20% KORTING Drie tips over schietpartij na uitzending Opsporing Verzocht Windorol SCHOUWEN-DUIVELAND 25 Van Gilst v.o.f. Een nieuw plafond in één dag! www.plameco.nl Tel. 0113 - 27 00 00 's avonds laat tijdelijk vrij ge maakt. Voor acht uur en na zeven uur kunnen vrachtwagens van Al- bert Heijn via de normale ingang lossen en laden. Het Jannewekken is nodig aan een opknapbeurt toe, vindt de ge meente Schouwen-Duiveland. Re genwater stroomt er niet goed weg en de verkeerssituatie is on veilig. De hoofdriolering en huis aansluitingen worden daarom ver vangen of gerenoveerd. Daarnaast komt er een aparte buis om regen water op te vangen. Ook de bestra ting en trottoirs worden ver nieuwd en daarmee veiliger. Kees Paauwe van Openbare Wer ken realiseert zich dat dit overlast kan veroorzaken. „Dat kunnen we helaas niet helemaal voorkomen, maar onze belangrijkste eis aan de aannemer is dat bewoners te allen tijde hun huis kunnen berei ken en dat de Gasthuisboomgaard bereikbaar blijft. Ook als het ge deelte tussen de Gasthuisboom gaard en 't Vrije aan de beurt is moeten mensen de parkeerplaats kunnen gebruiken", verzekert Paauwe. Om het verkeer zo veel mogelijk Er zullen meer auto's door de smalle straatjes rond de parkeerplaats rijden door te laten stromen, zijn de werkzaamheden opgedeeld in drie fases. Afhankelijk van de weersomstandigheden moet de herinrichting in mei klaar zijn. De werkzaamheden die op 16 fe bruari begonnen tussen de Lange Nobelstraat en de Gasthuisboom gaard, zullen naar verwachting vijf weken duren. Vervolgens start de aannemer met het gedeel te tussen de Gasthuisboomgaard en 't Vrije. De laatste fase betreft het stuk tussen 't Vrije en de Grachtweg. In de tussentijd zal het drukker zijn in de omliggen de straten. Verkeer dat vanaf de Grachtweg naar de Gasthuis boomgaard wil, zal worden omge leid. De gemeente zal toeristen in de tussentijd zo veel mogelijk naar de gratis parkeerplaats aan de Hoofdpoortstraat proberen te leiden. Het werk aan het Jannewekken is onderdeel van een groter plan waarin ook de herinrichting van het Havenpark, de sloop van Mon- dragon, bouwfase twee van Buzee en het vernieuwen van de riole ring in de Karsteil en de Water molen zijn opgenomen. Het werk moet nu eenmaal gebeuren. Daar komen we niet onderuit Aunt Annie's speelt in d'Ouwe Smisse Aunt Annie's Rhythm Ras cals treedt zondag op in d'Ouwe Smisse in Zonne- maire, aanvang 14.30 uur. De spil van dit jazzorkest wordt gevormd door zangeres An gela van Rijthoven aange vuld met muzikanten uit het Bredase jazzcircuit. Het repertoire van het or kest bevat swingende jazz nummers uit de periode van 1920 tot en met 1950. De toe gang is gratis. Britse beunhazen actief op het eiland De politie ontving gisteren op Schouwen-Duiveland zes meldingen van mensen die door een Engels sprekende man zijn benaderd met het aanbod inrit of parkeer plaats te asfalteren. Al lan ger zijn in Zeeland Britten actief. Ze leveren geen of slecht werk tegen hoge kos ten. De politie raadt af zaken met hen te doen en roept op een agressieve benadering te melden. Winterleven houdt jaarvergadering De Oosterlandse ijsclub Winterleven houdt zaterdag de jaarlijkse openbare verga dering. Deze vindt plaats in dorps huis Oosterhof en begint om 15.00 uur. De club be schikt over een nieuwe baan. Per zomer 2014 is, na een jaar of drie a vier en wel iswaar met de nodige strub belingen, de verplaatsing van die ijsbaan afgerond. op levering: vloeren: Waar de tips over gaan, kan de po litie in het belang van het onder zoek niet zeggen. De meeste aandacht in het pro gramma ging uit naar de schiet partij in de Iepenlaan op 16 de cember, hoogstwaarschijnlijk een vergelding voor het eerste schiet incident, waarbij de 23-jarige Gi deon Verhelst op 30 november in de Brouwerijstraat overleed. Voor dit buitensporige geweld, gevolg van een jarenlange vete binnen de Antilliaanse gemeenschap in Terneuzen, zitten een 25-jarige en 37-jarige Terneuzenaar in voorar rest. Een andere verdachte in deze zaak, een 27-jarige man van Antil liaanse afkomst werd op 16 decem ber vrijgelaten. Hij reisde meteen na zijn vrijlating met het open baar vervoer terug naar Terneu zen. Daar werd hij om 19.00 uur opgewacht en beschoten. De man liep een dwarslaesie op en zal hoogstwaarschijnlijk nooit meer kunnen lopen. De politie zoekt ge tuigen die twee mannen na het schietincident hebben zien vluch ten richting de Baandijk of weten waar ze zijn gebleven. Verder zijn er twee mutsjes (een grijze en een grijs geruite) achtergebleven op de Iepenlaan, die weieens van de daders kunnen zijn. De muts jes zijn voor onderzoek naar het Nederlands Forensisch Instituut gebracht. In afwachting van de uitkomst van het onderzoek wil de politie weten of mensen die mutsjes her kennen en weten aan wie deze toebehoren. De mutsjes zijn te be kijken op www.opsporingver- zocht.nl DONDERDAG 19 FEBRUARI 2015 PLAFONDS Het werk aan het Jannewekken is onderdeel van een groter plan dat veel meer werkzaamheden omvat, foto's Dirk-Jan Gjeltema Meneer Offermans vreest chaos Frank Lammers, manager AH ZONNEMAIRE ZIERIKZEE OOSTERLAND PVC (plak click), vinyl en tapijt. En levering: Vitrage inbetweenstoffen Geldig tot 28 februari a.s. Bij exploot van gerechtsdeurwaarder P.J. Dielen te Terneuzen d.d. 13 februari 2015, is op verzoek van CARLA SCHEELE, wonende te Terneuzen, gedagvaard HENDRIK VERSTRATEN (geboren op 15-1-1956), zonder bekende woon- en verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, om op woensdag 20 mei 2015 om 10.00 uur te verschijnen, niet in persoon, maar vertegenwoordigd door een advocaat ter terechtzitting van de rechtbank Zeeland- West-Brabant, locatie Middelburg, alsdan aldaar zitting houdende aan de Kousteensedijk 2, teneinde te doen horen eisen en concluderen als in die dagvaar ding nader omschreven. Betrokkene kan een afschrift van het exploot verkrijgen op onderstaand adres. DIELEN GERECHTSDEURWAARDERS Schuttershofweg 1,4538 AA Terneuzen. T 0115 612797 F 0115 694824 E info@dielengerechtsdeurwaarders.nl door Raymond de Frel TERNEUZEN - De aandacht voor twee schietpartijen in Terneuzen dinsdagavond in het televisiepro gramma Opsporing Verzocht heeft drie tips opgeleverd. BINNEN- EN BUITENZONWERING in Delta Warenhuis (voorheen Decorette) Hogezoom 194-200 RENESSE T. 0111-650677 www.windorol.nl L-4i!HllT:M.lgVWÏÏJl WATERBOUW Lindeloof

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54