üvsrJeilün Familieberichten Patrick van Zon Patrick van Zon 38 donderdag 19 februari 2015 Jannetje Adriana Pladdet kükookop fflensenlinq.nl Allerliefste opa en oma bij de Vaate - Mol Kees Dagevos Hendrik Geertse Henk Geertse Hendrik Geertse MARYKE OORTMAN GERLINGS - HEYSE Kantoordirecteur Familieberichten 50 van harte gefeliciteerd met jullie 50-jarig huwelijk! Jullie kleinkinderen Laura en Silva Eversdijk Rik en Joey Stoffels "De Heer is mijn herder" Ps. 23 1 Uit ons midden is weggenomen onze schoonzuster en tante weduwe van Leendert Pieter de Bruine, in herinnering in de leeftijd van 97 jaar. Kamperland: P.L. dc Bruine, in herinnering Bennebroek: A.M. Hoekstra - de Bruine, in herinnering R. Hoekstra Goes: M.N. Holst - de Bruine L.A. Holst, in herinnering Vlissingen: E.P. de Looff - de Bruine D. de Looff, in herinnering Vlissingen: N.W. de Regt - de Bruine J.I. de Regt Waddinxveen: A. de Bruine W.G. de Bruine - Jacobs Neven en nichten Hoek, 16 febr. 2015 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de gewaardeerde oud-voorzitter van de Kerk voogdij van de Hervormde Gemeente van Wemeldinge Naast vele jaren voorzitter, was hij ook de stuwende kracht achter de restauratie van de Maartenskerk eind jaren '80. Het College van Kerkrentmeesters PKN Wemeldinge Verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Jo van Hoeve-van der Hoofd Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Familie M.F.Quaak, kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze broer en zwager 20 oktober 1936 17 februari 2015 Amsterdam: Truus Geertse Oostkapelle: Piet en Nely Wondergem-Geertse London! Can): Ieke en Russell Chute-Geertse Oostkapelle: Gilles en Adrie Geertse Hoek van Holland: André en Hannie Geertse Zaamslag: Wim en Marjan Geertse-Schol Neven en nichten Wij zijn bedroefd dat aan een jarenlange vriendschap een einde is gekomen door het overlijden van De Heere vertroostte Neely en de kinderen. Oostkapelle: Wim en LenyWillemse Wij weten dat, als ons lichaam sterft, wij een nieuw huis in de hemel krijgen, waar wij altijd mogen wonen. 2 Cor.5:la Plotseling is uit onze familiekring weggenomen onze dier bare zwager en oom Henk Geertse Wij wensen Neelie, kinderen en kleinkinderen veel troost en liefde toe. Serooskerkew: Mart en Jannie Olijslager Amsterdam: Pieter Middelburg: Jacco Middelburg: Marisca Zoetermeer: Rob en Arpi Lina Doch wij willen u niet onkundig laten, broeders, wat betreft hen, die ontslapen, opdat gij niet bedroefd rijt, zoals de andere (mensen), die geen hoop hebben. Want indien wij geloven, dat Jezus gestorven en opgestaan is, zal God ook zo hen, die ontslapen zijn, door Jezus wederbrengen met Hem. 1 Tessalonicenzen 4 13 en 14 Onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 78 jaar. Oostkapelle Neelie Geertse-Olijslager SoestMarlies en Johan ter Beek-Geertse Mascha UtrechtPetra en Robert in den Haak-Geertse Jaïr Esli Tisha Oostkapelle Henrik Geertse 17 februari 2015 Domburgseweg 66a, 4356 NB Oostkapelle Op maandag 23 februari om 13.15 uur zal een afscheidsdienst gehouden worden in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, dierbare en vastberaden moeder, Mima en Pomma. Na een kortstondig ziekbed hebben wij onverwacht afscheid van haar moeten nemen. weduwe van Ing. H.C. Oortman Gerlings Middelburg, Hilversum, 12 oktober 1933 15 februari 2015 Laren NH: M.H. Oortman Gerlings C.A. Oortman Gerlings - Grevers Steven Matthijs, Max Huizen: A.C. Oortman Gerlings Baarn: M.P. Oortman Gerlings S.H.B. Oortman Gerlings - van Hal Duco, Floris, Madelief Correspondentieadres: Pastoor Hendrikspark 9 1251MB Laren NH De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 21 februari a.s. om 12.30 uur in de aula van Crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bloemen kunnen worden bezorgd bij Rouwcentrum Van Vuure, Eemnesserweg 11 te Laren NH. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaar deerde collega We hebben Patrick leren kennen als een onder nemend persoon met grote vakkennis, zeer betrokken bij zijn klanten. We verliezen in Patrick een toegewijde, enthousiaste, opgewekte en hartelijke collega. We zullen Patrick blijven herinneren als de drijvende kracht achter ons kantoor te Bergen op Zoom. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Sylvia, zijn kinderen Wesley en Lucas, verdere familie en vrienden. We wensen hen veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Svenska Handelsbanken AB (publ.) Namens deze, Mikael Sörensen Algemeen Directeur Het is niet te geloven dat hij nooit meer binnen zal stappen. Onze collega en vriend is plotseling overleden. Patrick werkte sinds 2011 bij Handelsbanken. Hij was een betrokken en energieke collega, we werkten graag en met plezier samen. We hebben gezien hoe hij met passie zijn eigen kantoor startte in Bergen op Zoom, hij was er terecht trots op. Patrick was er voor zijn klanten en was ook buiten zijn werk actief, bijvoorbeeld met zijn Stichting Heroes voor Heroes. Maar bovenal was Patrick een gezinsman, trots op zijn twee zoons en vrouw. We missen met hem een sociaal man, met altijd tijd en oog voor de ander. We denken in deze moeilijke tijd vooral aan Sylvia, Wesley en Lucas en wensen hen en verdere familie en vrienden veel sterkte met dit enorme verlies. Handelsbanken kantoor Bergen op Zoom en kantoor Breda Ellis Verstraaten-Buijs, Josha Ketelings, Renée Daalwijk, Peter Bakker en Ton Schroder E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61