Jn Memoriaal Familieberichten kükookop mensen inq.nl Pieter Leendert Quist Jan Veen Marinus Jacob Kole Lucie de Vries - van Binsbergen Hendrica Bertha Bartelse Piet Annie Pielaat-Segers Rinus Sanderse Dankbaar voor alle fijne jaren die wij met elkaar mochten samenwerken, hebben wij na een periode van ziekte, afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde collega Rinus Sanderse 6 maart 1956 17 februari 2015 André Antonio Bento Carlos Jimmy J.P. Hugo Monique Simon Sjaak Rob Wanda Wout Namens de collega s van Hydrauvision Piping wensen wij familie en dierbaren veel sterkte. Rinus (Marinus Frans) Sanderse Marinus Frans Sanderse - Rinus - Kimmo Pankow Werkzaam, zorgzaam, sterk Met vele mooie herinneringen en dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn geven wij u vol verdriet kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Dreischor, t Zierikzee, 29 juni 1920 17 februari 2015 P.N. Quist-van Oeveren Marijke en Frans Jan Nienke en Mark Maartje en Lazlo Fransie Jacqueline en Tonny Kees in liefdevolle herinnering Martijn en Annemarijn Leonie Marieke Christiane en Dennis Thijs en Florine Agthoven 18 4306 GA Nieuwerkerk Vrijdag 20 februari is er van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen aan huis. De herdenkingsdienst zal gehouden worden zaterdag 21 februari in de "Adriaanskerk" aan de Ring te Dreischor, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Bogerdweg te Dreischor. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wij willen alle medewerkenden van "Cornelia", in het bijzonder afdeling "Zandplaat", dank zeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht. Familie Quist Onze lieve schat alles wat we hadden Je hebt gestreden maar helaas verloren, voor jou nooit meer ochtendgloren. Bedankt van ons voor al je liefde en geven. 'tZal zwaar zijn zonder jou te leven. De strijd is gestreden je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, de lach op je gezicht. Met liefde hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, pa en zoon echtgenoot van Lenie van Slooten Amsterdam, 31-12-1953 f Zuiddorpe, 18-2-2015 Lenie Jan Pieter G.A. Veen-Bogert Ter Duinenstraat 17 4574 PT Zuiddorpe De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 24 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan la te Axel. Jan hield van bloemen. Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, schoonbroer en oom Echtgenoot van C.C. Kole-Blok op de leeftijd van 85 jaar Broer, zussen, schoonzussen, neven en nichten Wij zijn erg bedroefd door het overlijden van moeder van onze trommelaar. Wij wensen Peter, Erwin en Masja en kinderen, Olav en Marjolein heel veel sterkte toe om het verlies te verwerken. Muzikanten St. Cecilia Philippine Met respect voor zijn tomeloze inzet en optimisme moeten familie en collega's veel te vroeg afscheid nemen van medewerker en kanjer Medewerkers en directie van Hydrauvision wensen allen die zich met Rinus verbonden voelden veel sterkte toe. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een stille maar moedige strijd, onze geliefde zoon en broer is overleden 6-3-1956 Yerseke: Zürich (Zwitserland): Rotterdam: Gouda: 17-2-2015 J.F. Sanderse-Pekaar A. Sanderse (in herinnering) Frans en Kwan Sanderse Jannie Sanderse Marja Sanderse Simon van der Meulen In plaats van kaarten. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve man, vader, opa en zoon 6 maart 1956 17 februari 2015 Flannie Humme Ramon Danny en Alev, Aaron Lydia en Rens Herbie en Ewa van Tienhovenstraat 14 4401 KK Yerseke De crematieplechtigheid wordt zaterdag 21 februari om 11.00 uur gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. donderdag 19 februari 2015 39 Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid, is van ons heengegaan echtgenote van Wim de VficS Delfzijl, 2 juni 1942 f Antwerpen, 17 februari 2015 Hansweert: Wim de Vries Donja '1? Leiden: John en Layla Loïs en Bas Anissa, Jamil Fleinkenszand: Jack en Gerda Roy en Suzanne Brian Goes: Jules en Ilse Michel en Ziarah Jamaya, Jay den Nick en Anke Terneuzen: Alexander en Kirsten Natascha, Agnes, Denise, Vera f, Remi Correspondentieadres: Sluisburg 12a 4417 AA Hansweert Er is gelegenheid om afscheid van Lucie te nemen in het Uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes, zaterdag 21 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De samenkomst zal plaatsvinden, maandag 23 februari om 12.00 uur in dorpshuis Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in dorpshuis Kaj Munk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangengelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor altijd in ons hart 10-10-1972 19-02-2013 Mooie herinneringen, wie je was en hoe je in het leven stond maar ook nog veel verdriet omdat we je zo missen en het heftige verdriet om het gemis van wat je ons naliet, je lieve kindjes Luca en Zoë. Heinkenszand Nico en Lucie Pankow DammoiuiiJmg Voor de blijken van belangstelling en medeleven, die wij van u mochten ontvangen na het onverwacht overlijden van onze geliefde zuster, tante en oud-tante betuigen wij u onze oprechte dank. B.H. Knook-Bartelse Peter en Anneke Knook-Boot Ab en Rieanne Knook-de Keizer Goes, februari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62