Nuff Said mag niet ontbreken bij afscheidsfestijn van 't Lub Podiumagenda 2 UIT Optreden in 't Lub in Renesse voelde als in de watten worden gelegd, met respect worden behandeld. We kwa men er altijd graag terug en natuurlijk zijn we zaterdag van de partij bij het Lubfest als afscheid na 27 jaar van dit muziekcafé." Dit zegt zanger/gitarist Marijn Slager van Nuff Said, waarin ook zijn broer Michiel (bassist) en Willy Berrevoets (drummer) spelen. Het Lubfest zaterdag in het Dorpshuis en een afterparty in De Stulp in Renesse geldt als eerbetoon aan uitbater Ludo Vlaander die besloten heeft het muziekcafé om te bouwen tot wijnbar nu hij het aantal rockers flink ziet afnemen. Veel bands bewaren toch zeer goede herinneringen aan 't Lub en treden graag nog een keer op bij dit afscheidsfeest. De Zeeuwse gebroeders Slager hebben inmid dels veel succes in de formatie The Pheromo- nes. „Maar dat wil niet zeggen dat Nuff Said niet meer bestaatAf en toe komt Willy uit Middelburg om zich bij ons aan te sluiten en weer met z'n drieën op te treden. Dat klinkt dan altijd heel vertrouwd", zegt Marijn. Hij laat weten dat Nuff Said al twee jaar nieuw materiaal op de plank heeft liggen om uit te brengen 'als de mensheid er rijp voor is'. „Daar laten we zaterdag wat van horen, naast natuurlijk wat oud en bekend werk." Vlissingen Goes Renesse Zierikzee Vlissingen Margriet Sjoerdsma en haar band brengen een vervolg op 'Tribute to Eva Cassidy'. Zij staan zaterdag in Razzmatazz in Oost-Souburg en op zondag 12 april in de Wandelkerk in Middelburg. Mooie liedjes vind je in alle muziekgen res. Ze liggen voor het op rapen voor wie er mee aan de slag wil gaan. Maar 'mooi' is nogal subjectief en uiteindelijk draait het altijd om de vertolker die het begrip een lading geeft. Margriet Sjoerdsma koos voor een Vlnr Marijn en Michiel Slager en Willy Berrevoets, ofwel Nuff Said foto Emilie Franse door Ali Pankow Zat. 21 feb, Dorpshuis Renesse, 15.30 uur; zie: www.facebook.com/rockcafe.lub DONDERDAG 19 FEBRUARI Middelburg 'De zere neus van Bergerac', RO-Thea- ter, (8+), Schouwburg, 19.30 uur Terneuzen Speciaal programma rond vertoning documentaire 'Verlies niet de moed' van Hella de Jong, Porgy en Bess, 20.00 uur VRIJDAG 20 FEBRUARI Kapelle Familievoorstelling 'Repelsteeltje' door Duo Rijn en Trijn, De Vroone, 14.00 uur Middelburg Toneel 'Tot volgend jaar' met Peter Tuinman en Liz Snooijink, Schouwburg, 20.00 uur DJ H@nzjee, Café Schuttershof, 22.00 uur Oostburg Toneel 'Eer de haan kraait', De Platte landers, Ledeltheater, 20.00 uur Terneuzen Wielercafé Leve de Koers, Porgy en Bess, 20.00 uur (uitverkocht) Presentatie Rapworkshop Stichting DROOM, De Piek, 21.00 uur Zierikzee Voorronde Regioruis, Brogum Pop Cultura, 20.00 uur ZATERDAG 21 FEBRUARI Colijnsplaat Optreden Shantykoor Neptunus, De Brug, 20.00 uur The Chicago Blues Band 'Take a Tail Fea ther', De Mythe, 20.00 uur Bongo Botrako Misty Basement, 't Beest, 20.30 uur Middelburg Muzikale thriller 'In gesprek met mijn moordenaar', De Andersons, 't Spiegeltheater, 20.00 uur Duo Basn: Presentatie EP-debuut, De Spot, 21.00 uur Oostburg Toneel 'Eer de haan kraait', De Platte landers, Ledeltheater, 20.00 uur Oost-Souburg Margriet Sjoerdsma band, Razzmatazz, 19.30 uur 't Lubfest met 10 bands o.m.: Nuff Said, Dorpshuis, 14.30 - 23.30 uur; afterparty in De Stulp; Terneuzen Dirk Scheele met De Liedjesspeeltuin (2+), Scheldetheater, 16.00 uur Voorronde Metal Battle met Fire Wit hin, Hollow Familiar, Facelifter Necro Nation, De Pit, 19.30 uur Vlissingen pop/rock coverband BOXX, Café De Concurrent, 22.30 uur ZONDAG 22 FEBRUARI Ellewoutsdijk Klederdracht- en zanggroep Mooi Zee land en de Vertelkrienge, 14.30 uur Middelburg Grandpa Nick Sessieband, Grand Café Brooklyn, 17.00 uur Jazzy Afternoon met Mojam en Better Acoustic XL, Café Schuttershof, 17.00 - 20.30 uur Nieuw- en St. Joosland Andermans Veren: 'Voor de Prijzen en de Roem', De Wegwijzer, 15.00 uur Oostburg Little Louis, Bluesclub The Lane, 16.00 uur Oost-Souburg Lunchconcert gospelkoor Inspiration, Historische Kerk, 11.30 uur Vlissingen Alexandra d'Espinoza (zang) en Natalia Pavlova (piano), Speelhuus, Ter Reede, 11.30 uur Duo Little Boy Nightingale, De Piek, 14.00 uur Muziekoptreden: Sla, Atrium Ter Reede, 14.30 uur MuziekPodium Zeeland: Pratensis o.l.v. Stratton Buil, St. Jacobskerk, 15.30 uur 'Muziek op zondag' met concert van Klezz, klarinetensemble Zierikzee, Filmtheater Fizi in De Weverij, 15.00 uur Zonnemaire Jazzorkest Aunt Anie's Rhythm Rascals en zangeres Angela van Rijthoven, d'Ouwe Smisse, 14.30 uur DINSDAG 24 FEBRUARI Middelburg MuziekPodium Zeeland: Fred Frith Trio, Schuttershof, 21.00 uur Stukafest UCR - Afterparty, De Spot, 23.00 uur Oostburg The Chicago Blues Band 'Take a Tail Feather', Ledeltheater, 20.15 uur WOENSDAG 25 FEBRUARI Middelburg Talent on the Move 'Holland Dance', Schouwburg, 20.00 uur Terneuzen Huub Stapel met 'M/V2', Scheldetheater, 20.00 uur Muziekoptreden: De Piek Jam, De Piek, 19.30 uur Sjoerdsma nog niet door René de Dreu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42