Iedereen kende de vechter en familieman stipreizen.nl ij 8-daagse Flydrive Noordkaap Poolcirkel 9-daagse Rondreis Hart van Spanje Andalusië Stip BINNENLAND 7 Politie: 'Dood van Rocky was tragisch ongeval, geen misdrijf J,, Tijdelijke actie op alle* vakanties Uit verhalen van vrienden en be kenden komt de Nijmegenaar naar voren als een man met twee gezichten: een zachtaardige fami lieman, apetrots op zijn vrouw en hun twee jonge dochters, een gro te bekende in het Nijmeegse uit- gaanswereldje en tot in het extre me loyaal aan zijn vele vrienden. Maar ook: een 'vechter'. Iemand die nooit bang is, een knokpartij niet snel uit de weg gaat. Kickbok ser was. En een prominent lid van de harde kern van NEC. „Rocky was een jongen die letter lijk voorop ging in de strijd", zegt een woordvoerder van supporters vereniging HKN, waarin een deel van de fanatieke aanhang is verte genwoordigd. „Hij was nooit bang." HKN-lid Gijs: „Rocky was geliefd omdat hij altijd voor ieder een klaarstond. Een strijder ja, maar wel eentje met het hart op de goede plek." Rocky mocht het Goffertstadion niet meer in. Toch reageerde ook NEC gisteren via Twitter op zijn dood: 'Namens alle medewerkers van NEC wensen we de nabe staanden van Rocky en de HKN veel sterkte toe met dit onwerke lijke verlies.' Rocky is op die fatale dinsdag avond een familielid te hulp ge schoten, toen die belde nadat hij ruzie had gekregen in de stop trein van Nijmegen naar Wijchen, zeggen zijn vrienden. Er ontstond kort daarna een mas sale vechtpartij op het perron. Had een vader van twee jonge kin deren zich wel moeten mengen in de ruzie van een ander? Hij kon niet anders, klinkt het dan. Zo was Rocky nou eenmaal. 'Waak daarboven net zo goed over iedereen als je dat beneden deed', schrijft een vriendin op condoleance.nl. Een ander: 'Je was een vechter én een lieve papa. Dit had nooit mogen gebeuren.' NIJMEGEN - De dood van de 32-jarige Roc ky Hellegers op het station in Wijchen, dinsdagavond, was een ongeval. Dat blijkt onder meer uit camerabeelden, zo meldde de politie gis teren. Hellegers werd gegrepen door een aanstormende interci ty nadat hij bij een massale vechtpartij op het perron op het spoor was beland. De Nijmegenaar kon niet meer op tijd op het perron klimmen. Er gingen geruchten dat hij was geduwd. Vier mensen zijn na de aanrijding door de politie aangehouden, maar zij zijn inmid dels weer vrij. Het drama begon met een ruzie in de trein van Nijmegen naar Wijchen. Twee carna valsvierders kregen het met elkaar aan de stok. Ze belden vrien den om hen te ko men helpen, onder wie Hellegers. Zelfs de treinen zwijgen; de NS had het treinverkeer tussen Nij megen en Oss gedurende de her denking stilgelegd. Na een half uur waarin mensen troost zoeken op eikaars schouders, klinkt er ap plaus. In de berm naast het per ron ligt een groot zwart-groen- rood spandoek. De tekst erop luidt: 'Rust zacht strijder'. De tragische dood van Rocky Hel legers (32), bijnaam Steen, leidt in zijn woonplaats Nijmegen en ver daarbuiten tot massale uitingen van rouw. Op condoleancesites ko men in enkele uren meer dan dui zend reacties binnen, meer dan honderd Facebookvrienden zet ten hun profielen op zwart. Rocky kende iedereen, lijkt het, en iedereen kende Rocky. hotels En nu tijdelijk 5% éxtra korting 29Z nu v.a. Elders honderden euros duurder vertrek juni en juli vliegreis Düsseldorf-Umea v.v., 7 x 24 uur huurauto met routebeschrijving, middenklasse hotels met ontbijt o.a. Lulea, Noordkaap en Jokkmokk zie stipreizen.nl/sefnp boek online of bel met 088 - 70 70 600 En nu tijdelijk 5% éxtra korting 679 nu v.a. Nergens voordeliger KLM vertrek mei t/m oktober vliegreis Amsterdam-Madrid v.v., rondreis per touringcar, toeristenklasse hotels, ontbijt en Nederlandsspr. reisleiding o.a. Madrid, Sevilla, Granada en Toledo zie stipreizen.nl/sphvs if Kortingen tot wel DONDERDAG 19 FEBRUARI 2015 Op diverse momenten herdachten vrienden van de omgekomen Rocky Hellegers de NEC-fan op het station van Wijchen. Gistermiddag legde de NS het treinverkeer ervoor stil, gisteravond waren er fakkels, foto Eveline van Elk door Harm Graat WIJCHEN - De stilte is een krachtig geluid, gistermiddag op het station in Wijchen. Zeker tweehonderd mensen staan er om half vijf bijeen gepakt op perron 3, waar al sinds de vroege ochtend een steeds ver der uitdijende zee van bloemen, kaartjes, kaarsjes en NEC-sjaals is ontstaan. Een spontaan monument voor Rocky. Gloednieuwe rondreizen FritrMF Fure - www.visitodrvyay.cptjf Noordka selka Umea Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds/reserveringskosten. De kortingen zijn reeds verwerkt in de prijs. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. normaal SaLarmanca El Escoria Madrid Toledo Caceres Merida Almagro Baeza Cordoba beda evilla Alléén geldig t/m zondag 23:59 uur ziestipreizen.nl/actievoorwaarden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 7