Elin, Arjan, Anita, Niek, Cindy, Jorien, Ruud, Aron, Leoni Nee Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze vriendin Neeltje Lievense-Huibregtse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Izaak en Mina Adrie en Sien Coba en Huib in herinnering Lou en Jo (f Lidwien Moens Riky Tevel-Kartner Enige en algemene kennisgeving Psalm 73 12 Op 84-jarige leeftijd is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Yerseke, f Krabbendijke, 17 februari 1931 20februari 2015 Kloetinge: M.A. van Maanen-Louwerse P. van Maanen Zwijndrecht: J. Verdoom-Louwerse A. Verdoom (in herinnering) Yerseke: J. Louwerse (in herinnering) A.M. Louwerse-de Weerdt Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Ter Weel te Krabbendijke voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Marijkelaan 29c, 4401 GE Yerseke. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 24 februari om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk. Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Christiaan Nicolaas Gommers Chris Bastiaan Jacob Kreuter Bas zaterdag 21 februari 2015 53 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante M. Kooijman - Lievense P. Kooijman (in herinnering) Nel Pieter (in herinnering) Ria en Hans Jan en Debora Kees en Martha Westkapelle 19-2-2015 Heden overleed onze trouwe hulp. Met dank voor zijn vele werk J en J van Wallenburg - de Jager. V 4 Onwerkelijk omdat we de avond ervoor nog samen gezongen hebben, is plotseling overleden ons koorlid Lidwien was bijna 40 jaar een enthousiast en zeer actief lid van ons koor. We zullen haar missen. Wij wensen onze dirigent Freddy, onze leden Jeanine, Marc, Ann en Renske en hun familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden van Jongerenkoor Aardenburg Zoals jij het leven moest loslaten, moeten wij nu jou loslaten: sinds 17-10-2001 weduwe van Jan Tevel Riky werd slechts 65 jaar Familie Tevel Deurne, 18 februari 2015 corr.adres: W. Tevel, Gladiolenlaan 3, 4542 CX Hoek Onze lieve vader en opa is op 68-jarige leeftijd overleden. We zijn verdrietig om zijn heengaan maar dankbaar dat zijn lijden nu voorbij is 20 december 1946 t 19 februari 2015 Ede Richard Patricia Koudekerke Jill Michel Norah, Isabelle Daniël Vlissingen Mark Monique Mason Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 25 februari van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er van 16.15 tot 18.00 uur de gelegenheid tot condoleren in café "Het Zeeuws genot", Dorpsplein 39 te Koudekerke. Eigenzinnig, origineel, veelzijdig, creatief Slechts twee maanden na het overlijden van zijn geliefde echtgenote, Pieternella Kreuter-de Quartel, nemen wij nu afscheid van Architect te Middelburg 28 januari 1924 f 18 februari 2015 Rotterdam Den Helder Vader en schoonvader van Jan Kreuter Gera Kreuter-Kuiper Cor Kreuter Jenny Kreuter-van den Berg Opa en overgrootvader van Ines Kreuter en Reginald Wilders Merle Paul Aurora Kreuter en Kenneth Königel Bas Kreuter Jacolies Kreuter en Richard van Hees Youri Finn Bas is opgebaard in De Zeester, Marsdiepstraat 300, woning M, in Den Helder. De dank- en afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 25 februari, om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Huisduinen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de r.-k. begraafplaats Sint Jozef, Jan Verfailleweg 20A in Den Helder. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren in restaurant Nogal Wiedus, Zeeweg 6 te Huisduinen. Correspondentieadres: C. Kreuter, Barkstraat 2A, 1784 KD Den Helder, ^e-maiLcorkreuter@gmaiLcom^^^^^^^^^^^^^^^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 131