Payrolling hét alternatief voor een vast contract II Hospitality support Support Service Group Techno West Services: veelzijdige specialist Verkoop, verhuur en reparatie van vorkheftrucks, verreikers, terminaltrekkers en hoogwerkers Techno West Services B.V. Techno West Services Weihoek 6 4461 PX Kruiningen Tel: 0113-312186 E-mail: info@technowestservices.nl www.technowestservices.nl Met de nieuwe wet Werk en Zekerheid, dieper 1 januari jl. is ingegaan, verandert er voor werkgevers in de horeca- en leisurebranche veel meer dan op het eerste gezicht lijkt. Volgens Ruud van Houten en Remco den Ouden van Hospitality Support is payrolling een interessante optie voor het binden van flexibel horecapersoneel. Payroll is een goedkopere variant ten opzichte van uitzenden, en zeker met de huidige wetgeving hét alternatief voor een vast contract. Goed horecapersoneel binden is minder eenvoudig dan vaak wordt gedacht en daarbij wij leveren onze diensten tegen een scherp tarief!" Facilitaire dienstverlening Remco den Ouden en Ruud van Houten zijn de directeur/eigenaren Support Service Group gevestigd in Goes. Deze Group heeft inmiddels vier divisies; Hospitality support, Gastro support, Cleaning support en Legal support. Support Ser vice Group is toonaangevend in facilitaire dienstverlening in de regio Zuidwest. De concepten zijn ontwikkeld op basis van een ruime ervaring en een scherp inzicht in de behoefte aan ondersteuning van ondernemers in de horeca- en leisurebranche. via het payrolling systeem. Een extra service is de 'Flexpoule' waarin een geselecteerde groep oproep- en vakantiekrachten is opgenomen. De werkgever heeft op deze manier ook in de flexibele schil een vaste crew die door Hospitality Support zelf is geselecteerd. Per opdrachtgever stelt Hospitality Support zelf het juiste team samen. Ze neemt daarmee de organisatorische en administratieve rompslomp van de opdrachtgever uit handen en biedt o.a. een 24/7 service. Payrolling het alternatief Met een informatiefolder en een persoonlijke benadering zijn Remco en Ruud volop actief in het informeren en adviseren van opdrachtgevers over de nieuwe wetgeving in de wet Werk en Zekerheid. Deze wet heeft o.a. tot gevolg dat mensen per 1 juli 2015 veel sneller in vaste dienst komen. Hospitality Support is ook in deze situatie dé sparringpartner voor horecabedrijven als het gaat om complexe regelgeving. Het uitge breide dienstenpakket beperkt het werkgeversrisico en het zorgt voor de optimale samenstelling van uw team! Full support Hospitality Support is dé partner in personeelsbeleid voor de Leisure en Hospitality branche. Deze divisie neemt deze ondernemers een groot deel van het werk uithanden als het gaat om de inzet van personeel. Dit is een dynamische branche en er zijn ieder seizoen opnieuw ca. 350 tot 400 mensen vanuit Hospitality Support aan het werk om de gasten opti maal van dienst te zijn. Hospitality Support werft en selecteert, zendt uit of neemt medewerkers zelf in dienst directeuren links Ruud van Houten rechts Remco den Ouden Hospitality Support (onderdeel van Support Service Group) Anthony Fokkerstraat 79 4462 ES GOES T 085 9022 933 www.hospitality-support.nl info@ supportservicegroup.nl Techno West Services B.V. uit Kruiningen, anderhalf jaar geleden verhuisd naar een ruime strategische locatie op bedrijventerrein Nishoek aan de A58, is een betrouwbare partner voor vorkheftrucks, verreikers, terminaltrekkers en hoogwerkers. Met sterke merken als Linde, Manitou en Terberg biedt de familie Weststrate een uitgebreide keuze uit nieuw of gebruikt materieel inzake het in terne transport voor bedrijven in binnen- en buitenland. Techno West Services verhuurt, verkoopt en repareert de machines in eigen beheer. Wij onderschei den ons door kwaliteit, snelheid en efficiency. We zijn een internationaal oper erend bedrijf, met een enorme voorraad aan voertuigen en een supermoderne werkplaats. Onze kracht is de brede blik van het Rotterdamse en de nuchterheid van het Zeeuwse", aldus directeur-eigenaar Rien Weststrate (60). Monteurs De machines voor verhuur of verkoop kunnen te allen tijde worden voorzien van de gewenste voorzetapparatuur. Alle monteurs beschikken over het gewenste gereedschap om vorkheftruck, verreiker of terminaltrekker in topconditie te brengen en te houden. Iedere servicemonteur gaat op pad in een moderne servicebus, met de juiste gereed schappen, onderdelen en diagno- seapparatuur. Techno West Services beschikt altijd over een voorraad van ongeveer 250 gebruikte Linde vorkheftrucks, variërend in bouwjaar, urenstand, hefhoogte, capaciteit, aandrijving etcetera. Deze vorkheftrucks worden bij binnenkomst zowel technisch als optisch volledig gecontroleerd. Het is altijd mogelijk de gewenste vorkheftruck af te stemmen op de klantspecifieke eisen van de klant. Ook zijn er diverse Manitou ru- wterrein-heftrucks en verreikers en Terberg terminaltrekkers in voorraad. Onderdelen Techno West Services heeft ook een breed scala (originele) onderdelen in voorraad. Naast de standaard onderdelen zijn er bi jvoorbeeld ook hydraulische slan gen die op maat worden gemaakt, met alle benodigde koppelingen. Verder is er een ruim assortiment accessoires, zoals allerlei soorten werklampen, roetfilters, en dergelijke. Extra service wordt geboden dankzij de eigen revisie afdeling. Via revisie van bijvoorbeeld startmotor, dynamo of brandstof- pomp kunnen de kosten aanzien lijk worden gereduceerd. Wie op zoek is naar tijdelijke ader Rien Weststrate en zoon Joan. versterking van interne transport middelen, is bij de verhuurvloot van Techno West Services aan het juiste adres. Men beschikt over machines met een hefcapaciteit van 1 tot 45 ton. Ook magazijntrucks of machines voor ruw terrein heeft men op voorraad staan. Voor het transport van de ma chines is Techno West Services in het bezit van een viertal moderne diepladercom- binaties. Ook wordt de klant ontzorgd middels wereldwijd transport van ma chines per schip of vliegtuig. vorkheftrucks - verreikers - terminaltrekkers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 102